Krásná maminka: Nemáte čas na make-up?

POTŘEBUJETE POUHÉ 3 MINUTY!
Je těžké vyhradit si čas na úpravu, když vaše miminko potřebuje neustálou péči. Díky našemu bleskovému programu budete krásně upravená už za 3 minuty!

Bleskový make-up, který zvládne i ta nejvytíženější maminka

Všechno se točí jen kolem vašeho malého drobečka a na zkrášlování nezbývá čas. Jako čerstvá maminka určitě nemůžete v koupelně strávit půl hodiny, 3 minuty si ale na sebe určitě ušetříte. Na náš expres zkrášlující program víc ani nepotřebujete! Připravit, pozor, jdeme na to!

1 minuta: Nezdržujte se podkladovým krémem a make-upem, sjednotit pleť zvládnete během minuty. Speciální houbičkou naneste na tvář NIVEA Denní BB krém – dodá vaší pleti potřebnou hydrataci a rychle zakryje všechny nedostatky.

15 vteřin: Dokonalý vzhled pleti zafixujte transparentním pudrem

45 vteřin: Pod obočí a do vnitřního koutku oka naneste prstem světlé oční stíny. Oči tak nejen zvýrazníte, ale i působivě vystínujete. 

30 vteřin: Svůdný pohled podtrhněte jednou vrstvou černé řasenky

15 vteřin: Dvěma rychlými tahy štětcem naneste přirozený odstín tvářenky pod lícní kosti

15 vteřin: Neztrácejte čas opatrným nanášením rtěnky. Labello tónovací balzám na rty vaše rty příjemně zvýrazní a zároveň o ně pečuje. Vyberte si svůj oblíbený odstín. Cherry, strawberry, watermelon, nebo blackberry?

Upravte si během pár vteřin také vlasy. Vyzkoušejte například bleskový osobitý uzel nebo ležérní polouzel!

 

A je to. Svůj závod s časem jste zvládla na jedničku a jste opravdu krásná maminka!