deo header

Výběr deodorantu: Který je pro vás ten nejlepší?

Objevte ten, který vám bude vyhovovat na 100 %!
Podle průzkumů používají antiperspirant nebo deodorant pravidelně dvě ženy ze tří. A co vy – dáváte přednost spreji, kuličkovému nebo tuhému antiperspirantu/deodorantu? Jestli chcete zjistit, který bude nejvíce vyhovovat vám, je tento článek přesně pro vás.

Výběr toho správného antiperspirantu/deodorantu?
Nic složitého

Velký přehled antiperspirantů a deodorantů NIVEA. Věděli jste, jak se od sebe liší?

  • Antiperspiranty a deodoranty ve spreji jsou oblíbené už více než 50 let a pro většinu lidí jsou jasnou jedničkou. Jejich velkou výhodou je maximální jednoduchost aplikace. Stačí stisknout tlačítko a všechny aktivní, ošetřující i pečující složky začnou na pokožce ihned působit. Výsledkem je svěží a voňavé podpaží, kterým se budete chtít pochlubit.
  • Hned druhou nejoblíbenější formou je tuhý antiperspirant/deodorant neboli ten v tyčince. Funguje tak, že na pokožce zanechá tenkou vrstvu, která zajistí spolehlivou ochranu a zanechá příjemný pocit suché pokožky bez potu.
  • Další formou je potom kuličkový antiperspirant/deodorant neboli roll-on. Oblíbeností postupně dohání první dva typy, i tak je stále až na třetím místě. Poprvé jsme na něj mohli v regálech obchodů narazit už v 50. letech minulého století. Díky svému praktickému aplikátoru je jeho výhodou rovnoměrné nanášení. A nyní dokonce můžete sáhnout po variantě, ve které nenajdete žádné aluminiové soli.


NIVEA Kuličkový deodorant Pure & Natural – účinná ochrana bez aluminia

Věděli jste, že NIVEA Kuličkový deodorant Pure & Natural neobsahuje absolutně žádné aluminiové neboli hliníkové soli? Díky antibakteriálnímu složení navíc také spolehlivě zpomaluje růst bakterií, které jsou zodpovědné za nepříjemný zápach potu. I bez použití hliníku deodorant opravdu funguje.

Přírodní aktivní složky v tomto deodorantu zajišťují jednak jemnou konzistenci typickou pro péči od NIVEA  a zároveň nabízejí efektivní ochranu proti zápachu. Nijak nezatěžuje vaši pokožku, takže její povrch může stále volně dýchat!  Pokud vám nevyhovuje kuličkový deodorant, můžete sáhnout po deodorantech ve spreji Pure & Natural, Fresh Natural, Fresh Comfort nebo Fresh Flower. V nabídce je také deodorant ve spreji pro muže Fresh Active nebo Fresh Ocean.

Jemná ochrana pro citlivou pokožku

Antiperspiranty NIVEA s pudrovou konzistencí, jako je například NIVEA Kuličkový antiperspirant Powder Touch, poskytnou až 48hodinovou spolehlivou ochranu. Tenhle má totiž speciální jemné složení, které pomáhá pokožku chránit před podrážděním.


Mýty spojené s antiperspiranty a deodoranty

O antiperspirantech a deodorantech mezi lidmi koluje spousta nesprávných informací.
Na pár z nich si posvítíme a vysvětlíme si, jak je to doopravdy.

WHAT IS THE RIGHT DEODORANT FOR ME

How to choose the right deodorant

Zvolte antiperspirant, který opravdu funguje