Nová přírodní řada péče o pleť Naturally Good

Čištění a péče na přírodní bázi. Pro vaši přirozenou krásu.

Novinka od NIVEA

Naturally Good: To nejlepší z přírody

Žijeme rychle a někdy nemáme čas ani na sebe samotné. Proto si přejeme zpomalit, všechno kolem sebe zjednodušit, obklopit se klidem a načerpat osvěžující energii z mocné přírody.
Nová řada NIVEA produktů pro péči o pleť Naturally Good vznikla právě v tomto duchu a stojí na více než 100 letech našich zkušeností. Přírodní kosmetika bude pečovat o vaši pleť, regenerovat ji a podpoří její přirozenou krásu.

ROZJASŇUJÍCÍ DENNÍ KRÉM

To nejlepší pro svěží a vyživenou pleť najdete v přírodě a v pleťových krémech nové řady Naturally Good. BIO ALOE VERA, které je hlavní ingrediencí denního krému, pleť hydratuje po celých 24 hodin. Společně s jojobovým olejem zanechá vaši pleť příjemně hebkou na dotek.
Denní krém je vhodný pro všechny typy pleti.
 

 

 

REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM

Zatímco vy v noci spíte, vaše pleť regeneruje!
Dopřejte jí potřebnou regeneraci díky novému nočnímu krému Naturally Good. Hlavní ingrediencí nočního krému je BIO ARGANIOVÝ olej, který je znám právě pro svou sílu regenerovat pleť.

Navíc kombinace přírodních olejů obsažených v krému (arganiový, jojobový, mandlový) dodá pleti potřebné živiny a ráno se vzbudíte se zářivou pletí. Taktéž vhodný pro všechny typy pleti, stejně jako denní krém Naturally Good.
 

 

 

 

Papírové krabičky denního a nočního krému NIVEA Naturally Good jsou 100% recyklovatelné a vyrobené z certifikovaného papíru FSC.

ČISTICÍ PLEŤOVÉ MLÉKO

             Pleťové mléko Naturally Good dodá vaší pleti ztracenou svěžest a pružnost. Obsahuje totiž výtažky z BIO zeleného čaje, který pleť hloubkově vyživuje. Pleťové mléko vaši pokožku vyčistí, odstraní nečistoty, voděodolný make-up i řasenku a navíc je šetrné k řasám.

 

 

 

ČISTICÍ PLEŤOVÁ VODA

Čisticí pleťová voda NATURALLY GOOD obsahuje, stejně jako čisticí pleťové mléko, výtažky z BIO zeleného čaje, které napomáhají k regeneraci pleti a hloubkově ji vyživují.
Navíc je vhodná pro všechny typy pleti. Čisticí pleťovou vodu používejte ideálně po vyčistění pleti čisticím pleťovým mlékem Naturally Good.
Pleťová voda vaši pokožku dokonale dočistí, vyživí a zanechá ji hebkou a svěží. 

 

 

 

 


Ingredience

V jednoduchosti a přirozenosti je krása i síla

Řadu produktů NIVEA Naturally Good tvoří z 99 % přírodní ingredience a jen 1 % nepřírodních ingrediencí pro zajištění bezpečnosti produktu.*
*Ingredience získáváné z přírodních zdrojů si po zpracování uchovávájí více než 50 % své podstaty, včetně vody. Zbylé 1 % tvoří dodatečné látky sloužící k zachování konzistence a zajištění bezpečného užívání.

ARGANIOVÝ OLEJ

Produkty Naturally Good s arganovým olejem podporují regeneraci během noci. Díky tomu je přes den pleť krásně rozzářená.

ALOE VERA

Složení s aloe vera vyživuje pleť po dobu 24 hodin a zanechává ji svěží a přirozeně krásnou.

ZELENÝ ČAJ

Čisticí mléko Naturally Good pleť hloubkově čistí a toner ji zbavuje odumřelých částeček. Pleť je pak čistá a příjemně svěží.


Řada produktů NIVEA Naturally Good

Zaměřeno na jednoduchost a přirozenost. Prozkoumejte složení nových produktů!

Co říká odborník

Otázky a odpovědi

Luis Carbajal z oddělení výzkumu a vývoje NIVEA Face Cleansing odpovídá na ty nejdůležitější a nejčastější otázky.

NIVEA právě představuje novou řadu produktů, které jsou z 99 % tvořeny přírodními složkami. Co u těchto produktů rozhodně stojí za zmínku?

Řadu produktů Naturally Good jsme vyvinuli tak, aby byla péče o pleť co nejpřirozenější a nejpřírodnější. Zároveň se na každém produktu můžete o jeho přírodním složením přesvědčit. Jmenujeme všechny použité ingredience, takže víte, co používáte.

Proč řada Naturally Good vznikla? 

V poslední době se lidé hodně zajímají o to, co používají, i o to, z čeho se jimi vybrané produkty skládají. Doba kosmetiky plné chemie je pryč. Řekli jsme si tedy, že budeme pracovat s přírodními ingrediencemi a všechno, co použijeme, uvedeme přímo na produktu. Zároveň se snažíme vysvětlovat, k čemu jsou jednotlivé složky dobré. A to je zatím jen začátek...

Co je to 1 % ingrediencí, které nejsou přírodní?

Jde o látky, které zajišťují vhodnou konzistenci a bezpečné užívání produktů celé řady. 

Jaký je rozdíl mezi složkami na přírodní bázi a těmi ostatními?

Ty první získáváme z přírody a i po zpracování v nich zachováváme více než 50 % jejich podstaty, včetně vody. Produkty tak vyhovují přísným pravidlům značky Beiersdorf.PŘIROZENOST

Řada produktů NIVEA Naturally Good je navržena tak, aby vaší pleti dodala co nejvíce potřebných látek z přírodních zdrojů.

UDRŽITELNOST

Abychom přírodu příliš nezatěžovali, jsou PET obaly recyklovatelné. Tím jsme vykročili k našemu cíli: Nejpozději v roce 2025 používat pouze obaly, které jsou recyklovatelné, znovu použitelné nebo kompostovatelné. Papír na krabičky je ze dřeva z lesů s udržitelnou správou.

TRANSPARENTNOST

Naším cílem je, abyste vždycky věděla, z čeho se skládá vámi vybraný produkt z řady Naturally Good. Proto na obalu najdete všechny ingredience. 

DALŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Naši odborníci zodpovídají i další dotazy