Naturally good vyrobky

Když víte, co kosmetika obsahuje: Řada NATURALLY GOOD

Přírodní péče se 100% transparentním složením

V NIVEA velmi dobře víme, že péče o pleť je o dlouhodobé důvěře ve značku a kvalitu jejích produktů.
Proto ji neustále zlepšujeme. 


Nová řada NIVEA NATURALLY GOOD obsahuje až 99 % ingrediencí přírodního původu a minimálně
1 % nepřírodních ingrediencí, které se starají o bezpečnost, trvanlivost a stabilitu produktů. Zkrátka jsme pro vás do našich produktů zabalili více než 100 let zkušeností, které máme v oblasti péče o pleť. Díky tomu nám můžete 100% věřit, že naše nová nabídka kosmetiky řady NATURALLY GOOD je ideální volbou pro péči
a čištění pleti
.


To nejlepší pro svěží a vyživenou pleť najdete v přírodě a v pleťových krémech nové řady Naturally Good

Non age kremy

Základní péče

Anti age kremy

Péče proti vráskám

Rozjasňující denní krém je vhodný pro všechny typy pleti a hydratuje celých 24 hodin. 
Společně s jojobovým olejem zanechá vaši pleť příjemně hebkou na dotek.

Zklidňující denní krém Naturally Good s organickým heřmánkem je vhodný pro suchou až citlivou pleť, navíc je bez parfemace. Zklidňuje podrážděnou pleť, viditelně redukuje začervenání a poskytuje okamžitou úlevu napjaté pleti.

 

Zatímco vy v noci spíte, vaše pleť regeneruje!
Dopřejte jí potřebnou regeneraci díky regeneračnímu nočnímu krému Naturally Good. Hlavní ingrediencí nočního krému je BIO ARGANIOVÝ olej, který je znám právě pro svou sílu regenerovat pleť. Navíc kombinace přírodních olejů obsažených v krému (arganiový, jojobový, mandlový) dodá pleti potřebné živiny a ráno se vzbudíte se zářivou pletí. Taktéž vhodný pro všechny typy pleti, stejně jako denní krémy Naturally Good.

Nový denní a noční krém Naturally Good proti vráskám obsahují BIO výtažky z plodu lopuchu, díky němuž zralá pleť nemusí být suchá a vrásčitá. Vsaďte na sílu přírody a vyzkoušejte, co umí. Díky nočnímu krému se budete probouzet s hebkou a vyživenou pletí.

Čištění pleti

micelarni voda NG

micelarni gel NG

Nezapomínejte, že je důležité se každý večer před spaním odlíčit. Díky tomu si přes noc vaše pleť odpočine a zregeneruje. Micelární voda Naturally Good navíc obsahuje BIO aloe vera, které má antioxidační účinky. Užijte si klidný spánek, zatímco se vaše pleť hydratuje a nabírá síly na nový den. 

Upřednostňujete čištění pleti bez vatových tamponků? 
Čisticí micelární gel pleť dokonale odlíčí. Díky skvělé textuře navíc odlíčení působí jako obličejová masáž, a tak si odpočinete i během něj. Čisticí micelární gel Naturally Good obsahuje 99 % ingrediencí přírodního původu. Najdete mezi nimi například BIO aloe vera, které se postará o potřebnou regeneraci a ochrání pleť před tvorbou akné. Nechte svou pleť odpočívat.

Ingredience

V jednoduchosti a přirozenosti je krása i síla

Řadu produktů NIVEA Naturally Good tvoří z 99 % přírodní ingredience a jen 1 % nepřírodních ingrediencí pro zajištění bezpečnosti produktu.*
*Ingredience získáváné z přírodních zdrojů si po zpracování uchovávájí více než 50 % své podstaty, včetně vody. Zbylé 1 % tvoří dodatečné látky sloužící k zachování konzistence a zajištění bezpečného užívání.

ARGANIOVÝ OLEJ

Produkty Naturally Good s arganovým olejem podporují regeneraci během noci. Díky tomu je přes den pleť krásně rozzářená.

ALOE VERA

Složení s aloe vera vyživuje pleť po dobu 24 hodin a zanechává ji svěží a přirozeně krásnou.

ZELENÝ ČAJ

Čisticí mléko Naturally Good pleť hloubkově čistí a toner ji zbavuje odumřelých částeček. Pleť je pak čistá a příjemně svěží.

ingredience


Vaše časté otázky

Vaše časté otázky & naše odpovědi

Jsme tu, abychom odpověděli na všechny vaše dotazy týkající se řady NATURALLY GOOD

Vše, co jste chtěli vědět o nových výrobcích NIVEA NATURALLY GOOD, vám zodpoví Luis Carbajal, expert z oddělení výzkumu a vývoje produktů pro čištění pleti NIVEA.

Řada NATURALLY GOOD se rozšiřuje o další produkty, které obsahují až 99 % přírodních ingrediencí. Co dalšího dělá tyto produkty ojedinělými?

Řada NATURALLY GOOD ctí naši dlouhodobou filosofii, která dbá na co největší zastoupení ingrediencí přírodního původu. A s novou produktovou řadou se navíc maximálně zaměřujeme na to, aby bylo složení našich produktů 100 % transparentní.

Roste poptávka po kosmetice s přírodním složením?

V poslední době jsme zaznamenali mnohem větší zájem zákazníků o to, co tvoří naše přípravky. Chtějí vědět, co obsahují, často chtějí znát roli každé jednotlivé složky. Proto jsme se u řady NATURALLY GOOD zaměřili na to, abychom všechno vysvětlili do nejmenších podrobností, ale zároveň tak, aby zákazníci všemu rozuměli. To je naše cesta. I když jsme zatím na jejím začátku – plánujeme ale podobně přistoupit i k dalším našim produktům.

Co si má zákazník představit pod tím 1 -2 % složení, které přírodního původu není?

Jen a pouze ty látky a složky, které zajistí stálost složení, a tak jeho bezpečnost pro pokožku a pleť.

Jaký je rozdíl mezi složkami přírodního původu a složkami, které přírodní původ nemají?

Složky přírodního původu pocházejí, jak už název napovídá, z přírody. Jde o látky, které si i po zpracování zachovávají více než polovinu složení jako v přirozeném stavu. Počítá se do toho i voda. Ostatně, tato definice se řídí velmi přísnými interními standardy společnosti Beiersdorf.

Lucia

Na důležité informace týkající se řady NATURALLY GOOD Anti-age jsme se zeptali vědkyně Lucii Zanforlin.

Je řada NATURALLY GOOD přírodní i co se týká jejího vývoje nebo třeba balení?

Ano. V NIVEA si dlouhodobě zakládáme na přístupu, který vylučuje testování na zvířatech. A to na celém světě. Všechny naše produkty z řady NATURALLY GOOD jsou veganské a jejich balení můžeme označit za udržitelné.

Co to znamená? Dózy na krémy jsou vyrobené z PP a kromě těsnicí fólie jsou 100% recyklovatelné. Lahve jsou pak z 97 % vyrobené z recyklovaného PET. Konkrétně pak používáme recyklovaný plast z PET lahví od balených limonád.

Kde se produkty z řady NATURALLY GOOD vyrábějí?

Všechny přípravky NATURALLY GOOD vyrábíme v Evropě. Především v Německu a Polsku. A vždy za nejpřísnějších kvalitativních standardů.

Z čeho jsou výrobky NATURALLY GOOD vyrobené?

Z ingrediencí, které jsme opravdu pečlivě vybírali. I díky tomu jsou všechny složky přírodního původu v souladu s normou ISO 16128, která stanovuje mezinárodní standardy pro organickou a přírodní kosmetiku.

Co konkrétně obsahuje Denní krém NATURALLY GOOD Anti-age?


Složení tohoto krému obsahuje organický extrakt z lopuchu, který podporuje tvorbu pleti přírodního kolagenu. A najdete v něm i vzácné oleje – konkrétně jojobový a mandlový. 

A co složení Nočního krému NATURALLY GOOD Anti-age?

Noční krém obsahuje organický arganiový olej, bambucké máslo a extrakt z plodů lopuchu, který stimuluje tvorbu kolagenu v pleti.

A co složení Micelárního gelu a Micelární vody NATURALLY GOOD?

Složení obou přípravků jsme obohatili o organickou aloe vera. Kromě toho obsahují vysoce účinné povrchově aktivní látky, taktéž přírodního původu, které pleť dokonale vyčistí a zároveň se postarají o její hydrataci. 


Zjistěte ještě více o řadě NATURALLY GOOD

veganske slozeni

VEGANSKÉ SLOŽENÍ

Přípravky z řady NATURALLY GOOD neobsahují žádné ingredience živočišného původu.

PŘÍRODNÍ PŮVOD

Při vývoji řady NATURALLY GOOD jsme dbali na maximální zapojení co nejvíce látek přírodního původu.

DŮRAZ NA UDRŽITELNOST

Naše obaly vyrábíme z recyklovaného PET a recyklovatelné jsou i naše obaly z PP. I díky tomu jsme zase o krok blíž k cíli, abychom nejpozději v roce 2025 používali jen obaly, které se dají recyklovat, znovu použít nebo kompostovat. Papír z našich krabic a krabiček pak pochází z lesů s udržitelnou správou.

S OHLEDEM NA VAŠE POTŘEBY

Řada NATURALLY GOOD má za cíl nabídnout vám přesné informace o tom, čím pečujete o svou pleť, a nabídnout vám rovnováhu mezi důkladnou, ale zároveň jednoduchou a zároveň přirozenou péčí o pleť.

JEŠTĚ VÍCE OTÁZEK A ODPOVĚDÍ

Podívejte se na další zajímavé otázky a ještě zajímavější odpovědi našich expertů.