soutěžní kvíz

Oblíbený kvíz je zpět! Soutěžte právě teď o skvělé ceny

Exkluzivně pro členy NIVEA klubu přinášíme kvíz s bohatým výherním balíčkem. Pozor, až 30 bodů čeká na každého z vás!

Vyhrajte balíček přírodní péče NIVEA a získejte až 30 bodů

První letošní kvíz je tu! I tentokrát EXKLUZIVNĚ pro členy NIVEA klubu, kteří mohou získat jeden ze 100 výherních balíčků. Co jsme do balíčku ukryli tentokrát? To nejlepší z přírody a mnoho dalšího! Z trendu maximálního využívání ingrediencí přírodního původu a ohleduplnosti k planetě jsme si udělali cíle s nejvyšší prioritou. Nyní máte možnost vyzkoušet první přírodní řadu výrobků NIVEA Naturally Good doslova na vlastní kůži a vaši pleť hloubkově vyčistit rýžovým peelingem s BIO Aloe vera. Díky plátěné tašce a bambusovému hrnečku navíc zatočíte se zbytečnými plasty zatěžující planetu.
velký kvíz

Pro účast v soutěži se stačí přihlásit do NIVEA účtu (případně se registrovat do NIVEA klubu) a správně odpovědět na 4 otázky. My vylosujeme 100 výherců, kteří získají výherní balíček! 

Pokud se vám nepodaří správně odpovědět hned napoprvé, nevadí – můžete to zkoušet, kolikrát chcete. Po odeslání vyplněného soutěžního formuláře se hned dozvíte, jestli jste odpověděli správně.

V této soutěži chceme odměnit doopravdy všechny, proto každému účastníkovi připíšeme až 30 bodů do klubové soutěže o skvělé výhry. Kolik bodů to bude, záleží jen na vás. Určíme to podle toho, kolik pokusů budete potřebovat na správné zodpovězení všech otázek. Více o pravidlech bodování a klubové soutěži se dozvíte zde.

Soutěž probíhá do 11. 10. 2020 a úplná pravidla najdete zde


Pokud ještě nejste členem NIVEA klubu, registrujte se jednoduše zde a soutěžte.

Naturally good: to nejlepší z přírody

udržitelnost

Objevte, jak je NIVEA propojena s přírodou