Vánoce jsou tady!

TĚŠTE SE NA VÁNOCE SPOLEČNĚ S NÁMI!

Každý den se můžete těšit na malé překvapení, které na vás bude čekat ve virtuálním okénku.

S NÁMI SI NA VÁNOCE RÁDI POČKÁTE

Zkraťte si čekání na Vánoce s onlinem adventním kalendářem NIVEA. Každý den na 10 z vás bude čekat překvapení ve virtuálním okénku v podobě kosmetického dárečku. A tušíme, že pořádně štědrý bude i samotný Štědrý den!

Online adventní kalendář od NIVEA: Radost celý advent

Zkraťte si čekání na Vánoce s dárečky, které na vás budou čekat každý den ve virtuálním okénku. Stačí ho otevřít, odpovědět na soutěžní otázku a pak si především držet palce a věřit, že u vás přistane některý z NIVEA balíčků. Jak na to? 

  1. Klikněte na ikonku rozsvíceného vánočního stromečku uprostřed obrazovky.
  2. V chatovacím okně se vám objeví otázka pro daný den.
  3. Odpovězte správně na otázku.
  4. Vyplňte e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat v případě výhry.
  5. Držte si palce, aby se na vás usmálo štěstí!
  6. Registrujte se do NIVEA KLUBU - pokud chcete být automaticky zařazeni i do slosování o hlavní cenu adventu a sbírat body na Váš účet v Nivea klubu. Každý den Vám bude za účast připsáno 5 bodů.

Veselé Vánoce s NIVEA

NIVEA tip: Členy NIVEA klubu odměníme až 120 body! Stačí když po zodpovězení otázky zadáte v chatbotu e-mail, kterým se přihlašujete do NIVEA klubu. Za každý den, kdy se zapojíte do soutěže, vám automaticky připíšeme 5 bodů.


DÁRKY PRO VAŠE NEJBLIŽŠÍ

Vánoční balíčky pro vaše nejbližší

VÁNOČNÍ DÁRKY, KTERÉ POTĚŠÍ

Konečně je zpátky kouzelný čas Vánoc. Pohádky, bramborový salát, cukroví, stromeček, rodinná pohoda a koledy. A to nejhezčí, radost při balení a hlavně rozbalování vánočních dárků. Ten moment, kdy se vašim nejbližším rozsvítí oči štěstím a ve vzduchu se kromě vůně vanilkových rohlíčků vznáší i láska.

Aby i letos byly vaše Vánoce nezapomenutelné, přinášíme vám tipy na dárky pro ty, kteří jsou vašemu srdci nejdražší. Vyberte pro ně to pravé a užijte si vánoční čas naplno. 

VÁNOČNÍ TIPY NIVEA

vyrobte si adventní kalendář

VYROBTE SI VLASTNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Baví vás nejrůznější tvoření? Chcete udělat radost svým nejbližším? Vyrobte jim adventní kalendář na míru, poradíme vám, jak na to. Máme pro vás tipy na výrobu adventního kalendáře pro muže, pro ženy, ale i adventního kalendáře pro děti. Zpříjemněte jim odpočítávání do Vánoc a Štědrého dne drobnými dárečky, které na ně budou čekat každý den.

 

Poděkování

ŘEKNĚTE SVÉ DÍKY

Kdy jindy projevit laskavost a vděčnost, když ne o Vánocích? Poděkujte nejen své rodině a blízkým, ale i ostatním. Jak? Třeba tím, že svým sousedům upečete sušenky nebo své oblíbené pekařství překvapíte kvalitní čokoládou a dárkovým balením kávy. Uděláte radost nejen lidem kolem sebe, ale především sobě. Protože pocit z dobrého skutku je to nejhezčí. Přečtěte si tipy na drobnosti, které vašemu okolí vykouzlí úsměv na rtech a rozdávejte lásku a radost.