Soutěž o 260 + 10 výherních balíčků

Back to school KVÍZ je tady.
Vyhrávejte každý den!

Otestujte své znalosti o značce NIVEA!
Soutěžíme o 260 + 10 balíčků!

Vraťte se do studentských let a otestujte své znalosti klidně každý den s NIVEA Back to school KVÍZEM ukrytým v chatbotu! Nemusíte se bát, nebudeme vás zkoušet z literatury, biologie nebo matematiky.

V chatbotu si otestujete, jak dobře znáte značku NIVEA
Místo známek pro vás máme každý den připravených 10 denních výher, a místo vysvědčení čeká na šťastlivce hlavní výhra!

Zapojit se do soutěže je opravdu jednoduché

  1. Každý den na vás v chatbotu čeká nová otázka. Jejím správným zodpovězením se zařadíte automaticky do losování o denní výhru. 
  2. Soutěžit a vyhrávat můžete každý den! Celkem máme připravených 260 balíčků s denními výhrami, šance některé získat je opravdu velká. 
  3. Chatbot se otevře automaticky na této stránce. Pokud jej omylem zavřete, stačí kliknout na ikonku „pana KRÉMÍČKA“ ve spodní části stránky.

 
  

Chcete ze soutěže vytěžit maximum?

Pak v chatbotu po zodpovězení otázky zadejte e-mailovou adresu, kterou jste zaregistrováni do NIVEA klubu. Za každou zodpovězenou otázku získáte 5 bodů do klubové soutěže, celkem můžete získat 130 bodů a vybrat si třeba rovnou některou z klubových odměn.

 

Navíc máte šanci získat i hlavní výhru!
Na konci soutěže bude ze všech zúčastněných členů NIVEA klubu vylosováno 10 výherců hlavní výhry, která je doopravdy bohatá.

Chcete se zapojit do boje o hlavní výhru, ale ještě nejste členem NIVEA klubu? Zaregistrujte se ještě dnes zde a poté postupujte dle výše uvedeného návodu.

 

Soutěž probíhá každý den do 26.09.2021, úplná pravidla naleznete zde.

NIVEA tip: Odpovědi na všechny otázky najdete na našem webu.