léto je konečně tady

Užijte si opravdovou letní atmosféru s #NIVEASUMMERVIBES

Léto je konečně tady!

Hledáte inspiraci pro dokonalý letní outfit, letní účesy, které dozdobíte květy, nebo tipy na nezapomenutelnou letní party? Už nehledejte. Právě jste vše našli!
Móda, styling & outfity

Inspirováno letním sluncem

Všechno, co potřebujete k perfektnímu létu

Ta pravá letní atmosféra s #NIVEASUMMERVIBES

Ahoj léto! Užijte si nejlepší část roku s NIVEA. Připravili jsme pro vás zábavné letní průvodce. Proč? Protože léto je o zábavě a užívání si života! Proměňte letošní léto v nezapomenutelnou jízdu. Dáme vám tipy na skvělé zahradní party, včetně návodů na originální zahradní dekorace. Poradíme, co nalít do pohárů a naservírovat na talíře. A abyste u toho vypadala skvěle, přidáme tipy na letní účesy i oblečení. Cítíte ji okolo sebe? Letní atmosféru! #NIVEASUMMERVIBES!
 

Inspirace pro letní zahradní dekorace

INSPIRACE PRO LETNÍ ZAHRADNÍ PARTY

Nejlepší čas pro zahradní party? Přeci právě teď! Pozvěte svou rodinu a přátele a připravte pro ně večírek, na který nezapomenou. Třeba i díky neokoukaným a originálním zahradním dekoracím. Které navíc v pohodě připravíte sama a za pár minut. 
 

Inspirace pro letní outfity

LETNÍ MÓDNÍ INSPIRACE

V létě by nemělo svítit jenom slunko, ale i vaše oblečení. A pokud ještě pořád tápete v tom, co je trendy právě letos v létě, mrkněte do naší stylové příručky. Letní módou a trendy vás provedeme krok za krokem. 
 
Ideální piknik? Dobré jídlo & dobré pití

OBJEVTE DÍKY NIVEA JEŠTĚ VÍC INSPIRACE PRO LETOŠNÍ LÉTO

IDEÁLNÍ NÁPOJE A JÍDLO PRO LETNÍ DNY

Pozvánky dorazily, počasí přeje, vy jste vyletněná a hosté skoro za dveřmi. Čím je pohostit? I na to máme odpověď! A podělíme se o ni s vámi: Stačí mrknout do našeho průvodce letními jídly a drinky. A pak? Na zdraví! 
 

Inspirace pro letní osvěžení a občerstvení

INSPIRACE PRO LETNÍ ÚČESY

Všechno kvete, tak proč by nemohl kvést i váš účes? Existuje tolik způsobů, jak můžete svůj účes oživit květinami. A třeba i těmi živými. Inspirujte se tipy na letní účesy od našich NIVEA stylistů, kteří pro vás vybrali ty nejkrásnější. 
 

Inspirace pro letní účesy

Sluneční ochrana od NIVEA Sun

Pokožka sluncem a létem políbená

Sluneční ochrana od NIVEA Sun

 

nivea-rady-a-tipy-pro-vás-
NIVEA rady a tipy pro vás!