Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

NIVEA Q10 plus

Nejlepší období vašeho života? Právě teď!

Rodina, práce a každodenní milion drobností k řešení, to vše je na pleti samozřejmě znát. Spolehněte se na kvalitní péči proti vráskám NIVEA Q10 plus – budete vypadat skvěle a ušetřený čas můžete věnovat něčemu, co vás opravdu baví.
Příběhy

SEZNAMTE SE S VERONIKOU, MARIÍ A PETROU

Veronika Homolková

Veronika Homolková, 40

Veronika o sebe ráda pečuje, krása je i náplní její práce – v Praze má obchod módou Identity a v České Lípě květinářství Bellis. „Podnikám už třináct let, v Praze je to samozřejmě těžší, myslela jsem, že sem přijedu na koloběžce a všichni se ze mě posadí na zadek, ale nestalo se,“ vypráví. Nejraději relaxuje u květin. „Růže mi přijdou nudné, luční kvítí je mnohem hezčí,“ vypráví a my jen koukáme, jak jí při vazbě kmitají ruce.

Marie Růžičková, 35

Jako maminka čtyř dětí ve věku od 2 do 9 let se moc nevyspí, ale na první pohled to na ní nepoznáte, vždy je perfektně upravená. Kromě čtyř dětí zvládá řídit úspěšný projekt, je ředitelkou a zakladatelkou školského zařízení. Kroužky, které organizuje zájmovou činnost v MŠ i ZŠ po celém Česku. „Před rokem jsem udělala velkou volbu a víc sezaměřila na svou vlastní rodinu, mám štěstí, že se můžu spolehnout na lidi kolem,“ říká. Momentálně se nejvíc těší na léto a tábor Kroužky nad Moníncem. „Budu se svými i kroužkovými dětmi, bude to super,“ říká.

Marie Růžičková

Petra Davidová

Petra, 49 let

Miluje seriál Sex ve městě, což se projevuje nejen v nadšení pro péči a módu, ale i ve jméně jejího blogu Kitchen and the City. „Kvůli dětem jsem vždycky vařila, člověk se s úkoly zdokonaluje. Paradox je, že teď udělám levou zadní makronky, ale když chci pusinky, které jsou mnohem lehčí, vylezou mi popraskané,“ směje se. Za její blog může rodina: „Dceři se moje výtvory líbily, začala je fotit na Instagram.“
Video

UŽÍVEJTE SI ŽIVOT NA PLNO

Koenzym Q10

PÉČE PROTI VRÁSKÁM Q10 PLUS

Výrobky NIVEA Q10 plus

Koenzym Q10 se již dlouhodobě používá jako účinná složka v oblasti anti-age péče. Přečtěte si, jak vám pomůže aktivně bojovat proti vráskám, stárnutí pleti i pokožky.