Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Testování nových čisticích pleťových olejů NIVEA - vyhrajte a otestujte jednu ze tří novinek

Soutěžte s NIVEA a vyhrajte novinku v čištění pleti!

Potýkáte se s nesnázemi při čištění pleti a odlíčení? Vyzkoušejte nové čisticí pleťové oleje a vaše trápení bude jednou pro vždy pryč!

Otestujte sílu pleťových olejů a získejte 15 bodů do celoroční soutěže!

Členy NIVEA klubu si hýčkáme a ani přes léto nepolevujeme!

Přinášíme exkluzivní testování čisticích pleťových olejů – horkých NOVINEK v odličování pro všechny typy pleti. Navíc na každého z vás, kdo se účastní testování, čeká 15 bodů do celoroční soutěže

V čem jsou pleťové oleje unikátní? K důkladně vyčištěné pleti nepotřebujete nic než pleťový olej NIVEA a vodu. Už žádné ubrousky, vatové tamponky ani spousta přípravků na odlíčení a čistění pleti, vše zvládnete s jediným produktem! Užívejte si jednoduchost použití čisticích pleťových olejů - vmasírujte do suché pleti, namočenými prsty vytvořte mléčnou texturu, opláchněte a sledujte jak nečistoty a make-up mizí mezi prsty. Pleťový olej je vhodný i k odličování očí. Přírodní oleje navíc pleť dokonale hydratují. 

Neváhejte a vyzkoušejte kouzlo této úžasné novinky! Zapojte se do soutěže ještě dnes a držte si palce, ať jste jedním ze 200 výherců, které vylosujeme.

Soutěž probíhá do 31. 8. 2019, úplná pravidla naleznete zde.

Jakému čistícímu pleťovému oleji dáte přednost? •	S přírodním kokosovým olejem – Pro normální pleť •	S přírodním makadamovým olejem – Pro suchou pleť •	S přírodním olejem z hroznových jader – Pro citlivou pleť