Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Testování nových čisticích pleťových olejů NIVEA - vyhrajte a otestujte jednu ze tří novinek

Soutěžte s NIVEA a vyhrajte novinku v čištění pleti!

Potýkáte se s nesnázemi při čištění pleti a odlíčení? Vyzkoušejte nové čisticí pleťové oleje a vaše trápení bude jednou pro vždy pryč!

Otestujte sílu pleťových olejů a získejte 15 bodů do celoroční soutěže!

Členy NIVEA klubu si hýčkáme a ani přes léto nepolevujeme!

Přinášíme exkluzivní testování čisticích pleťových olejů – horkých NOVINEK v odličování pro všechny typy pleti. Navíc na každého z vás, kdo se účastní testování, čeká 15 bodů do celoroční soutěže

V čem jsou pleťové oleje unikátní? K důkladně vyčištěné pleti nepotřebujete nic než pleťový olej NIVEA a vodu. Už žádné ubrousky, vatové tamponky ani spousta přípravků na odlíčení a čistění pleti, vše zvládnete s jediným produktem! Užívejte si jednoduchost použití čisticích pleťových olejů - vmasírujte do suché pleti, namočenými prsty vytvořte mléčnou texturu, opláchněte a sledujte jak nečistoty a make-up mizí mezi prsty. Pleťový olej je vhodný i k odličování očí. Přírodní oleje navíc pleť dokonale hydratují. 

Neváhejte a vyzkoušejte kouzlo této úžasné novinky! Zapojte se do soutěže ještě dnes a držte si palce, ať jste jedním ze 200 výherců, které vylosujeme.

Soutěž probíhá do 31. 8. 2019, úplná pravidla naleznete zde.

Jakému čistícímu pleťovému oleji dáte přednost? •	S přírodním kokosovým olejem – Pro normální pleť •	S přírodním makadamovým olejem – Pro suchou pleť •	S přírodním olejem z hroznových jader – Pro citlivou pleť

Registrace

Jakému čisticímu pleťovému oleji dáte přednost?

Soutěž pouze pro členy NIVEA klubu!

Před vyplněním formuláře se, prosíme, přihlaste do svého členského účtu.
Pokud mezi členy NIVEA KLUBU ještě nepatříte, můžete se snadno registrovat a začít si naplno užívat všech výhod, které členství přináší, třeba soutěžit o jeden z čisticích pleťových olejů.

* Povinný údaj

Doporučujeme