Hair

ZJISTĚTE VÍCE O POTŘEBÁCH SVÝCH VLASŮ

Mytí, sušení, styling: jak pečovat o vaše vlasy  

Krásné vlasy nemáme jen tak náhodou! Chcete-li poskytnout svým vlasům správnou péči odpovídající potřebám jejich vlasové struktury, je užitečné vědět, jaký typ vlasů máte. Mnoho tipů na vlasovou péči lze využít pro všechny typy vlasů, ne ale všechny. Jinak se musíte věnovat mastným, jemným a jinak suchým nebo krepatým.

Jak na vlnité vlasy

Nejen vaše tělo a váš obličej potřebují intenzivní péči - ale také vaše vlasy potřebují správnou péči, která je ochrání před vysušováním a krepatěním. A především přirozeně vlnité vlasy potřebují mnohem více péče než vlasy rovné. Po umytí použijte na vlasy kondicionér, a co nejčastěji jim dopřejte odpočinek od fénování. Příliš mnoho tepla poškozuje strukturu vlasů a vlnité vlasy se krepatí ještě více. 

Jak na husté vlasy

I když máte husté, nezkrotné vlasy - nezoufejte! I tento typ vlasů můžete upravit do nádherného účesu. Aby vaše vlasy získaly výživu, kterou zoufale potřebují, měli byste používat kondicionér po každém mytí a nechat vlasy přirozeně uschnout. Náš stylingový tip, jak zkrotit nepoddajné vlasy: Vmasírujte malé množství pěnového tužidla do konečků, pak bude účes hladký, bez odstávajících vlasů. 

Vlasová kúra pro hedvábné, zdravé vlasy 

Vlasy vypadají zdravě, pouze pokud se lesknou a mají objem. Ale našim vlasům často schází výživa a lesk, a proto vypadají křehké a matné. Náš tip na péči o vlasy: Poskytněte vašim vlasům ještě intenzivnější péči. Aplikujte kondicionér do ručníkem vysušených vlasů, zabalte je do nahřátého ručníku a nechte kondicionér chvíli působit. Vaše vlasy získají opět hedvábný lesk a budou se mnohem snadněji rozčesávat.