ochrana pokožky & naše transparentnost

OCHRANA POKOŽKY & NAŠE TRANSPARENTNOST

JEDNA POKOŽKA. JEDNA PLANETA. JEDNA PÉČE.

OCHRANA POKOŽKY & NAŠE TRANSPARENTNOST

Udržitelný způsob života řeší čím dál více lidí, a to nejen co se týče módy a potravin. Stále častěji se skloňuje i oblast pečující kosmetiky. My těmto aktivitám nejen fandíme, ale neustále pracujeme na tom, aby i naše produkty patřily do kategorie „udržitelných“. A to jak z pohledu jejich složení, tak i balení

Už více než 100 let naši experti zkoumají, jak fungují jednotlivé procesy naší pokožky a pleti. To jim pomáhá při vývoji dalších a dalších produktů, které dnes používají lidé na celém světě. Chceme, aby naše produkty byly co nejvíce šetrné nejen k vaší pokožce a pleti, ale také k prostředí, ve kterém všichni žijeme. Proto neustále vylepšujeme jejich složení. Dbáme na to, aby ingredience byly co nejvíce ekologické, pocházely ze zodpovědných zdrojů a neměly negativní vliv na životní prostředí. Tím chráníme vás i naši planetu.

Jedním z cílů NIVEA je, aby složení našich produktů bylo bezpečné, šetrné k životnímu prostředí, ale zároveň stále splňovalo vysoká očekávání našich zákazníků.

Je pochopitelné, že chcete vědět, jaké je složení vašich oblíbených produktů. Vyznat se v jednotlivých názvech a zkoumat, zda jsou ingredience živočišného nebo rostlinného původu, ale může být někdy vyčerpávající. Stejně tak jako dohledávání toho, zda je kosmetika veganská, nebo jaké obsahuje ekologické složky. Zájem o tyto informace ale roste. 

V NIVEA je pro nás zásadní, aby zákazníci věděli o složení našich produktů úplně všechno. Proto je složení nejen na obalech produktů, ale také online na našich webových stránkách. Podívat se na něj můžete kdykoli. A odkudkoli.  

A dalším dobrým příkladem naší transparentnosti je i seznam ingrediencí, který najdete na našem webu od roku 2020. Nabízí jednoduché a srozumitelné informace o téměř 600 ingrediencích, které používáme v našich produktech. 

sustainable skincare ingredients

Jedna pokožka. Jedna planeta. Jedna péče.

Co se týče spojení udržitelnost a NIVEA, chceme k vám být stoprocentně transparentní a upřímní. Nenašli jste tu odpověď? Více informací najdete přehledně na webu Beiersdorf v sekci Udržitelnost. Čeká tam na vás spousta dalších odpovědí.