Recyklovaný a recyklovatelný papír

UDRŽITELNÁ PAPÍROVÁ BALENÍ

JEDNA POKOŽKA. JEDNA PLANETA. JEDNA PÉČE.

UDRŽITELNÁ PAPÍROVÁ BALENÍ

NIVEA používá papír a karton jako přírodní balicí materiál u mnoha produktů. K přírodě se snažíme chovat ohleduplně a s respektem, který si zaslouží, proto nám záleží na tom, odkud tyto materiály získáváme. Naší zásadou je, aby papírové obaly vznikaly udržitelným způsobem, který chrání lesy před odlesňováním.

Jak jistě víte, stromy a celé lesy přirozeně zachytávají oxid uhličitý. Jejich záměrné ničení významně přispívá ke změně klimatu. Tento problém bereme velmi vážně.

I proto jsme zavedli politiku „udržitelného papíru a kartonu". Naším cílem je přejít na 100% udržitelný papírový materiál, a to po celém světě. Podle směrnic to znamená, že všechny námi používané materiály budou buď z recyklovaného materiálu, nebo z takzvaného FSC certifikovaného materiálu. Pod touto zkratkou se ukrývá certifikační systém lesního hospodaření a zpracovatelského řetězce – a jde o vůbec nejpřísnější certifikaci lesního hospodaření.
Tento certifikát tedy zajišťuje, že produkty na bázi dřeva pochází ze zodpovědně obhospodařených lesů – a to nejen z pohledu zodpovědnosti k přírodě, ale i k lidem, kteří se o tyto lesy starají. 

Jsme moc pyšní, že v roce 2019 bylo 100 % našich papírových krabiček výrobků z materiálů s certifikací FSC. Nyní intenzivně pracujeme na tom, aby i naše další papírové materiály vznikaly z recyklovaného nebo FSC papíru.

Podívejte se na produkty, u kterých jsme použili udržitelný papír na krabičky.

holding hands
night cream

REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM NATURALLY GOOD

OrganicAloeVeraRadianceDayCare

ROZJASŇUJÍCÍ DENNÍ KRÉM NATURALLY GOOD

JEDNA POKOŽKA. JEDNA PLANETA. JEDNA PÉČE.

Záleží nám na tom, abychom vůči našim zákazníkům byli stoprocentně transparentní. Nenašli jste odpověď na svou otázku týkající se udržitelnosti v NIVEA? Na webu Beiersdorf v sekci Udržitelnost vám ji určitě zodpovíme. Navštivte nás tam!