Zachraňte své oblečení

Nová generace výrobků NIVEA Sun chrání nejen vaši pokožku, ale i oblečení.

BĚŽNÉ SKVRNY

NEVINNÉ POHYBY! NENÁVRATNÉ SKVRNY!

Když si sundaváte tričko po nanesení opalovacího krému na obličej, vystavujete jej nebezpečí vzniku skvrn. Čím menší máte výstřih, tím větší pohroma pro vaše tričko to může být! Skvrny od krémů na opalování ale nesmí být důvodem přestat se chránit před sluníčkem! Máme pro vás řešení!

I na pláži na vás čeká řada nástrah! Například když chcete správně nanést přípravek na opalování na každý centimetr pokožky, aniž byste se dotkli vašich plavek! Tvrdý oříšek, ale nyní máte spojence!

Děti hrající si s opalovacím krémem? Mohou umazat vaše oblečení, ale kdo by se za to na ně zlobil? Nyní můžete být v klidu!


INOVACE

NOVÁ GENERACE VÝROBKŮ NIVEA SUN - CHRÁNÍ POKOŽKU I OBLEČENÍ

Jaká hodnota ochranného faktoru je pro vás nejvhodnější?

Ochranný sluneční faktor určuje, jak dlouho a jak efektivně bude opalovací krém chránit vaši pokožku. Zjistěte, jak vypočítat jeho ideální hodnotu právě pro váš typ pleti.

Děti + bezpečné opalování

Rádi se opalujete společně se svými dětmi? A jdete na to správně? Dětská pokožka je totiž mnohem citlivější než kůže dospělého, a zaslouží si proto speciální péči. Seznamte se s přípravky na opalování pro děti, bez kterých na pláž rozhodně nevyrážejte.