Obnovitelné ingredience

PŘIROZENÝ CYKLUS

#Fakt

Spalování fosilních paliv a nadměrné využívání přírodních zdrojů vede k velkému uvolňování CO2 do ovzduší. Toto uvolňování má za následek globální oteplování planety a klimatické změny.

#REAKCE

Řada NATURALLY GOOD obsahuje až 99 % obnovitelných ingrediencí přírodního původu.

Obnovitelné ingredience

 

Obnovitelné ingredience

Kromě toho, že nám záleží na tom, aby produkty z řady NATURALLY GOOD obsahovaly co nejvíce ingrediencí přírodního původu a jen minimum těch syntetických, klademe důraz i na biologickou rozložitelnost. Použitím obnovitelných složek přírodního původu lze zachovat přirozený cyklus planety.

Ekologické čisticí ubrousky na obličej

 

Ekologické čisticí ubrousky na obličej

Čisticí ubrousky z řady NATURALLY GOOD jsou skvělým příkladem biologické rozložitelnosti. Skládají se z viskózního vlákna vyrobeného ze dřeva, takže jsou stoprocentně rostlinného původu. Zvláštní pozornost jsme věnovali také její výrobě, kde jsme snížili spotřebu vody a emisí o 50 % oproti generické viskóze. Čisticí ubrousky NATURALLY GOOD dosahují 95 % biologické rozložitelnosti do 28 dnů. 

BIOLOGICKÁ ROZLOŽITELNOST SPRCHOVÝCH GELŮ

 

BIOLOGICKÁ ROZLOŽITELNOST SPRCHOVÝCH GELŮ

Biologická rozložitelnost je jedna z našich největších priorit při vývoji nových produktů, které se oplachují. Použitím biologicky rozložitelných ingrediencí zajišťujeme, že se sprchový gel může spláchnout společně s vodou, aniž by později do přírody uvolnil chemické látky, které by planetě uškodily. Sprchové gely NATURALLY GOOD obsahují 99 % biologicky rozložitelných ingrediencí, a tak nezatěžují pokožku ani přírodu. Stejně tak i ostatní sprchové gely NIVEA dosahují vysoké úrovně biologické rozložitelnosti.