naturally good testovani

Vyhrajte 4 novinky z veganské řady Naturally Good!

Otestujte novinky v boji proti vráskám a čištění pleti z řady Naturally Good

Přinášíme jedinečné NOVINKY v péči proti vráskám! K dosažení hladké pleti bez vrásek můžete být nyní ještě o krok blíže. Svěřte svou pleť do rukou přírody a vyzkoušejte, jaké zázraky dokáže ta správná kombinace přírodních ingrediencí a dlouholetých zkušeností NIVEA odborníků. 
naturally good soutez

Jedinečná kombinace přírodních olejů a BIO výtažku z plodu lopuchu v novém denním a nočním krému řady Naturally Good zatočí s vráskami a drobnými linkami. Při čistění pleti sáhněte po novinkách s BIO aloe vera, které zajistí, že vaše krásně čistá pleť bude navíc i dokonale regenerovaná a svěží. Jako ostatní produkty z této řady i novinky obsahují 99 %* ingrediencí přírodního původu
Spolehněte se na sílu přírody a nechte se hýčkat! Více informací o nové produktové řadě se dozvíte zde.

 

* Micelární voda a čisticí pleťová voda Naturally Good obsahují 98 % ingrediencí přírodního původu, ostatní výrobky řady Naturally Good obsahují 99 % ingrediencí přírodního původu.

Právě nyní máte možnost získat všechny novinky zdarma!

soutez naturally good

Exkluzivně pro členky NIVEA klubu probíhá soutěž o 100 balíčků plných novinek z řady Naturally Good! Těšit se můžete na denní i noční krém, micelární vodu a čisticí micelární gel. Zúčastnit se soutěže nebylo nikdy jednodušší, stačí se přihlásit do NIVEA účtu, zkontrolovat údaje v registračním formuláři níže a odeslat jej.  

Víte, že si vás, členky NIVEA klubu, snažíme vždy hýčkat, proto i nyní každá z vás účastí v soutěži automaticky získá i 15 bodů do klubové soutěže. Jaký balíček je ve hře v říjnu, zjistíte zde. Určitě se podívejte i na dostupné odměny, které můžete získat za získané body, jsou doopravdy lákavé.

Soutěž o novinky proti vráskám a čisticí produkty řady Naturally Good trvá do 25. 10. 2020, pravidla soutěže naleznete zde.