Chcete být odměněni každý měsíc? Sbírejte body a vyhrávejte!

Vyhrávejte v klubové soutěži po celý rok!

NIVEA KLUB

Soutěžte o balíčky plné péče a dárečků NIVEA, rozdáváme je každý měsíc!

 

V NIVEA KLUBU PROBÍHÁ KLUBOVÁ SOUTĚŽ JEDNODUŠE POŘÁD! NEZÁLEŽÍ NA TOM, KDY SE ZAREGISTRUJETE NEBO KDY ZAČNETE SBÍRAT BODY, VYHRÁVAT MŮŽETE JIŽ OD PRVNÍHO MĚSÍCE V KLUBU.

 

 

V ČEM SPOČÍVÁ NIVEA KLUBOVÁ SOUTĚŽ?

1. VÝHRY ROZDÁVÁME KAŽDÝ MĚSÍC!

 Každý měsíc budeme rozdáváme balíčky hýčkající kosmetiky a oblíbené NIVEA dárečky. Do balíčků dáváme horké novinky, limitované edice výrobků i ty nejoblíbenější výrobky. Jaké výhry na vás čekají v následujících měsících? Mrkněte níže.

2.
VÝHERCE NENECHÁVÁME NÁHODĚ A LOSU!

Je to tak! Výherce měsíčních cen neurčuje náhoda, ale vše necháme jen na vaší aktivitě.  Na konci každého měsíce vyhodnotíme, kdo nasbíral za daný měsíc nejvíce bodů , a prvních 10 členů v pořadí odměníme. Pokud to jeden měsíc nevyjde, nevěšte hlavu, každý měsíc hodnotíme zvlášť.

3.
BODY VÁM UŽ NEBEREME!

Klubová soutěž běží neustále, není omezena kalendářním rokem ani jiným obdobím. Nasbírané body si můžete šetřit a uplatnit je kdykoli budete chtít. Kolik máte nasbíráno bodů, se dozvíte zde.

4.
MÁME VÍCE AKTIVIT, ZA KTERÉ SBÍRÁTE BODY!

Všechny soutěže na našem webu jsou bodované! Navíc můžete body sbírat za psaní recenzí a pozvání přátel do NIVEA klubu. Za co můžete v tuto chvíli sbírat body, se můžete podívat zde.

5.
VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU POUZE PRO ČLENY NIVEA KLUBU!

Přesně tak, pouze vy – členové KLUBU – se můžete účastnit našich soutěží! O každé soutěži vás budeme informovat e-mailovým newsletterem, zkontrolujte si, že jej odebíráte, ať vám žádná soutěž neunikne.

Nezapomeňte, měsíční výhru získají ti soutěžící, kteří v daném měsíci získají nejvíce bodů. Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.


KLUBOVÉ VÝHRY

Jaké výhry na vás čekají v následujících měsících

ZÁŘÍ

měsíční výhra

ŘÍJEN

listopad

LISTOPAD

prosinec

PROSINEC

Každý měsíc odměňujeme 10 nejpoctivějších sběratelů klubových bodů. Často se ptáte, kolik stačí přibližně nasbírat bodů, aby byla výhra vaše. Na to nedokážeme přesně odpovědět, každý měsíc je jiný, v každém měsíci je trochu jiný počet soutěží, jiný počet nových recenzí na webu, a tedy i hranice potřebná pro zisk výhry. Abyste ale měli přehled, kolik bodů bylo potřeba nasbírat pro získání odměny v předchozích měsících, můžete se podívat na přehled níže.

Jaká byla hranice pro zisk výhry v uplynulých měsících?

  • leden - minimálně 500 bodů
  • únor - minimálně 605 bodů
  • březen - minimálně 710 bodů
  • duben - minimálně 795 bodů
  • květen - minimálně 500 bodů
  • červen - minimálně 255 bodů
  • červenec - minimálně 550 bodů
  • srpen - minimálně 350 bodů
JAK SBÍRAT BODY

Jak sbírat body?

Snadno, rychle a poctivě během celého roku.

O výhře nemusíte jen snít. Body můžete získat za účast v našich znalostních soutěžích, za zájem o testování produktů nebo vzorečků, za hodnocení produktů, psaní recenzí na našich webových stránkách nebo za vyplňování dotazníků… Každá z aktivit vám zabere maximálně několik minut, které se vám mnohonásobně vrátí v podobě jedinečné měsíční výhry! Překonejte pohodlnost, koukněte se, ve kterém měsíci budeme rozdávat pro vás nejlákavější balíček, a zabojujte o něj.

Podívejte se na náš podrobný návod, jak body získávat.