Chcete být odměněni každý měsíc? Sbírejte body a vyhrávejte!

Vyhrávejte v klubové soutěži po celý rok!

NIVEA KLUB

Soutěžte o balíčky plné péče a dárečků NIVEA, rozdáváme je každý měsíc!

 

V NIVEA KLUBU PROBÍHÁ KLUBOVÁ SOUTĚŽ JEDNODUŠE POŘÁD! NEZÁLEŽÍ NA TOM, KDY SE ZAREGISTRUJETE NEBO KDY ZAČNETE SBÍRAT BODY, VYHRÁVAT MŮŽETE JIŽ OD PRVNÍHO MĚSÍCE V KLUBU.

V ČEM SPOČÍVÁ NIVEA KLUBOVÁ SOUTĚŽ?

1. VÝHRY ROZDÁVÁME KAŽDÝ MĚSÍC!

Každý měsíc rozdáváme balíčky hýčkající kosmetiky a oblíbené NIVEA dárečky. Do balíčků dáváme horké novinky, limitované edice výrobků i ty nejoblíbenější výrobky. Jaké výhry na vás čekají v následujících měsících? Mrkněte níže.

2.
VÝHERCE NENECHÁVÁME NÁHODĚ A LOSU!

Je to tak! Výherce měsíčních cen neurčuje náhoda, ale vše necháme jen na vaší aktivitě.  Na konci každého měsíce vyhodnotíme, kdo nasbíral za daný měsíc nejvíce bodů, a prvních 10 členů v pořadí odměníme klubovou výhrou. Pokud to jeden měsíc nevyjde, nevěšte hlavu, každý měsíc hodnotíme zvlášť.

3.
BODY VÁM NEBEREME!

Klubová soutěž běží neustále, není omezena kalendářním rokem ani jiným obdobím. Nasbírané body si můžete šetřit a uplatnit je kdykoli budete chtít. Kolik máte nasbíráno bodů, se dozvíte zde.

4.
MÁME VÍCE AKTIVIT, ZA KTERÉ SBÍRÁTE BODY!

Všechny soutěže na našem webu jsou bodované! Navíc můžete body sbírat za psaní recenzí a pozvání přátel do NIVEA klubu nebo za pouhé selfie v aplikaci SKiN GUiDE! Za co všechno můžete v tuto chvíli sbírat body, se můžete podívat zde.

5.
VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU POUZE PRO ČLENY NIVEA KLUBU!

Přesně tak, pouze vy – členové KLUBU – se můžete účastnit našich soutěží! O každé soutěži vás budeme informovat e-mailovým newsletterem, zkontrolujte si, že jej odebíráte, ať vám žádná soutěž neunikne.

Nezapomeňte, měsíční výhru získají ti soutěžící, kteří v daném měsíci získají nejvíce bodů. Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.


KLUBOVÉ VÝHRY

Jaké výhry na vás čekají v následujících měsících

balíček NIVEA únor

ÚNOR

balíček březen

BŘEZEN

duben

DUBEN

květen

KVĚTEN


JAK SBÍRAT BODY

Jak sbírat body?

Snadno, rychle a poctivě během celého roku.

O výhře nemusíte jen snít. Body můžete získat za účast v našich znalostních soutěžích, za účast v testování NOVINEK, za selfie v aplikaci SKiN GUiDE, za hodnocení produktů, psaní recenzí na našich webových stránkách nebo za vyplňování dotazníků… Každá z aktivit vám zabere maximálně několik minut, které se vám mnohonásobně vrátí v podobě jedinečné měsíční výhry! Překonejte pohodlnost, koukněte se, ve kterém měsíci budeme rozdávat pro vás nejlákavější balíček, a zabojujte o něj.

Podívejte se na náš podrobný návod, jak body získávat. 


AKTIVITY ZA BODY

Za jaké aktivity můžete právě teď sbírat body?


KLUBOVÉ TIPY

NIVEA KLUB