Chcete být odměněni každý měsíc? Sbírejte body a vyhrávejte!

Klubová soutěž v novém! Pojďte s námi soutěžit ještě dnes!

NIVEA KLUB

Soutěžte o balíčky plné péče a dárečků NIVEA, rozdáváme je každý měsíc!

ROK 2020 JE DLE HOROSKOPU ROKEM VELKÝCH ZMĚN, A PROTO JSME VELKÉ ZMĚNY PŘICHYSTALI I MY PRO VÁS!

JAKÁ BUDE KLUBOVÁ SOUTĚŽ?

1. Výhry rozdáváme každý měsíc!

Je to tak, každý měsíc budeme rozdávat balíčky hýčkající kosmetiky a oblíbené NIVEA dárečky. Namísto jedné velké výhry máme spoustu menších, takže šance na výhru balíčku je výrazně větší. Na jaké výhry se můžete těšit?

2.
VÝHERCE NENECHÁVÁME NÁHODĚ A LOSU!

Ano, už nebudeme výherce měsíčních cen losovat, ale vše necháme jen na vaší aktivitě.  Na konci každého měsíce vyhodnotíme, kdo nasbíral za daný měsíc nejvíce bodů , a prvních 10 členů v pořadí odměníme. Pokud to jeden měsíc nevyjde, nevěšte hlavu, každý měsíc hodnotíme zvlášť.

3.
BODY VÁM UŽ BRÁT NEBUDEME!

Dlouho jste volali po tom, abychom vám neodebírali body. Vyslyšeli jsme vaše přání, v lednu 2020 jsme vám naposledy body smazali. Od nového kalendářního roku už vám body mazat nebudeme a vy je budete moci uplatnit kdykoli budete chtít. Kolik máte nasbíráno bodů, se dozvíte zde.

4.
MÁME VÍCE AKTIVIT, ZA KTERÉ SBÍRÁTE BODY!

Všechny soutěže na našem webu jsou bodované! Navíc můžete body sbírat za psaní recenzí a pozvání přátel do NIVEA klubu. Za co můžete v tuto chvíli sbírat body, se můžete podívat zde.

5.
VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU POUZE PRO ČLENY NIVEA KLUBU!

Přesně tak, pouze vy – členové KLUBU – se můžete účastnit našich soutěží! O každé soutěži vás budeme informovat e-mailovým newsletterem, zkontrolujte si, že jej odebíráte, ať vám žádná soutěž neunikne.

Body do klubové soutěže můžete sbírat od 3. 2. 2020. Nezapomeňte, měsíční výhru získají ti soutěžící, kteří v daném měsíci získají nejvíce bodů. Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.


Jaké výhry na vás čekají v následujících měsících

ŘÍJEN

LISTOPAD

PROSINEC

Každý měsíc odměňujeme 10 nejpoctivějších sběratelů klubových bodů. Často se ptáte, kolik stačí přibližně nasbírat bodů, aby byla výhra vaše. Na to nedokážeme přesně odpovědět, každý měsíc je jiný, v každém měsíci je trochu jiný počet soutěží, jiný počet nových recenzí na webu, a tedy i hranice potřebná pro zisk výhry. Abyste ale měli přehled, kolik bodů bylo potřeba nasbírat pro získání odměny v předchozích měsících, můžete se podívat na přehled níže.

Jaká byla hranice pro zisk výhry v uplynulých měsících?

  • únor - minimálně 540 bodů
  • březen - minimálně 515 bodů
  • duben - minimálně 575 bodů
  • květen - minimálně 665 bodů
  • červen - minimálně 580 bodů
JAK SBÍRAT BODY

Jak sbírat body?

Snadno, rychle a poctivě během celého roku.

O výhře nemusíte jen snít. Body můžete získat za účast v našich znalostních soutěžích, za zájem o testování produktů nebo vzorečků, za hodnocení produktů, psaní recenzí na našich webových stránkách nebo za vyplňování dotazníků… Každá z aktivit vám zabere maximálně několik minut, které se vám mnohonásobně vrátí v podobě jedinečné měsíční výhry! Překonejte pohodlnost, koukněte se, ve kterém měsíci budeme rozdávat pro vás nejlákavější balíček, a zabojujte o něj.

Podívejte se na náš podrobný návod, jak body získávat.