Pozvěte své přátele do NIVEA klubu

Doporučte kamarádům členství v NIVEA klubu a získejte body do klubové soutěže.

Řekněte o NIVEA klubu svým přátelům
A ZÍSKEJTE AŽ 500 BODŮ

Užíváte si naplno výhod, které přináší členství v NIVEA klubu? Podělte se o svou radost se svými blízkými a přáteli a dejte jim vědět, jak i oni mohou využít exkluzivních testování, prémiových soutěží a jedinečných akcí. Během jednoho kalendářního roku můžete pozvat do NIVEA klubu libovolné množství přátel, a navíc za prvních 10 z nich získáváte body do klubové soutěže.

Za každého z prvních 10 nově příchozích aktivních* členů v jednom kalendářním roce získáváte 50 bodů do klubové soutěže, ve které každý měsíc rozdáváme balíčky hýčkající kosmetiky a dárečků. Celkem můžete každý rok získat až 500 bodů, a to už se vyplatí! Za 500 bodů totiž můžete získat hned 2 originální NIVEA dárky, které jinde neseženete. Více o odměnách za body se dozvíte zde.

 

* Jakého člena považujeme za aktivního? Je to člen, který vlastní činností získá alespoň 15 bodů za jakoukoli aktivitu v NIVEA klubu. Jak pozvat přátele do NIVEA klubu


Instrukce

Pozvěte přátele do NIVEA klubu
A ZÍSKEJTE AŽ 500 BODŮ

Jak přesně postupovat při pozvání nového člena NIVEA klubu, jsme pro vás sepsali přehledně do e-mailu, který Vám zašleme. 
Nyní se stačí přihlásit do členského účtu, potvrdit vaši e-mailovou adresu níže a pak už zbývá jen pročíst zaslané instrukce, pozvat přátele, získávat další body do celoroční soutěže a hlavně SE BAVIT.* Povinný údaj