POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE DO NIVEA KLUBU

Doporučte kamarádům členství v NIVEA klubu a získejte body do klubové soutěže.

ŘEKNĚTE O NIVEA KLUBU SVÝM PŘÁTELŮM
A ZÍSKEJTE AŽ 500 BODŮ

Užíváte si naplno výhod, které přináší členství v NIVEA klubu? Podělte se o svou radost se svými blízkými a přáteli a dejte jim vědět, jak i oni mohou využít exkluzivních testování, prémiových soutěží a jedinečných akcí. Během jednoho kalendářního roku můžete pozvat do NIVEA klubu libovolné množství přátel, a navíc za prvních 10 z nich získáváte body do klubové soutěže.

Za každého z prvních 10 nově příchozích členů v jednom kalendářním roce získáváte 50 bodů do klubové soutěže, ve které každý měsíc rozdáváme balíčky hýčkající kosmetiky a dárečků. Celkem můžete každý rok získat až 500 bodů, a to už se vyplatí! Za 500 bodů totiž můžete získat hned 2 originální NIVEA dárky, které jinde neseženete. Více o odměnách za body se dozvíte zde.


Jak pozvat přátele do NIVEA klubu


Instrukce

POZVĚTE PŘÁTELE DO NIVEA KLUBU
A ZÍSKEJTE AŽ 500 BODŮ

Stačí se přihlásit do členského účtu, potvrdit vaši e-mailovou adresu a kliknout ZDE, kde vám ukážeme, kolik lidí jste již pozvali, a jakými způsoby můžete pozvat další přátele.

Na dané stránce nalezne váš jedinečný odkaz, který můžete sdílet s přáteli, a to skrze zkopírování odkazu a poslaní danému příteli. Nebo tu pro vás máme další možnosti! 

Můžete rozeslat pozvánku do NIVEA klubu ještě snadněji! Je tu možnost sdílet přes WhatsApp, Facebook nebo emailem, a to pouze jedním klikem! 

Nezapomeňte sbírat další body do klubové soutěže, a hlavně SE BAVIT!