Jak se registrovat do NIVEA klubu

NÁVOD, JAK SE REGISTROVAT DO NIVEA KLUBU

  1. Najeďte v horní modré liště kurzorem na „NIVEA SVĚT“. Po rozbalení navigačního menu klikněte na „Registrace“.
  2. Na nové stránce stisknete tlačítko „Registrace“, umístěné vpravo dole.
  3. Vyplňte údaje, které jsou ve formuláři: pohlaví, jméno, příjmení, e-mail a heslo (to musí mít minimálně 8 znaků, obsahovat malá i velká písmena a alespoň 1 číslici). Pak zaškrtněte souhlas se vstupem do NIVEA klubu.
  4. Překontrolujte si po sobě vyplněné údaje, zda v nich není nějaký překlep (mezera navíc, chybějící tečka při zadání e-mailové adresy atd.).
  5. Pokud je vše v pořádku, potvrďte svoji registraci kliknutím na tlačítko „Registrace“. 
  6. Na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali při vyplňování registrace, vám bude doručen e-mail. Ten je nutné otevřít a v něm registraci potvrdit. Otevřete e-mail a klikněte na tlačítko „Dokončit registraci do klubu“.
  7. Budete přesměrováni na webovou stránku NIVEA.cz, vaše registrace byla dokončena.

 

Nezapomeňte po vyplnění formuláře na našem webu potvrdit registraci ve své mailové schránce (bod 6). Bez tohoto potvrzení vás mezi členy NIVEA klubu zařadit nemůžeme. :-(

 


Nejčastější otázky

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY K REGISTRACI A PŘIHLÁŠENÍ

1. Nedaří se vám přihlásit? Zkontrolujte si, že jste potvrdili e-mail s registrací, jenž vám byl automaticky odeslán na e-mailovou adresu, kterou jste zadali při vyplňování registračního formuláře. V případě, že se vám ani přesto nedaří přihlásit, kontaktujte nás přes Modrou infolinku na čísle +420 840 022 333 nebo e-mail info@nivea.cz.

2
Nedorazil vám e-mail potvrzující registraci? V případě, že vám nedorazil potvrzující e-mail s tlačítkem „Dokončit registraci do klubu“, překontrolujte si prosím správnost vyplněných údajů (pozor na chybějící tečky v e-mailové adrese nebo překlepy). Najdete-li chybu v e-mailové adrese, proveďte registraci znovu. Pokud jsou však vaše kontaktní údaje správné, a přesto e-mail nemáte, kontaktujte naši Modrou linku na čísle +420 840 022 333 nebo na e-mailu info@nivea.cz.

3
. Zadali jste při registraci špatně svoji e-mailovou adresu? Protože nedošlo k potvrzení registrace, nemáme právo upravovat vaše osobní údaje (včetně změny e-mailové adresy). Registrací tedy v tomto případě musíte projít znovu. 

4
. Jak zůstat přihlášen/a? Pro zjednodušení můžete při přihlašování zaškrtnout možnost „Zůstat přihlášen/a“. Například při soutěžích budete mít již předvyplněný formulář a nebudete muset své údaje vyplňovat. Přihlášení se ukládá do cookies. Máte-li cookies vypnutá, aby se vám neukládala, anebo si je vymažete, bude nutné se opět přihlásit.

5. Zapomněli jste heslo? Pokud jste zapomněli heslo, vyžádejte si nové. Stačí kdekoli na stránkách NIVEA kliknout v menu vlevo nahoře na ikonu „Přihlásit“ a následně kliknout na „Zapomněl/a jste heslo?“. Pak už stačí vyplnit e-mailovou adresu, se kterou jste se registroval/a do NIVEA klubu. Na tu vám obratem zašleme instrukce, jak postupovat.

6. Jak se dostanu do svého členského profilu pro kontrolu či změnu osobních údajů? Abyste se dostali do svého uživatelského účtu, musíte být přihlášení. Pak stačí najet myší vpravo nahoře v menu na „Váš NIVEA účet“ a po rozbalení nabídky menu kliknout na „Můj uživatelský účet“. Zde můžete své osobní údaje kontrolovat či upravovat.

7. Kde zjistím, zda jsem přihlášená pro odběr newsletterů, popřípadě jak tento stav změním? Po přihlášení do svého profilu klikněte vpravo nahoře v menu na „Váš NIVEA účet“. Na stránce uvidíte tři záložky (Profil, E-mailový newsletter, Moje oblíbené výrobky). Klikněte na „E-mailový newsletter“ a zde uvidíte, jestli již newsletter odebíráte nebo ne.

8. Jak si udělat seznam oblíbených výrobků? Abyste si mohli vytvořit seznam se svými oblíbenými produkty, musíte být přihlášeni do svého profilu. Následně stačí na webu najít produkt, který chcete uložit, zobrazit si jeho stránku a kliknout na „Uložit do oblíbených“.

9. Kde najdu (jak odeberu) své oblíbené výrobky? Po přihlášení do svého profilu klikněte vpravo nahoře na „Váš NIVEA účet“. Na stránce uvidíte tři záložky (Profil, E-mailový newsletter, Moje oblíbené výrobky). Klikněte na „Moje oblíbené výrobky“ a zde uvidíte, které produkty jste doposud označili jako oblíbené.

 10Jak se dostanu na úvodní stránku klubu a co tam najdu? Na úvodní stránku klubu se dostanete po přemístění kurzoru na „Váš NIVEA účet“ (pozor – jen najeďte kurzorem, neklikejte). Po rozbalení menu stačí kliknout na „Úvodní stránka NIVEA klubu“. Najdete zde informace o celoroční soutěži, soupis výhod NIVEA klubu, kosmetický profil, soutěže a další aktuálně probíhající aktivity NIVEA klubu.

11Kde zjistím, kolik jsem nasbíral/a bodů v klubové soutěži? Celkový počet bodů najdete po přihlášení do svého profilu na stránce o hlavní výhře, kterou najdete zde.

12. Za co všechno mohu sbírat body do celoroční soutěže? Body sbíráte za několik činností, rozepsali jsme je pro vás přehledně zde.

13. Jak mohu hodnotit produkty? Hodnocení produktů může dělat pouze přihlášený uživatel. Přihlaste se a vyberte produkt, který chcete ohodnotit. Pod základní charakteristikou produktu klikněte na „Hodnocení spotřebitelů“ a následně klikněte na button „Napsat komentář“. Více o hodnocení produktů si můžete přečíst zde.

14. Kontakt. Nenašli jste výše odpověď na Vaši otázku? Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit prostřednictvím Modré infolinky +420 840 022 333 nebo e-mailu info@nivea.cz.