Jak sbírat body?

Nemáte jasno, za jaké aktivity v klubu získáváte body? Přinášíme vám jednoduchý návod.

NIVEA KLUB

Za jaké aktivity lze získat body?

1. ZÚČASTNĚTE SE ZNALOSTNÍCH KVÍZŮ

Během roku vás čeká několik velkých kvízů. Zúčastněte se jich a odpovězte správně na všechny otázky. Ujistěte se před odesláním formuláře, že jste se omylem nepřeklikli a všechny odpovědi máte správně, získáte tak 30 bodů.
Ale nebojte se, pokusů na správnou odpověď máte neomezené množství. Přesto se vyplatí nedělat chyby – čím méně pokusů budete ke správnému zodpovězení všech otázek potřebovat, tím více získáváte bodů!

 

Pokud zvládnete správně odpovědět na všechny soutěžní otázky na:

 

  • 1. pokus – získáte 30 bodů
  • 2. pokus – získáte 25 bodů
  • 3. pokus – získáte 20 bodů
  • 4. pokus – získáte 15 bodů
  • 5. a více – získáte 5 bodů

 

NIVEA TIP – všechny správné odpovědi na kvízové otázky naleznete na našem webu. :-) 

2.
HODNOŤTE NA WEBU PRODUKTY NIVEA

Napište na naše webové stránky recenzi k vyzkoušeným produktům a získejte za každou recenzi 5 bodů. Během jednoho kalendářního roku můžete získat body za maximálně 100 recenzí. Za každou další recenzi budeme samozřejmě moc rádi, body vám však již přibývat nebudou. Více o hodnocení produktů se dozvíte zde.

3.
POZVĚTE PŘÁTELE DO NIVEA KLUBU

Doporučení NIVEA klubu vaší rodině a známým si velmi vážíme. A jako vyjádření díků pro vás máme za každého nového aktivního člena NIVEA klubu 50 bodů. Za jeden kalendářní rok vám přidělíme body až za 10 nových aktivních členů NIVEA klubu, získat tedy můžete až 500 bodů! Více se dozvíte zde.

4.
ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽÍ TYPU „NAKUP A VYHRAJ“

Každý rok máte příležitost nechat se za nákup NIVEA produktů odměnit. Sledujte soutěže, ve kterých je třeba zaregistrovat účtenku na webu. Za účast v těchto soutěžích získáte 30 bodů.

5.
ZÚČASTNĚTE SE SOUTĚŽÍ S ÚKOLEM

 

Během roku máte možnost zúčastnit se soutěží na webu, v nichž je třeba najít řešení zadaného úkolu. Vedle možnosti získat výherní balíček se můžete těšit na 20 bodů do klubové soutěže.

6.
TESTUJTE PRODUKTY A SOUTĚŽTE O VZOREČKY NIVEA

Body získáváte i za účast v testování produktů a vzorečků NIVEA. Za účast v těchto soutěžích (bez ohledu na to, jestli výhru skutečně získáte) od nás dostanete 15 bodů. Během roku se můžete těšit na spoustu takových soutěží, a tedy i mnoho příležitostí k zisku bodů.

7.
VYPLŇUJTE DOTAZNÍKY

 

Body vám přidělíme i za vyplnění dotazníku spokojenosti na konkrétní téma. Taková příležitost se vám naskytne párkrát do roka. Na možnost vyplnění dotazníku vás vždy upozorníme e-mailovým newsletterem. Odměna za vyplnění je štědrá – na vaše konto připíšeme 25 bodů

narozeninový dárek

8.
NECHTE SE OBDAROVAT K NAROZENINÁM

Pokud si v profilu svého členského účtu vyplníte datum narození, dostanete k narozeninám dáreček i od NIVEA klubu, a to v podobě 50 bodů! Rovnou tak budete moci získat jednu z odměn.

9.
ZÍSKÁVEJTE BODY ZA SELFIE VE SKIN GUIDE

Přihlaste se svým klubovým účtem do aplikace SKiN GUiDE, foťte selfie v aplikaci a získejte za každé 5 bodů! V aplikaci máte možnost fotit selfie každý den a sledovat tak potřeby své pleti v čase. Stejně tak každý den můžete získat 5 bodů za další selfie. Staňte se expertem na svou pleť a sbírejte body ještě dnes zde!

skinguide

Je to opravdu vše? V tuto chvíli ano, ale během roku možná přidáme nové typy soutěží, za které vás odměníme dalšími body.

Sledujte naše newslettery a věřte, že díky nim vám neunikne žádná soutěž, a tedy ani žádné body!


Proč body sbírat?

Vyhrávejte balíčky a směňujte body za dárečky.

PROMĚŇTE SVÉ BODY V ODMĚNY

SOUTĚŽTE KAŽDÝ MĚSÍC O EXKLUZIVNÍ BALÍČKYDALŠÍ INFORMACE NIVEA KLUBU