Jak sbírat body?

Nemáte jasno, za jaké aktivity v klubu získáváte body? Přinášíme vám jednoduchý návod.

NIVEA KLUB

Za jaké aktivity lze získat body?

Nechceme abyste začínali s prázdnou, proto rozdáváme uvítací body každému novému členovi! Při registraci získáte automaticky 40 bodů, a stačí Vám jen jedna další aktivita a můžete si hned vybrat nějakou odměnu. Jaká to bude?

1. ZÚČASTNĚTE SE ZNALOSTNÍCH KVÍZŮ

Během roku vás čeká několik velkých kvízů. Zúčastněte se jich a odpovězte správně na všechny otázky. Ujistěte se před odesláním formuláře, že jste se omylem nepřeklikli a všechny odpovědi máte správně, získáte tak 30 bodů.

Ale nebojte se, pokusů na správnou odpověď máte neomezené množství!

 

NIVEA TIP – všechny správné odpovědi na kvízové otázky naleznete na našem webu. :-) 

skinguide

2.
ZÍSKÁVEJTE BODY ZA SELFIE VE SKIN GUIDE

 

Přihlaste se svým klubovým účtem do aplikace SKiN GUiDE, foťte selfie v aplikaci a získejte za každé 5 bodů! V aplikaci máte možnost fotit selfie každý den a sledovat tak potřeby své pleti v čase. Stejně tak každý den můžete získat 5 bodů za další selfie. Staňte se expertem na svou pleť a sbírejte body ještě dnes zde!

3.
HODNOŤTE NA WEBU PRODUKTY NIVEA

Napište na naše webové stránky recenzi k vyzkoušeným produktům a získejte za každou recenzi 5 bodů. Během jednoho kalendářního roku můžete získat body za maximálně 100 recenzí. Za každou další recenzi budeme samozřejmě moc rádi, body vám však již přibývat nebudou. Více o hodnocení produktů se dozvíte zde.

4.
POZVĚTE PŘÁTELE DO NIVEA KLUBU

Doporučení NIVEA klubu vaší rodině a známým si velmi vážíme. A jako vyjádření díků pro vás máme za každého nového aktivního člena NIVEA klubu 50 bodů. Za jeden kalendářní rok vám přidělíme body až za 10 nových aktivních členů NIVEA klubu, získat tedy můžete až 500 bodů! Více se dozvíte zde.

5.
ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽÍ TYPU „NAKUP A VYHRAJ“

 

Každý rok máte příležitost nechat se za nákup NIVEA produktů odměnit. Sledujte soutěže, ve kterých je třeba zaregistrovat účtenku na webu. Za účast v těchto soutěžích získáte 30 bodů.

6.
ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE O NIVEA BOX plný překvapení

Body získáváte i za účast v soutěži o NIVEA box plný překvapení. Za účast v této soutěži (bez ohledu na to, jestli výhru skutečně získáte) od nás dostanete 15 bodů. Během roku se můžete těšit na několik takových soutěží, a tedy i mnoho příležitostí k zisku bodů. 

7.
ZÚČASTNĚTE SE SOUTĚŽÍ S ÚKOLEM

 

Během roku máte možnost zúčastnit se soutěží na webu, v nichž je třeba najít řešení zadaného úkolu. Vedle možnosti získat výherní balíček se můžete těšit na 20 bodů do klubové soutěže.

8.
TESTUJTE PRODUKTY NIVEA

Body získáváte i za účast v testování produktů NIVEA. Za účast v těchto soutěžích (bez ohledu na to, jestli výhru skutečně získáte) od nás dostanete 15 bodů. Během roku se můžete těšit na spoustu takových soutěží, a tedy i mnoho příležitostí k zisku bodů.

9.
VYPLŇUJTE DOTAZNÍKY

Body vám přidělíme i za vyplnění dotazníku spokojenosti na konkrétní téma. Taková příležitost se vám naskytne párkrát do roka. Na možnost vyplnění dotazníku vás vždy upozorníme e-mailovým newsletterem. Odměna za vyplnění je štědrá – na vaše konto připíšeme 25 bodů

narozeninový dárek

10.
NECHTE SE OBDAROVAT K NAROZENINÁM

Pokud si v profilu svého členského účtu vyplníte datum narození, dostanete k narozeninám dáreček i od NIVEA klubu, a to v podobě 50 bodů! Rovnou tak budete moci získat jednu z odměn.

Je to opravdu vše? V tuto chvíli ano, ale během roku možná přidáme nové typy soutěží, za které vás odměníme dalšími body.

Sledujte naše newslettery a věřte, že díky nim vám neunikne žádná soutěž, a tedy ani žádné body!


PROČ BODY SBÍRAT?

Vyhrávejte balíčky a směňujte body za dárečky.

PROMĚŇTE SVÉ BODY V ODMĚNY

velký jarní kvíz

SOUTĚŽTE KAŽDÝ MĚSÍC O EXKLUZIVNÍ BALÍČKY