Jak sbírat body?

Nemáte jasno, za jaké aktivity v klubu získáváte body? Přinášíme vám jednoduchý návod.

NIVEA KLUB

Za jaké aktivity lze získat body?

1. ZÚČASTNĚTE SE ZNALOSTNÍCH KVÍZŮ

Během roku vás čeká několik velkých kvízů. Zúčastněte se jich a odpovězte správně na všechny otázky. Ujistěte se před odesláním formuláře, že jste se omylem nepřeklikli a všechny odpovědi máte správně, získáte tak 30 bodů.
Ale nebojte se, pokusů na správnou odpověď máte neomezené množství. Přesto se vyplatí nedělat chyby – čím méně pokusů budete ke správnému zodpovězení všech otázek potřebovat, tím více získáváte bodů!

 

Pokud zvládnete správně odpovědět na všechny soutěžní otázky na:

 

  • 1. pokus – získáte 30 bodů
  • 2. pokus – získáte 25 bodů
  • 3. pokus – získáte 20 bodů
  • 4. pokus – získáte 15 bodů
  • 5. a více – získáte 5 bodů

 

NIVEA TIP – všechny správné odpovědi na kvízové otázky naleznete na našem webu. :-) 

2.
HODNOŤTE NA WEBU PRODUKTY NIVEA

Napište na naše webové stránky recenzi k vyzkoušeným produktům a získejte za každou recenzi 5 bodů. Během jednoho kalendářního roku můžete získat body za maximálně 100 recenzí. Za každou další recenzi budeme samozřejmě moc rádi, body vám však již přibývat nebudou. Více o hodnocení produktů se dozvíte zde.

3.
POZVĚTE PŘÁTELE DO NIVEA KLUBU

Doporučení NIVEA klubu vaší rodině a známým si velmi vážíme. A jako vyjádření díků pro vás máme za každého nového aktivního člena NIVEA klubu 25 bodů. Za jeden kalendářní rok vám přidělíme body až za 10 nových aktivních členů NIVEA klubu. Více se dozvíte zde.

4.
ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽÍ TYPU „NAKUP A VYHRAJ“

Každý rok máte příležitost nechat se za nákup NIVEA produktů odměnit. Sledujte soutěže, ve kterých je třeba zaregistrovat účtenku na webu. Za účast v těchto soutěžích získáte 30 bodů.

5.
ZÚČASTNĚTE SE SOUTĚŽÍ S ÚKOLEM

 

Během roku máte možnost zúčastnit se soutěží na webu, v nichž je třeba najít řešení zadaného úkolu. Vedle možnosti získat výherní balíček se můžete těšit na 20 bodů do klubové soutěže.

6.
TESTUJTE PRODUKTY A SOUTĚŽTE O VZOREČKY NIVEA

Body získáváte i za účast v testování produktů. Nově získáte body i za účast ve vzorečkové soutěži. Za účast v těchto soutěžích (bez ohledu na to, jestli výhru skutečně získáte) od nás dostanete 15 bodů. Během roku se můžete těšit na více než deset takových soutěží, a tedy i příležitostí k zisku bodů.

7.
VYPLŇUJTE DOTAZNÍKY

 

Body vám přidělíme i za vyplnění dotazníku spokojenosti na konkrétní téma. Taková příležitost se vám naskytne párkrát do roka. Na možnost vyplnění dotazníku vás vždy upozorníme e-mailovým newsletterem. Odměna za vyplnění je štědrá – na vaše konto připíšeme 25 bodů

Je to opravdu vše? V tuto chvíli ano, ale během roku možná přidáme nové typy soutěží, za které vás odměníme dalšími body.

Sledujte naše newslettery a věřte, že díky nim vám neunikne žádná soutěž, a tedy ani žádné body!


Proč body sbírat?

Vyhrávejte balíčky a směňujte body za dárečky.

PROMĚŇTE SVÉ BODY V ODMĚNY

SOUTĚŽTE KAŽDÝ MĚSÍC O EXKLUZIVNÍ BALÍČKYDALŠÍ INFORMACE NIVEA KLUBU