Rychlý průvodce NIVEA klubem

Jste v NIVEA klubu nováček? Přečtěte si našich 10 tipů a zjistěte vše potřebné o výhodách, které tím získáte, a aktivitách, které v klubu probíhají!

10 tipů, jak si užít členství v NIVEA klubu na maximum

1) Přihlaste se na stránky

První krok, který je vždy třeba udělat – a dělejte ho vždy při každé návštěvě NIVEA stránek – je přihlášení. Díky přihlášení budete moci jednodušeji soutěžit, psát recenze a využívat výhod NIVEA klubu. Přihlášení si můžete usnadnit zaškrtnutím políčka Zůstat přihlášen.

2) Aktivně se účastněte kvizů, testování a dalších soutěží

V soutěžích pouze pro členy NIVEA klubu rozdáme během roku tisíce výrobků a dárků. Přehled aktuálních soutěží a dalších klubových aktivit najdete na úvodní stránce NIVEA klubu. Přidejte si naši stránku do oblíbených záložek a pravidelně ji kontrolujte, ať vám žádná aktivita neunikne! 

10 tipů

3) Zapojte se do klubové soutěže

Pro členy NIVEA klubu jsme připravili klubovou soutěž, v níž budeme každý měsíc rozdávat 10 balíčků plných produktů a dárečků NIVEA. Zapojte se do bodovaných aktivit a vyhrávejte klidně každý měsíc!

4) Získejte exkluzivní odměny

Pouze pro členy NIVEA klubu jsme přichystali slevové vouchery na nákup výrobků NIVEA, exkluzivní NIVEA dárky i pomocníky s organizací času celé rodiny a osobního rozvoje. Jak je získat? Sbírejte body za aktivity a proměňte je za odměny, které jinde neseženete!

5) Hodnoťte produkty

Používáte pravidelně produkty NIVEA? Dejte nám vědět, jak jste s nimi spokojeni! Zpětná vazba je velmi důležitá nejen pro nás, ale i pro ostatní, kdo chtějí výrobky vyzkoušet. Stačí k vybranému produktu přiřadit počet hvězdiček na stupnici 1 až 5 podle vaší spokojenosti a připojit krátký komentář pro ostatní návštěvníky. Za každé hodnocení navíc získáváte body do naší klubové soutěže. Přečtěte si kompletní návod jak při hodnocení postupovat.

6) Řekněte o NIVEA klubu svým nejbližším

Soutěže, zábava, výhry, odměny, tipy na péči, produktové novinky… to vše je NIVEA klub. Není škoda nechat si ho jen pro sebe? Doporučte NIVEA klub rodině a přátelům, odměníme vás za to body, které můžete proměnit třeba za praktický plánovací rodinný kalendář NIVEA.

7) Sledujte newslettery NIVEA klubu

Přidejte si e-mailovou adresu klub.cz@ce.nivea.com mezi oblíbené odesílatele, ať se žádný newsletter od nás nezatoulá. Novinky z modrobílého světa můžete očekávat zhruba dvakrát za měsíc. Těšit se můžete na informace o soutěžích, výhodných nákupech a v neposlední řadě samozřejmě i na praktické tipy na péči o pleť.

8) Sledujte naše sociální sítě

Víte, že nás najdete i na Facebooku a Instagramu. Přidejte si naše profily do oblíbených stránek (či – v případě Instagramu – do seznamu blízkých přátel), dejte naší stránce To se mi líbí na Facebooku a sledujte nás na Instagramu. Na sociálních sítích najdete soutěže, o kterých se na webu nedočtete, proto se vyplatí sledovat všechny naše kanály.

9) Při jakékoliv změně aktualizujte svoje kontaktní údaje

Mrzí nás, když přijdete o svoje vzorečky nebo výhry jen kvůli tomu, že máte neplatnou poštovní adresu, telefonní číslo nebo e-mailovou adresu. Změny můžete provádět kdykoliv na svém uživatelském účtu po přihlášení na stránky.

10) Mějte vždy přehled o dění v klubu

Nevíte si rady, které stránky sledovat, aby vám neutekla žádná důležitá klubová aktivita? Všechny klíčové odkazy na klubové stránky naleznete jednoduše – pomocí hlavního menu. Po najetí myší na sekci NIVEA KLUB se otevře menu, kde naleznete rychlé odkazy na probíhající soutěže, stránky s odměnami, měsíčními výhrami nebo třeba s nejčastějšími dotazy. Pokud hledáte stránky z mobilu, stačí navštívit sekci NIVEA klubu pomocí pravého dolního kulatého tlačítka MENU – NIVEA KLUB.