Rychlý průvodce NIVEA klubem

Jste v NIVEA klubu nováček? Přečtěte si našich 10 tipů a zjistěte vše potřebné o výhodách, které tím získáte, a aktivitách, které v klubu probíhají!

10 tipů, jak si užít členství v NIVEA klubu na maximum

1) Přihlaste se na stránky

První krok, který je vždy třeba udělat – a dělejte ho vždy při každé návštěvě NIVEA stránek – je přihlášení. Díky přihlášení budete moci jednodušeji soutěžit, psát recenze a využívat výhod NIVEA klubu. Přihlášení si můžete usnadnit zaškrtnutím políčka Zůstat přihlášen.

2) Aktivně se účastněte kvizů, testování a dalších soutěží

V soutěžích pouze pro členy NIVEA klubu rozdáme během roku tisíce výrobků a dárků. Přehled aktuálních soutěží a dalších klubových aktivit najdete na úvodní stránce NIVEA klubu. Přidejte si naši stránku do oblíbených záložek a pravidelně ji kontrolujte, ať vám žádná aktivita neunikne! 

10 tipů

3) Zapojte se do klubové soutěže

Pro členy NIVEA klubu jsme připravili klubovou soutěž, v níž budeme každý měsíc rozdávat 10 balíčků plných produktů a dárečků NIVEA. Zapojte se do bodovaných aktivit a vyhrávejte klidně každý měsíc!

4) Získejte exkluzivní odměny

Pouze pro členy NIVEA klubu jsme přichystali například slevový voucher na 30 % na www.vivantis.cz, exkluzivní NIVEA dárky i pomocníky s organizací času celé rodiny a osobního rozvoje. Jak je získat? Sbírejte body za aktivity a proměňte je za odměny, které jinde neseženete!

5) Hodnoťte produkty

Používáte pravidelně produkty NIVEA? Dejte nám vědět, jak jste s nimi spokojeni! Zpětná vazba je velmi důležitá nejen pro nás, ale i pro ostatní, kdo chtějí výrobky vyzkoušet. Za každé hodnocení navíc získáváte body do naší klubové soutěže. Přečtěte si kompletní návod jak při hodnocení postupovat.

6) STAŇTE SE EXPERTEM NA SVOU PLEŤ

Stejně tak, jako je jedinečná každá žena, je jedinečná i její pleť. A podle toho by se k ní mělo přistupovat. Věděli jste, že jen malé procento žen používá kosmetiku, která je vhodná pro jejich pleť? My to chceme změnit. Aplikace NIVEA SKiN GUiDE provádí analýzu pleti a doporučuje péči, kterou pleť skutečně potřebuje.

7) Řekněte o NIVEA klubu svým nejbližším

Soutěže, zábava, výhry, odměny, tipy na péči, produktové novinky… to vše je NIVEA klub. Není škoda nechat si ho jen pro sebe? Doporučte NIVEA klub rodině a přátelům, odměníme vás za to body, které můžete proměnit třeba za praktický plánovací rodinný kalendář NIVEA.

8) Sledujte newslettery NIVEA klubu

Přidejte si e-mailovou adresu klub.cz@ce.nivea.com mezi oblíbené odesílatele, ať se žádný newsletter od nás nezatoulá. Novinky z modrobílého světa můžete očekávat zhruba dvakrát za měsíc. Těšit se můžete na informace o soutěžích, výhodných nákupech a v neposlední řadě samozřejmě i na praktické tipy na péči o pleť.

9) Sledujte naše sociální sítě

Víte, že nás najdete i na Facebooku a Instagramu. Přidejte si naše profily do oblíbených stránek (či – v případě Instagramu – do seznamu blízkých přátel), dejte naší stránce To se mi líbí na Facebooku a sledujte nás na Instagramu. Na sociálních sítích najdete soutěže, o kterých se na webu nedočtete, proto se vyplatí sledovat všechny naše kanály.

10) Při jakékoliv změně aktualizujte svoje kontaktní údaje

Mrzí nás, když přijdete o svoje vzorečky nebo výhry jen kvůli tomu, že máte neplatnou poštovní adresu, telefonní číslo nebo e-mailovou adresu. Změny můžete provádět kdykoliv na svém uživatelském účtu po přihlášení na stránky.