Nákup, který pečuje

Podpořte společně s NIVEA projekty, které pomáhají tam, kde je to nejvíce potřeba.

OBĚDY PRO DĚTI

NIVEA pomáhá znevýhodněným dětem

NIVEA je hlavním partnerem charitativního projektu Obědy pro děti, jehož cílem je pomoci dětem, které se ocitly v takové životní situaci, kdy si jejich rodiče nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Pomoc potřebným dětem je poskytována přímo prostřednictvím základních škol na základě darovací smlouvy tak, aby se obědy dostaly opravdu k dětem, nezkomplikovalo to ještě více situaci rodičů a pomoc nemohla být zneužita.

Připojte se k nám a podpořte tento projekt i vy!

Každý příspěvek má smyl. Pokud se chcete stát donátorem projektu, stačí zvolit částku a odeslat ji na transparentní účet projektu Obědy pro děti. Veškeré příspěvky na projekt Obědy pro děti budou 100% využity ve prospěch projektu, k úhradě školních obědů pro potřebné děti.

 

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Obědy pro dětiCELÉ ČESKO ČTE DĚTEM®

PODPORUJEME PRAVIDELNÉ ČTENÍ DĚTEM

NIVEA podporuje obecně prospěšnou společnost Celé Česko čte dětem®, jejímž posláním je prostřednictvím společného čtení budovat pevné vazby v rodině. Pravidelné předčítání dětem má totiž obrovský význam pro rozvoj jejich emočního zdraví. Předčítání zároveň rozvíjí představivost, učí myšlení a utváří pevné pouto mezi rodičem a dítětem.

Nákupem v e-shopu Celé Česko čte dětem podpoříte aktivity společnosti.


NIVEA PODPORUJE

NIVEA pečuje o rodinu

Přečtěte si více o projektech, které pomáhají rodinám v rámci programu "NIVEA pečuje o rodinu".