Modrá péče NIVEA

To nejlepší pro vaši pleť i pokožku.
Pečují, hydratují a jemně voní. Vyberte si z modré řady výrobků NIVEA. Vše pro čištění pleti, tělová mléka, mýdla i sprchové gely. Vsaďte na kvalitu od značky NIVEA.

MODRÁ PÉČE

Modrá péče NIVEA – to nejlepší pro vaši pleť i pokožku

Modrá je barvou jistoty a důvěry. A modrá je také synonymem pro nejlepší péči, kterou si můžete dopřát. Vyberte si z rodiny modrých výrobků NIVEA – pečující tělová mléka, spolehlivé antiperspiranty nebo krémové sprchové gely.

Všechny „modré“ výrobky jsou symbolem toho nejlepšího, co NIVEA nabízí. Voní stejně jako originální NIVEA Creme – jemně a nevtíravě. Maximálně pečují o vaši pleť – hydratují ji a vyživují. Jsou víc než pouhou kosmetikou – jsou možností, jak svou pleť hýčkat.

Inspirací pro modrou řadu NIVEA je ikonický NIVEA Creme, nejoblíbenější univerzální krém na světě. Ať už sáhnete po tekutém mýdle nebo po čisticích ubrouscích, vždy se můžete spolehnout na jemnou péči, spolehlivý účinek a jemnou něžnou vůni, tak typickou pro NIVEA Creme.


PÉČE O RUCE

Péče o ruce s NIVEA Creme Care

Mýdla

Ruce jsou vaše vizitka Jejich pokožka je stejně citlivá jako pleť vašeho obličeje, ale mnohem více ji zatěžujete. Navíc je pokožka na rukou velmi tenká, s minimem tukové tkáně,  má sklony k vysoušení a  rychleji stárne.  Vaše ruce si proto zaslouží pozornost. Dopřejte jim intenzivní péči! Krémová mýdla Creme Care obsahují provitamíny, pečující oleje a unikátní vůni originálního krému NIVEA. K dostání jsou v tekuté i tuhé podobě.


PÉČE O TĚLO

Péče o pokožku začíná už ve sprše

I sprchování vaši pleť vysušuje! A zejména pak horká sprcha. Sáhněte proto po výrobcích, které o vaši pokožku budou pečovat, hydratovat a hýčkat ji. Krémový sprchový gel Creme Care obohacený o provitamíny a jedinečné pečující oleje krému NIVEA zanechá vaši pokožku jemnější a vláčnější, zatímco jemná vůně krému NIVEA potěší a podmaní vaše smysly.


Sprchové gely

HÝČKEJTE SE: TĚLOVÁ MLÉKA I PRO SUCHOU PLEŤ

Tělové mléko do sprchy

Trápí vás velmi suchá pokožka? Už nemusí. Výživné tělové mléko Body Milk má bohaté krémové složení s  mandlovým olejem a vitamínem E, které i velmi suchou pokožku intenzivně vyživuje, podporuje její přirozenou hydrataci a znatelně redukuje její hrubost. Hledáte-li ideální tělové mléko pro suchou pokožku, je NIVEA modré tělové mléko tou pravou volbou.

Pokud chcete ušetřit čas, použijte ještě ve  sprše s Výživné tělové mléko do sprchy s mandlovým olejem a vitamínem E. Vaší pokožce tak dodáte veškerou péči a vy se po osušení ručníkem můžete okamžitě obléct, protože žádný lepivý pocit zkrátka nehrozí. Během minutky máte prostě hotovo!


ANTIPERSPIRANTY

Spolehlivá ochrana proti pocení s unikátní vůní a péčí

Zahalte se do jemné a něžné vůně NIVEA Creme od hlavy až k patě! 

Pečující antiperspiranty z „modré“ řady Protect & Care neobsahují alkohol a jsou mimořádně šetrné k pokožce podpaží. Zároveň zajišťují účinnou ochranu proti pocení a zápachu potu až po 48 hodin. Vyberte si jednu ze tří variant: sprej, tuhý nebo kuličkový antiperspirant.

Antiperspiranty