Zastavte čas: Remodelační řada NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity

Dopřejte své tváři i dekoltu péči, která navrátí elasticitu a kontury povolené pleti.

VRAŤTE SVÉ PLETI ELASTICITU A KRÁSNÉ KONTURY

Nová remodelační řada NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity je speciálně navržena tak, aby vyhovovala potřebám žen starších 60 let. Produkty dodávají pokožce intenzivní hydrataci a podporují její schopnost regenerace. Pro viditelně mladší a výrazně pružnější pokožku a méně hluboké vrásky.

NIVEA Remodelační denní krém HYALURON CELLULAR ELASTICITY OF 30 obsahuje účinné látky, které aktivují pleťové buňky. Díky tomu si pokožka dokáže opět tvořit více vlastní kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu* a zároveň je krásně hydratovaná. Ochranný sluneční faktor SPF 30 navíc chrání před škodlivými UV paprsky – jednou z hlavních příčin pigmentace.

 

*Ověřeno na základě laboratorních testů in vitro 

 

 

NIVEA Remodelační noční krém HYALURON CELLULAR ELASTICITY je dokonalým doplňkem denní péče. Bohatá receptura s bambuckým máslem bojuje proti stárnutí po celou noc a podporuje přirozenou regeneraci pleti.* Při pravidelném používání redukuje i hluboké vrásky, zpevňuje pokožku a dodává pocit liftingového efektu. Pro zpevněnou pleť i v dopoledních hodinách.

 

*Ověřeno na základě laboratorních testů in vitro

NIVEA Remodelační dvoufázový olejový elixír HYALURON CELLULAR ELASTICITY je intenzivní péče složená ze dvou fází – olejové a vodní. Olejová fáze vyplňuje vrásky a zajistí pružnou pokožku. Vodní fáze s hydratační složkou a látkami, které aktivují buňky, stimuluje pleť k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu.* TIP: Používejte před nebo po denní a noční péči – denní dobu zvolte podle toho, co vám vyhovuje více.

 

*Ověřeno na základě laboratorních testů in vitro

ÚČINKY A TAJEMSTVÍ SLOŽENÍ

ODHALTE TAJEMSTVÍ REMODELAČNÍ ŘADY NIVEA HYALURON CELLULAR ELASTICITY

Kouzlo v jediné kapce – Komplex jojobového, mandlového a avokádového oleje v Remodelačním dvoufázovém olejovém elixíru HYALURON CELLULAR ELASTICITY vyplní vaše vrásky a zároveň zajistí vláčnou pleť. Vodní fáze navíc obsahuje 80 % hydratačních aktivních složek a booster aktivující buňky k vytváření vlastní kyseliny hyaluronové. Právě ta pomáhá udržovat pleť hydratovanou.

 

*Ověřeno na základě laboratorních testů in vitro

Inovativní složení – Aktivní složky v kombinaci s kyselinou hyaluronovou s krátkým řetězcem vyplňují vrásky zevnitř. Vzorec s kyselinou hyaluronovou a kolagenovým boosterem současně aktivuje buňky pleti. Díky tomu si pleť dokáže opět produkovat svoji vlastní kyselinu hyaluronovou, kolagen i elastin. *

 

*Ověřeno na základě laboratorních testů in vitro

Rozmazlující vůně – S cílem vytvořit tu nejpříjemnější vůni jsme v NIVEA otestovali mnoho různých variant, na kterých jsme pracovali v průběhu celého vývoje. Díky tomu jsme dosáhli senzačního výsledku: moderní interpretace našich tradičních vůní, kterou mají rády naše zákaznice po celém světě.

VŠE, CO VÁS ZAJÍMÁ O REMODELAČNÍ ŘADĚ HYALURON CELLULAR ELASTICITY

Doktorka Svenja Möllgaard, vedoucí laboratoře pro výzkum a vývoj NIVEA Face Care, odpovídá na nejdůležitější otázky týkající se inovativní remodelační řady NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity a vysvětluje, co ji činí tak zvláštní. Přečtěte si, proč tato řada pomůže i vaší pleti.

 

Pokožka vždy odhalí náš skutečný věk. Co všechno se dá podniknout v boji proti vráskám, suché pleti a ztrátě kontur?


Proces stárnutí kůže nemůžeme úplně zastavit. Na základě laboratorních testů in vitro jsme však zjistili, že zralé pleti můžeme pomoci k tomu, aby opět sama vytvářela látky, které fungují jako její stavební jednotky – jde o kyselinu hyaluronovou, kolagen a elastin. Pro zdravější a mladší vzhled.

 

Proč jsou pro naši pokožku tak důležité právě látky jako kyselina hyaluronová, kolagen a elastin?


Kolagenová vlákna tvoří strukturu pokožky. Jako vlákna pojivové tkáně jsou zvláště důležitá pro její pevnost. Elastinová vlákna jsou pak odpovědná především za pružnost pokožky. Společně určují pevnost a kontury pleti. Kyselina hyaluronová pomáhá pokožce udržet vlhkost a objem.

 

Jak tedy NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity pokožce pomáhá?


Novou remodelační řadu NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity jsme vyvinuli speciálně pro pokožku žen starších 60 let. Speciální aktivní komplex ve vzorci stimuluje kožní buňky k tvorbě většího množství kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu. Pozitivní účinek byl prokázán na základě laboratorních testů in vitro v buněčných kulturách.

 

Remodelační denní krém má SPF 30. Opravdu je třeba používat denní krém s tak vysokým ochranným slunečním faktorem po celý rok?


Ano, naprosto. UV záření projde dokonce i přes okenní tabule a může urychlit nástup předčasného stárnutí kůže. Mnozí si myslí, že opalovací krém je potřeba, jen když trávíme hodně času venku. Ale to není pravda. Ti, kteří chtějí zabránit tvorbě hlubších vrásek a pigmentace, by měli svou pokožku chránit i doma nebo v práci.

 

Nová remodelační řada NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity se skládá ze čtyř produktů. Kterým je vhodné začít?


Začněte s denním a nočním krémem. Během dne musí být pleť chráněna proti vnějším vlivům. V noci se remodelační řada zaměřuje na regeneraci, zejména obnovu buněk. Jako doplněk je dobré použít také dva speciální produkty – sérum proti pigmentovým skvrnám a olejový elixír. Tady ale záleží na individuálních potřebách, zda je pleť velmi suchá nebo má tendenci k pigmentaci.