KRÉM, KTERÝ SI ZAMILUJETE!

HLEDÁTE KRÉM, KTERÝ INTENZIVNĚ VYŽIVUJE BEZ POCITU MASTNÉ POKOŽKY?
Vyzkoušejte nový výživný krém NIVEA Care pro tvář, ruce i tělo!

NIVEA Care

INTENZIVNĚ VYŽIVUJE BEZ POCITU MASTNÉ POKOŽKY

REVOLUCE V PÉČI O POKOŽKU

Ženy na celém světě hledají výživný a zároveň nemastný krém. NIVEA Care nyní poprvé umožňuje kombinovat obojí. Unikátní složení intenzivně vyživuje, a to bez pocitu mastné pokožky. NIVEA Care je zkrátka novinka, kterou musíte mít.

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE

Za svoje jedinečné vlastnosti vděčí NIVEA Care zcela nové technologii, nazvané hydrodisperzní vosk, jejíž výsledkem je lehké složení s gelovou texturou. To okamžitě po kontaktu s pokožkou roztaje. Díky tomu ji intenzivně vyživuje po celých 24 hodin, ale nezanechává na ní mastný film.

PÉČE PRO OBLIČEJ, RUCE I TĚLO

Ačkoliv NIVEA Care poskytuje pokožce intenzivní péči, snadno se roztírá a rychle se vstřebává. Jemná ženská vůně navíc okouzlí vaše smysly. NIVEA Care tak představuje jedinečnou kombinaci dokonalé péče a potěšení pro tělo i smysly. I vy si ho zamilujete!

NA DOMA
Maxi péče v maxi balení: Když ráno spěcháte a stihnete si sotva nakrémovat obličej, nebo si naopak dopřejete dlouhý rozmazlující rituál od hlavy až k patě. Nový člen vaší rodiny NIVEA Care ve 200ml balení.

BĚHEM DNE
Udejte tón: Nemusíte s sebou tahat taštičku plnou kosmetiky, a přesto se nemusíte ošidit. NIVEA Care ve 100ml balení rychle hydratuje vaši tvář, suché části těla nebo přes den tolikrát umyté ruce...

NA CESTY
Malý a šikovný: Ať už vás čeká cesta tramvají nebo letadlem za oceán, nemusíte se ani tady vzdávat své porce péče. Do kabelky nebo do kufru si proto přihoďte NIVEA Care v praktickém kelímku o velikosti 50ml.

  • INOVATIVNÍ SLOŽENÍ na pokožce přímo roztaje a nezanechá na ní mastný film
  • Intenzivně POKOŽKU VYŽIVUJE po celých 24 hodin
  • Jemná ŽENSKÁ VŮNĚ okouzlí vaše smysly
  • Vhodný pro všechny typy pleti a pro péči o TVÁŘ, RUCE i TĚLO


Video

VĚDECKÉ POZADÍ REVOLUCE V PÉČI O POKOŽKU

Zjistěte více o vývoji složení NIVEA Care, které intenzivně vyživuje bez pocitu mastné pokožky.


Ptáme se odborníka

5 OTÁZEK PRO VEDOUCÍ VÝVOJE UNIVERZÁLNÍCH KRÉMŮ NIVEA

DR. CHRISTIANE MEYER, VEDOUCÍ VÝVOJE UNIVERZÁLNÍCH KRÉMŮ A VÝROBKŮ PÉČE O TĚLO ZNAČKY NIVEA

Dr. Meyer vysvětluje, jak funguje nové složení NIVEA Care, které v sobě snoubí intenzivní výživu s nemastnou texturou.

Co bylo impulsem k vývoji NIVEA Care?
Rozsáhlé studie ukázaly, že mnoho žen hledá prvotřídní péči v jednoduchém kosmetickém výrobku, který by poskytoval hloubkovou výživu, aniž na pokožce zanechával mastný pocit. U NIVEA Care objevili výzkumní pracovníci společnosti Beiersdorf zcela nový způsob, jak nabídnout obojí: krém, který intenzivně a dlouhodobě vyživuje, a to bez pocitu mastné pokožky - výrobek vyvinutý speciálně pro moderní ženu.


Jaké jsou rozdíly mezi novým NIVEA Care, klasickým NIVEA Creme a NIVEA Soft? Který krém je vhodný pro který typ pokožky?

Ikonické složení NIVEA Creme poskytuje spolehlivou ochrannou péči díky jemnému filmu, který pokožku chrání. Tento legendární krém je vhodný pro každý typ pokožky, pro děti i dospělé, pro každý den a v každém ročním období. Naopak, lehké složení NIVEA Soft nabízí svěží hydrataci a zanechá pokožku jemnou, pružnou a vláčnou. NIVEA Soft proto představuje ideální péči především pro normální pokožku, kterou navíc příjemně osvěží. Díky nově vyvinutému pečujícímu složení NIVEA Care okamžitě po kontaktu s pokožkou roztaje. Díky tomu ji inzenzivně vyživuje po celých 24 hodin, ale nezanechává na ní mastný film. NIVEA Care tak představuje jedinečnou kombinaci dokonalé péče a potěšení pro tělo i smysly a přináší přesně to, co pokožka moderních žen potřebuje.

Obsahuje NIVEA CARE konzervanty?
NIVEA Care obsahuje konzervanty (parabeny), které brání množení mikroorganismů. Bez konzervantů by se mnoho výrobků zkazilo brzy prvním použití. A to velmi rychle. Na vině jsou mikroorganismy jako bakterie a plísně: při kontaktu s naší pokožkou se dostanou do výrobku a v kosmetických výrobcích, které se svém složení obsahují vodu, se snadno množí. Parabeny a další konzervanty zabraňují kažení kosmetických výrobků, neboť zabraňují růstu mikrobů. Tak můžeme zaručit bezpečnost a kvalitu našich kosmetických výrobků. 

Je NIVEA CARE vhodný pro všechny typy pokožky?

Ano, NIVEA CARE je vhodný pro všechny typy pleti a pro péči o tvář, ruce i tělo. Byl testován v podrobných a rozsáhlých uživatelských testech na stovkách žen. Tyto testy byly provedeny  v různých oblastech po celém světě, aby prokázaly, že krém umí poskytovat optimální výživu pokožky i v různých klimatických podmínkách.

 

Obsahuje NIVEA CARE ochranný sluneční faktor?
NIVEA Care je ideální výrobek pro ženy, hledající jednoduché, ale účinné řešení péče o pokožku, které poskytuje intenzivní a dlouhotrvající výživu. Nemá ochranný faktor, ale vzhledem k tomu, že se mimořádně rychle vstřebává,  může sloužit jako ideální základ před použitím ochranného přípravku na opalování.