Cellular Cushion

Objevte tónovací krémy v houbičce Cellular cushion!

Seznamte se s praktickým pomocníkem, který sjednotí tón pleti, zakryje nedokonalosti a zpomaluje stárnutí. To vše během pár vteřin.

KRYJE, PEČUJE A SNADNO SE NANÁŠÍ

Pro svěží a sjednocený vzhled, 24hodinovou hydrataci a výživu pleti. Vyberte si jeden ze tří odstínů a vyzkoušejte naše inovativní řešení v oblasti make-upu.

Nemáte čas na perfektní make-up? Žádný problém! S naším Pečujícím make-upem v houbičce dosáhnete sjednocené a mladě vypadající pleti za pár sekund. Inovativní složení zajistí  přirozený a sjednocený vzhled pleti  bez zbytečných nánosů hutného make-upu. 


Co si o tónovacích krémech myslí naše věrné zákaznice?


KDYŽ MAKE-UP PLEŤ ZKRÁŠLUJE A ZÁROVEŇ O NI PEČUJE

NIVEA 3v1 Pečující make-up v houbičce je obohacený o kreatin a kyselinu hyaluronovou. Tyto dvě složky dodávají pleti mladistvý vzhled a starají se o její pružnost. Navíc make-up obsahuje SPF 15, a tak vás chrání před UV zářením a předčasným stárnutím pleti.

NIVEA 3v1 Pečující make-up v houbičce intenzivně vyživuje pleť a zároveň ji 24 hodin denně hydratuje. Díky tomu bude vaše pleť zářivá a svěží opravdu celý den! 

Malý, praktický a vhodný na cesty: NIVEA 3v1 Pečující make-up v houbičce má praktické balení, a tak je ideálním společníkem nejen na cesty, ale také do každé kabelky. Díky integrovanému zrcátku si jej snadno nanesete a nemusíte se bát skvrn. 

OTÁZKY A ODPOVĚDI TÝKAJÍCÍ SE NIVEA PEČUJÍCÍHO MAKE-UPU V HOUBIČCE CELLULAR CUSHION 3V1

Dr. Svenja Möllgaard, vedoucí oddělení vývoje pleťových produktů NIVEA, odpovídá na nejčastější otázky týkající se inovativního Pečujícího make-upu v houbičce NIVEA Cellular Cushion 3v1.

Díky čemu je NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 tak jedinečný? 

NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 sjednocuje vzhled pleti, aniž by ji zcela zakryl vrstvou make-upu. Navíc inovativní složení obohacené o kyselinu hyaluronovou a kreatin se stará o výživu pleti, která zůstává pružná a svěží. Výsledkem je hydratovaná pleť s mladistvým vzhledem. Novinkou je také speciální aplikační technologie: Make-up si nanesete snadněji a rychleji než kdy dříve.

 

Jak se NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 používá?

Aplikace je velmi snadná. Praktické balení ukrývá malou houbičku, která je impregnovaná řadou pečujících a tónujících pigmentů. Po přiložení houbičky k pleti a jemném stlačení se tekutina uvnitř houbičky uvolní. Největší výhoda této aplikace je rovnoměrné nanesení make-upu bez zbytečně silných vrstev. Houbička se zároveň postará o to, aby make-up zcela splynul s přirozeným tónem pleti. Váš vzhled tak bude přirozený a nikdo si make-upu ani nevšimne. A to vše bez toho, aniž byste musela před aplikací na pleť nanášet krém. Navíc balení NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 je tak praktické, že se vejde do každé kabelky a vy ho tak můžete mít stále při ruce. 

 

Jaké další výhody tento make-up přináší? 

Jednou z největších předností je unikátní receptura, která nejen sjednocuje vzhled pleť a hydratuje ji, ale také zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí a intenzivně pleť vyživuje. Lehké složení nezanechává na pleti nevzhledné vrstvy ani mastný filtr. Ihned po nanesení splyne s přirozeným vzhledem vaší pleti a rozzáří ji. A už jsem zmiňovala, že tento inovativní make-up obsahuje kyselinu hyaluronovou a kreatin, a tak zabraňuje tvorbě vrásek? 


Je make-up v houbičce vhodný pro každý typ pleti?

NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 je díky lehkému a vyživujícímu složení vhodný pro všechny typy pleti, a to i pro pleť citlivou. Je dostupný ve třech odstínech: světlém, středním a tmavém, a tak si každý může vybrat přesně ten svůj. 


Pro koho jste tenhle make-up vůbec vyvíjeli?

Tento make-up jsme vyvinuli pro všechny ženy, které chtějí docílit přirozeného a svěžího vzhledu své pleti snadno a rychle. Složení s kyselinou hyaluronovou zabraňuje tvorbě vrásek a posiluje pružnost pleti, navíc ji hydratuje 24 hodin denně. 


Jak NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 vyživuje pleť? 

Kromě toho, že pleť 24 hodin denně hydratuje, podporuje její mladistvý a svěží vzhled díky inovativnímu složení. Kyselina hyaluronová v kombinaci s kreatinem zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a tvorbě vrásek. Tyto složky se běžně v pleti nachází, avšak s přibývajícím věkem dochází k jejich úbytku. S každým nanesením NIVEA 3v1 Pečujícího make-upu v houbičce pleti dáte novou dávku této dvojkombinace a předejdete povadlé a unavené kůži. 

 

Může tento make-up nahradit každodenní péči o pleť nebo je to pouze doplňkový produkt? 

O tom si každý může rozhodnout sám. Buď můžete NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 zařadit do své každodenní rutiny, nebo jím většinu produktů zcela nahradit. Je to jen na vás! 

 

Jak moc je NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 krycí?

Sjednocuje pleť více než BB krém, ale zároveň nezanechává na pleti skvrny jako některé make-upy. Proto je vhodný pro každodenní použití, a to i pokud na líčení nemáte moc času. A hlavně pamatujte na to, že množství naneseného make-upu je jen na vás. 

 

Poskytuje také ochranu před sluncem? 

Ano, má SPF 15. 

 

Je houbička antibakteriální, nebo je potřeba ji pravidelně čistit? 

Houbičku jsme vyvinuli tak, abyste ji čistit nemuseli.

 

Obsahuje NIVEA 3v1 Pečující make-up v houbičce ještě nějaké „vychytávky“?

NIVEA Pečující make-up v houbičce Cellular Cushion 3v1 jsme vyvinuli především tak, aby byl co nejpraktičtější. Proto obsahuje pouze to, co je nezbytně nutné, tedy samotnou houbičku a zrcátko. Díky chytře řešenému balení se vejde do každé kabelky a může s vámi všude cestovat. 

 


MLADISTVÝ VZHLED S NIVEA

Jak vybrat správný make-up?

Make-up by měl splynout s vaší pletí. A toho docílíte výběrem správného odstínu. Myslete také na to, že make-up musíte vždy rozetřít do ztracena, nikdy by neměl tvořit ostrou hranici. Třeba mezi tváří a krkem.

Nezapomínejte na odlíčení

Pleť si po celém dni zaslouží odpočinek. Jak na správné odličování se? Přečtěte si tipy, které vám prozradí jak na svěží pleť i bez make-upu.

 

Jak správně používat Pečující make-up v houbičce?

„Houbičkou make-up roztírejte, nebo pouze ťupkejte.“ Tak zní doporučení od odborníků NIVEA. Co byste ještě měly vědět o správném nanášení make-upu?