Vánoční balíčky NIVEA

DÁRKY PRO VAŠE NEJBLIŽŠÍ

VÁNOČNÍ DÁRKY, KTERÉ POTĚŠÍ

Konečně je zpátky kouzelný čas Vánoc. Pohádky, bramborový salát, cukroví, stromeček, rodinná pohoda a koledy. A to nejhezčí, radost při balení a hlavně rozbalování vánočních dárků. Ten moment, kdy se vašim nejbližším rozsvítí oči štěstím a ve vzduchu se kromě vůně vanilkových rohlíčků vznáší i láska. Aby i letos byly vaše Vánoce nezapomenutelné, přinášíme vám tipy na dárky pro ty, kteří jsou vašemu srdci nejdražší. Vyberte pro ně to pravé a užijte si vánoční čas naplno. 

Z LÁSKY K PŘÍRODĚ

 

 

Moc dobře víme, že péče o pokožku nezačíná při použití výrobku, ale už u jeho balení. To by mělo být šetrné k produktu, ale i k životnímu prostředí. Věděli jste, že pro papírové části obalů používáme tiskové barvy pouze na rostlinné bázi? Kromě toho je papír původem z šetrně obhospodařených lesů a má certifikaci FSC. Navíc jsou obaly z recyklovatelných materiálů a bez použití jednorázových plastů. 

Do roku 2025 chce společnost Beiersdorf zajistit, aby 100 % obalů bylo recyklovatelných, kompostovatelných nebo znovu použitelných. A na přípravě tohoto dárku pro přírodu už usilovně pracujeme. 

VÁNOČNÍ TIPY NIVEA

VYROBTE SI VLASTNÍ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Baví vás nejrůznější tvoření? Chcete udělat radost svým nejbližším? Vyrobte jim adventní kalendář na míru, poradíme vám, jak na to. Máme pro vás tipy na výrobu adventního kalendáře pro muže, pro ženy, ale i adventního kalendáře pro děti. Zpříjemněte jim odpočítávání do Vánoc a Štědrého dne drobnými dárečky, které na ně budou čekat každý den.

 

ŘEKNĚTE SVÉ DÍKY

Kdy jindy projevit laskavost a vděčnost, když ne o Vánocích? Poděkujte nejen své rodině a blízkým, ale i ostatním. Jak? Třeba tím, že svým sousedům upečete sušenky nebo své oblíbené pekařství překvapíte kvalitní čokoládou a dárkovým balením kávy. Uděláte radost nejen lidem kolem sebe, ale především sobě. Protože pocit z dobrého skutku je to nejhezčí. Přečtěte si tipy na drobnosti, které vašemu okolí vykouzlí úsměv na rtech a rozdávejte lásku a radost.