NIVEA SKin GUiDE

NIVEA SKIN GUIDE – FAQ

TADY NAJDETE ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Obecné otázky

OBECNÉ OTÁZKY TÝKAJÍCÍ SE ANALÝZY S NIVEA SKIN GUIDE

Co je analýza NIVEA SKIN GUIDE?

Tápete v péči o pleť a nevíte, jaké produkty jsou pro ni vhodné? Právě s tím vám pomůže analýza NIVEA SKIN GUIDE. Stačí si vyfotit selfie a počkat, co vám řekne jeho individuální analýza. Ta určí jak stáří vaší pleti, její pigmentaci, tak i její sjednocenost a pevnost. 

NIVEA se stará o vaši pleť už 135 let a analýza pleti je jen další krůček, díky kterému bude vaše péče ještě kvalitnější. Díky moderním technologiím můžete zjistit, co vaše pleť doopravdy potřebuje. Doporučujeme pleť analyzovat pravidelně, o změnách si vést digitální deník, který je součástí analýzy SKIN GUIDE a krůček po krůčku zlepšovat stav vaší pleti.

Co a kdo stojí za NIVEA SKIN GUIDE?

Na vývoji aplikace pro analýzu pleti NIVEA SKIN GUIDE se podílel tým vědců a odborníků na péči o pleť. Do výzkumu se zapojily také desítky tisíců žen po celém světě, které během několika měsíců analyzovaly svou pleť. Vzniklo tak více než 20 milionů selfie, které následně zhodnotila umělá inteligence. Díky tomu můžeme dát tipy a rady skutečně každému. Udělejte něco pro svou pleť a pečujte o ni tak, jak si zaslouží. Stačí jeden snímek!

Co NIVEA SKIN GUIDE analyzuje?

 1. SKIN GUIDE určí díky selfie stáří pleti. Zjistíte tak, jestli stav a kondice vaší pleti odpovídají nižšímu věku, nebo vyššímu. Nebo jestli je stav vaší pleti adekvátní počtu svíček na narozeninovém dortu.
 2. Analýza se také zaměří na pevnost pleti a tvorbu vrásek.
 3. Dále NIVEA SKIN GUIDE určí sjednocenost vaší pleti, kterou ovlivňuje např. zarudnutí pleti či akné.
 4. A v neposlední řadě dojde k analýze intenzity pigmentových skvrn.

Na jaké parametry se NIVEA SKIN GUIDE zaměřuje?

 1. Abychom mohli určit stáří vaší pleti, analyzujeme oblasti čela a oční okolí, dále vaše tváře a rty.
 2. Pevnost pleti určujeme kontrolou vrásek na čele, analýzou očního okolí a také oblasti nosu a rtů. 
 3. Sjednocenost pleti se posuzuje podle skvrn, začervenání nebo podráždění pleti.

Co znamená stáří pleti?

Připadá vám při pohledu do zrcadla vaše pleť unavená a stará? Díky analýze zjistíte, jakému "optickému" věku vaše pleť odpovídá. V analýze zohledňujeme biologické a zcela přirozené faktory, jako jsou vrásky a nižší pevnost pleti. Kromě stárnutí mají však na pleť vliv i další, vnější, faktory, jako jsou strava, pohyb, stres, spánek. 

Co znamená pevnost pleti?

Stejně jako analyzujeme stáří pleti, zkoumáme i její pevnost. Tu posuzujeme na základě vrásek v oblasti čela, očí, nosu a úst. Čím vyšší skóre, tím pevnější vaše pleť je.

Co znamená sjednocenost pleti?

V rámci analýzy zkoumáme i to, jak sjednocená vaše pleť je. Vyhodnotíme, jestli vás trápí zarudnutí, nečistoty pleti, skvrny nebo jiné nedokonalosti způsobené třeba podrážděním.
 

Jak funguje analýza NIVEA SKIN GUIDE?

Chceme, abyste o svou pleť pečovali tím nejlepším způsobem. Díky analýze získáte rady a tipy, které vám pomůžou v péči o vaši pleť. 

Stačí vyfotit selfie na chytrý telefon, zanalyzovat ho a řídit se radami, které vám NIVEA SKIN GUIDE doporučí. Základem úspěchu jsou zkušenosti více než 10 000 žen, které několik měsíců pleť dennodenně fotily a analyzovaly ji. A pak také mnoho milionů fotek, díky kterým vám můžeme nabídnout tipy pro každý typ pleti. Bez ohledu na její věk.  

Po každém naskenování pleti se zobrazí skóre. A to je vodítkem k tomu, jak si vaše pleť stojí. Výsledky si můžete zaznamenávat do digitálního deníku v rámci NIVEA SKIN GUIDE. Pomůže vám sledovat, jak se jednotlivé parametry vaší pleti zlepšují. 

Co znamená pigmentace pleti?

Pigmentové skvrny se na pleti začínají tvořit zejména s přibývajícícm věkem nebo hormonálními změnami. NIVEA SKIN GUIDE se zaměří na jejich množství, tvar i sytost. Čím vyšší bude skóre, tím méně pigmentových skvrn máte.
 

Kde můžete upravovat svůj profil?

Informace můžete upravovat a zadávat ve vašem účtu NIVEA klubu:

 1. Klikněte na Můj účet
 2. Upravte osobní údaje
 3. Uložte změny

Koho můžete kontaktovat v případě otázek?

Zašlete e-mail na info@nivea.cz – rádi vám se vším pomůžeme. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo + 420 840 022 333. Na příjmu jsme od pondělí do pátku mezi 8. a 18. hodinou.

POUŽITÍ

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT ANALÝZU NIVEA SKIN GUIDE?

Co dělat, když dostanete první doporučení?

Už teď jste o krok blíž krásné a zdravé pleti! Založte si digitální deník v analýze NIVEA SKIN GUIDE, díky kterému budete moci pozorovat své pokroky. Pořiďte během 28 dnů celkem 6 selfie a zjistěte, jaká pečující rutina je pro vaši pleť ta nejvhodnější. S každou analýzou získáte další tipy a zajímavosti, jak správně o svou pleť pečovat. 

Jak vyfotit perfektní selfie?

Selfie, které se používají při analýze pleti, se trochu liší od těch, které dáváme na sociální sítě. Zapomeňte na make-up, špulení rtů i svůdné mrkání. Pro analýzu jsou ideální odlíčená pleť, sundané brýle, široce otevřené oči a uvolněný výraz. Zkrátka si představte, že se fotíte na občanku, a cvakněte.

Jak se vyhnout chybám?

NIVEA SKIN GUIDE funguje velmi přesně. To znamená, že zachytí i úplné drobnosti, které na pleti jsou a které se změnily. Abyste co nejlépe viděla rozdíl, foťte selfie vždy za stejných podmínek a ve stejnou denní dobu. Také se před focením odličte a pleť osušte. Selfie pak foťte každý druhý den.

V kterou denní dobu se pustit do focení a tedy analýzy pleti?

Kdykoliv budete chtít! Do focení se pusťte jednoduše tehdy, kdy to bude vyhovovat vašemu režimu. Myslete však na to, že by to mělo být vždy ve stejnou denní dobu. Ideální doba je tak buď ráno po probuzení, nebo večer před spaním. 

Proč 6 fotografií a následných analýz během 28 dnů?

Věděli jste, že obnova naší pleti trvá právě 28 dní? Abychom tak mohli spolehlivě analyzovat vaši pleť, je nutné ji skenovat po dobu 28 dnů, ideálně obden. A ke kvalitní analýze je proto potřeba alespoň 6 fotografií.

Jak často se pleť mění?

28 dní trvá naší pleti, než se obnoví. Během toho na ni působí nejrůznější faktory, jako jsou například strava, počasí a náš životní styl. Pleť se proměňuje neustále. Záleží i na tom, na jakém místě se zrovna nacházíte, jaké je roční období nebo v jaké fázi života jste. Proto byste měli svou pokožku skenovat pravidelně, abyste měli přehled o jejím vývoji. 

Jak často analyzovat pleť?

Čím častěji budete analyzovat svou pleť, tím přesnější budou výsledky. Chcete-li co nejlepší výsledky, skenujte svůj obličej každý den a vytvořte si z toho návyk. 

Jak se připravit na analýzu pleti?

Před focením a skenováním není potřeba pleť jakkoliv upravovat. Naopak. Měla by být odlíčená a čistá. Ideální čas na fotku je proto ráno, než se namalujete, nebo večer po odlíčení.

Jak často byste měla provádět analýzu pleti?

Pro přesnou analýzu doporučujeme provádět analýzu jednou denně a výsledky si pečlivě zaznamenávat do digitálního deníku, který je součástí NIVEA SKIN GUIDE. 

Po 6 analýzách během 28 dnů obdržíte tipy a rady na péči o pleť. Ty vám pomohou k vytvoření své ideální pleťové rutiny. Také dostanete tipy na produkty, které vám s péči o pleť pomohou. 

Určitě to ale neznamená, že už nikdy nemusíte pleť analyzovat. Roční období, místo, na kterém se nacházíte, věk, psychika... To vše naši pleť ovlivňuje. Důkladnou analýzu si tak zopakujte jednou za čtvrt roku, abyste zjistili, jestli je potřeba péči o pleť změnit.

Jak si mohu vést digitální deník pleti?

Abyste mohla sledovat stav pleti v čase v digitálním deníku přímo v aplikaci, je potřeba se v aplikaci přihlásit klubovým účtem. Pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se přímo v aplikaci nebo zde. Díky přihlášení si bude aplikace ukládat výsledky každé analýzy a vy získáte přehled o vývoji stavu pleti a jejích potřebách v čase.

Jaké jsou výhody přihlášení v aplikaci?

Přihlášení klubovým účtem vždy, když budete aplikaci SKiN GUiDE používat, přináší hned několik výhod:

 1. digitální deník pleti – díky přihlášení si bude aplikace ukládat výsledky každé analýzy a vy získáte přehled o vývoji stavu pleti a jejích potřebách v čase a získáte tak vlastní digitální deník pleti.
 2. kompletní rutina péče o pleť – při pravidelném používání aplikace získáte doporučení na kompletní pleťovou rutinu. Aplikace nejprve doporučí nejvhodnější denní krém, následně (díky vyhodnocení dalších selfie) pak přidá noční krém a nejvhodnější výrobek na čištění pleti a později i sluneční ochranu a speciální péči. Kompletní pleťovou rutinu získáte přibližně za měsíc pravidelného používání aplikace.
 3. body do klubové soutěže – za každé selfie, které pořídíte jako přihlášený uživatel dostanete 5 bodů. Body za selfie můžete sbírat klidně každý den! Podívejte se, jakou odměnu můžete získat za nasbírané body.

Mohu užíváním aplikace získat body do klubové soutěže?

Ano! Za každé selfie, které pořídíte jako přihlášený uživatel dostanete 5 bodů. Body za selfie můžete sbírat klidně každý den!

Jak získat doporučení na kompletní rutinu péče o pleť?

Je to opravdu jednoduché! Stačí se do aplikace SKiN GUiDE pravidelně vracet, vždy se přihlásit klubovým účtem a fotit selfie. Díky přihlášení aplikace vyhodnotí stav vaší pleti v čase a postupně získáte více a více doporučených produktů. 

Po první selfie aplikace doporučí denní krém. Po 6 selfie získáte doporučení na noční krém a také nejvhodnější výrobek na čištění pleti. Po 12 selfie navíc přibude nejvhodnější sluneční ochrana. Kompletní rutinu získáte po 18 selfie, kdy aplikace vytipuje nejvhodnější speciální péči.

A co ostatní části těla? Můžu provést i jejich analýzu?

Zatím je analýza NIVEA SKIN GUIDE navržena pouze pro skenování obličeje, ale náš výzkumný tým pracuje na rozšíření o další části těla. A jakmile budeme mít hotovo a vše připraveno, dáme vám vědět, nebojte!

Snažím se, ale selfie je neostrá a rozmazaná. Co s tím?

Konkrétní návod na dokonalou selfie najdete přímo v aplikaci nebo na našem webu. Nemusí to vyjít na první pokus, takže tomu klidně dejte čas a hned několik pokusů.

Je selfie dostatečný podklad pro analýzu pleti?

Ano! I když se to může zdát nemožné, díky pečlivému výzkumu, kterého se účastnilo 10 000 žen po celém světě a vzniklo přes 20 milionů fotek, stačí opravdu jediná selfie. 

Na základě analýzy získáte individuální rady a tipy. Ušité na míru vám a vašim potřebám. Dovolte moderní technologii, aby vám pomohla zlepšit péči o pleť. 
WEBOVÁ APLIKACE

NIVEA SKIN GUIDE - VŠE O APLIKACI

Jaká zařízení podporují NIVEA SKIN GUIDE?

K tomu, abyste mohli používat NIVEA SKIN GUIDE, potřebujete pouze chytrý telefon s přední kamerou/foťákem. NIVEA SKIN GUIDE je webová aplikace (kterou nemusíte stahovat), takže pro její používání jsou nejlepší prohlížeče Safari nebo Google Chrome.

Jak otevřít NIVEA SKIN GUIDE ve svém chytrém telefonu?

iOS:

 1. Otevřete nivea.cz/skinguide v prohlížeči Safari.
 2. Klepněte na „Sdílet“ v dolní části obrazovky.
 3. Přejděte dolů a klepněte na „Přidat na domovskou obrazovku“.
 4. Zadejte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte klepnutím na „Přidat“.
 5. Na domovské stránce pak najdete ikonku aplikace.

Android:

 1. Otevřete nivea.cz/skinguide v prohlížeči Chrome.
 2. Klepněte na tři body napravo od adresního řádku.
 3. Klepněte na „Přidat domovskou obrazovku“.
 4. Zadejte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte klepnutím na „Přidat“.
 5. Na domovské stránce pak najdete ikonku aplikace.

Jak naskenovat QR kód?

 1. Otevřete fotoaparát na svém telefonu.
 2. Ujistěte se, že používáte zadní kameru.
 3. Namiřte telefon na QR kód a podržte ho cca 2-3 vteřiny na místě.
 4. Váš telefon vám zobrazí oznámení s odkazem.
 5. Klepnutím na toto oznámení otevřete odkaz.

→ Můžete nás také navštívit na adrese: https://www.nivea.cz/skinguide

→ Pokud máte iPhone, použijte prohlížeč Safari. Pokud používáte Android, nejlepší bude Google Chrome.

Můžu se do aplikace dostat i bez QR kódu?

Samozřejmě, stačí ve svém prohlížeči otevřít tento odkaz: https://www.nivea.cz/skinguide 

Můžu používat NIVEA SKIN GUIDE i offline?

To bohužel nejde. Před otevřením aplikace se ujistěte, že máte dostatečně silné připojení k internetu, pokud možno pomocí WiFi.

Můžu používat NIVEA SKIN GUIDE bez WiFi?

Vaši selfie potřebujeme nahrát k analýze, a proto musíte být připojeni k internetu přes WiFi, nebo mobilní data. U mobilních dat počítejte spíše s nižší rychlostí a tím, že si určitý objem dat odčerpáte. WiFi je sázka na jistotu.

Bude mít NIVEA SKIN GUIDE v budoucnu více funkcí?

Ano, náš výzkumný tým stále pracuje na nových funkcích. Jakmile budou na světě nějaké novinky, dáme vám vědět a budeme se těšit, až je vyzkoušíte.

Funguje analýza NIVEA SKIN GUIDE na každý typ a barvu pleti?

Ano, to pro nás bylo při vývoji velmi důležité.

Funguje analýza NIVEA SKIN GUIDE pouze pro ženskou pleť?

V současné době ano. Náš výzkumný tým však pracuje na vzniku NIVEA SKIN GUIDE pro muže. Jakmile bude tato varianta hotová, dáme vám samozřejmě vědět.

Můžu analyzovat pleť i někomu jinému?

Chcete někomu ukázat, jak NIVEA SKIN GUIDE funguje? Pak mu doporučte, aby si založil vlastní účet. Samozřejmě před registrací může každý vyzkoušet skenování bez registrace.

Kde si můžete stáhnout NIVEA SKIN GUIDE?

NIVEA SKIN GUIDE je webová aplikace, kterou můžete otevřít ve svém prohlížeči, takže si nemusíte nic stahovat. Stačí navštívit webovou stránku https://www.nivea.cz/skinguide. NIVEA SKIN GUIDE můžete snadno přidat i na domovskou stránku svého telefonu.

iOS:

 1. Otevřete nivea.cz/skinguide v Safari.
 2. Klepněte na „Sdílet“ v dolní části obrazovky.
 3. Přejděte dolů a klepněte na „Přidat domovskou obrazovku“.
 4. Zadejte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte klepnutím na „Přidat“.
 5. Na domovské stránce pak najdete ikonku aplikace.

Android:

 1. Otevřete nivea.cz/skinguide v prohlížeči Chrome.
 2. Klepněte na tři body napravo od adresního řádku.
 3. Klepněte na „Přidat domovskou obrazovku“.
 4. Zadejte „NIVEA SKIN GUIDE“ a potvrďte klepnutím na „Přidat“.
 5. Na domovské stránce pak najdete ikonku aplikace.

Proč je vyžadován přístup ke kameře, respektive k fotoaparátu?

Aby nikdo cizí nezískal přístup k vašemu fotoaparátu, váš telefon se vás vždy zeptá na svolení k použití. NIVEA SKIN GUIDE potřebuje přístup k fotoaparátu kvůli pořízení selfie. Svůj souhlas s použitím můžete kdykoliv zrušit.

Co dělat, když vám nefunguje fotoaparát a nemůžete si vyfotit selfie?

Povolte svému prohlížeči přístup ke kameře/fotoaparátu vašeho telefonu.

Safari:

 1. Otevřete na svém iPhone „Nastavení“ a poté „Safari“.
 2. V sekci „Nastavení webových stránek“ klepněte na „Fotoaparát“.
 3. Povolte přístup k fotoaparátu na všech webových stránkách.

Chrome:

 1.  Otevřete na svém telefonu Chrome.
 2. Klepněte na tři body vpravo od adresního řádku a potom klepněte na „Nastavení“.
 3. Vyberte „Nastavení webu“.
 4. Klepněte na „Fotoaparát“.
 5. Aktivujte přístup k fotoaparátu.

Co se stane s fotografiemi a informacemi?

Jestliže použijete analýzu bez registrace, vaše údaje se automaticky po 24 hodinách odstraní. Pokud jste registrovaný uživatel, vaše fotky a data se budou ukládat k analýze obličeje a vylepšení algoritmu, který používáme. Všechny informace o ochraně dat si můžete přečíst v naší politice o ochraně osobních údajů. Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat a informace nechat odstranit.

Jak můžete vymazat všechny své osobní údaje?

Pokud používáte analýzu bez registrace, vaše data se nikam dlouhodobě neukládají, ale smažou se do 24 hodin. Jako registrovaný uživatel (a tedy člen NIVEA klubu) můžete poslat žádost na info@nivea.cz a my se o smazání požadovaných dat postaráme. Jen si uvědomte, že smazání údajů je trvalé a nelze jej vrátit zpátky. Další informace najdete v naší Politice ochrany soukromí.

Na koho se můžete obrátit v případě dotazů?

Rádi vám se vším pomůžeme. Zašlete e-mail na info@nivea.cz, nebo nám zavolejte na telefonní číslo + 420 840 022 333. Jsme na příjmu od pondělí do pátku v čase od 8. do 18. hodiny.
DOPORUČENÍ

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O POSKYTNUTÝCH DOPORUČENÍCH

Kolik různých rad a produktů v NIVEA SKIN GUIDE najdete?

NIVEA SKIN GUIDE obsahuje více než 700 000 kombinací produktů. Každý tak získá rady a tipy na produkty přímo na míru. Jelikož se vaše pleť mění, doporučujeme provádět analýzu pleti pravidelně, abyste zjistili, zda se její potřeby nějak nezměnily. 

Jak budou vybrány výrobky vaší doporučené péče o pleť?

Na základě selfie dojde k analýze pomocí umělé inteligence a vaše pleť dostane "body". Ty budou sloužit k určení toho, jakou péči vaše pleť potřebuje. Skóre si poté uložíte do digitálního deníku a budete porovnávat, jak se vaše pleť mění.

Kolik výrobků mi aplikace doporučí?

Pokud budete aplikaci využívat pouze jako „host“, vždy získáte doporučení pouze 1 výrobku. Půjde o 1 denní krém NIVEA vybraný na míru aktuálním potřebám vaší pleti.

Pokud se v aplikaci vždy přihlásíte klubovým účtem, budou se vaše výsledky zaznamenávat a díky tomu bude aplikace schopna vám doporučit více výrobků. Po první selfie aplikace doporučí denní krém. Po 6 selfie získáte doporučení na noční krém a také nejvhodnější výrobek na čištění pleti. Po 12 selfie navíc přibude nejvhodnější sluneční ochrana. Kompletní rutinu získáte po 18 selfie, kdy aplikace vytipuje nejvhodnější speciální péči.

Pozor, dosažením kompletní rutiny to ale nekončí! Vaše pleť se v čase mění a s tím se mění i její potřeby. Pokračujte v pořizování selfie i dále. Pokud aplikace detekuje změny, doporučí obměnu rutiny.

Doporučuje NIVEA SKIN GUIDE pouze NIVEA produkty?

Ano, analýza NIVEA SKIN GUIDE doporučuje pouze produkty značky NIVEA, protože je dobře známe a víme, co přesně obsahují. Také mezi sebou dokážeme naše produkty kombinovat, abyste získali nejlepší péči. Všechny naše nové produkty se do aplikace automaticky zařadí a vy tak získáte individuální péči přímo na míru. Nicméně nevylučujeme, že se v budoucnu objeví i produkty jiných značek.

Jak rychle začnou doporučené produkty účinkovat?

Každá pleť je jiná, proto nelze s přesností určit, kdy začnou produkty fungovat přímo u vás. Důležitá je však pravidelnost.

Co dělat, když pleť špatně snáší doporučené produkty?

Abyste zjistili, jestli vám produkt vyhovuje, vyzkoušejte ho nejprve na malé části obličeje. Nesnášenlivost výrobků je velmi vzácná, ale přesto se může objevit. Pokud je to víš případ, přestaňte výrobek používat a zavolejte na telefonní číslo +420 840 022 333, nebo použijte náš kontaktní formulář.  
VÝSLEDKY

INFORMACE O VÝSLEDCÍCH ANALÝZY VAŠÍ PLETI

Co znamená skóre pevnosti, sjednocenosti a pigmentace pleti?

NIVEA SKIN GUIDE používá pro sjednocenost, pevnost  a pigmentaci stupnici od 0 do 100. Pokud je skóre vaší pleti 100, jde o nejlepší možný výsledek - máte na svůj věk dokonale pevnou nebo sjednocenou pleť, popř. pleť bez pigmentových skvrn. To je i celkovým cílem, dosáhnout co nejvyššího skóre. Proto vám na základě analýzy doporučíme produkty a tipy, které vám s tím pomůžou.
 

Jak se vyznat v grafu?

Máte za sebou analýzu obličeje? Pak se vám ve vašem digitálním deníku objeví skóre pro pevnost a sjednocenost, pigmentaci a stáří pleti přímo v grafu. Pokud se v čase vaše výsledky zlepší, linka grafu poroste. Pro porovnání jsou v grafu k dispozici průměrné výsledky vaší věkové skupiny. Tuto informaci můžete v grafu přidat, nebo ji kdykoli skrýt.

Jak mohu porovnat své výsledky se svou věkovou skupinou?

Pod grafem uvidíte také tlačítka „Pevnost", „Sjednocenost", „Pigmentace" a  „Stáří pleti". Díky těmto tlačítkům můžete přidávat průměrné skóre vaší věkové skupiny přímo do grafu. A pak porovnávat.
 

Jak získat kompletní rutinu péče o pleť?

Je to opravdu jednoduché! Stačí se do aplikace SKiN GUiDE pravidelně vracet, vždy se přihlásit klubovým účtem a fotit selfie. Díky přihlášení aplikace vyhodnotí stav vaší pleti v čase a postupně získáte více a více doporučených produktů. 

Po první selfie aplikace doporučí denní krém. Po 6 selfie získáte doporučení na noční krém a také nejvhodnější výrobek na čištění pleti. Po 12 selfie navíc přibude nejvhodnější sluneční ochrana. Kompletní rutinu získáte po 18 selfie, kdy aplikace vytipuje nejvhodnější speciální péči.

Může se doporučená pleťová rutina v čase změnit?

Ano. Stejně jako se mění v průběhu času pleť a její potřeby, změní se i vhodná rutina. Díky pravidelnému užívání aplikace si vždy můžete být jisti, že budete mít doporučení na ty výrobky, které vaše pleti dodají vše, co aktuálně potřebuje.

Jak dlouho by měla trvat ideální analýza pleti?

Našim cílem je, abyste dobře poznali svou pleť. Díky NIVEA SKIN GUIDE můžete porovnávat své výsledky se svou věkovou skupinou a sledovat pokroky po dobu 12 měsíců.

Jak často provádět analýzu?

Na stav naší pleti má vliv mnoho faktorů. Proto je důležité provádět kompletní analýzu pravidelně. Díky tomu budete své pleti neustále dopřávat takovou péči, jakou potřebuje.

Proč se výsledky analýzy den ode dne liší?

Naše pleť se neustále mění. Její stav je ovlivněn řadou faktorů, mezi které patří nejen to, jak o ni pečujete, ale také váš životní styl, strava, pohyb, stres nebo spánek. Proto je důležité skenovat obličej každý den ve stejnou dobu, aby byly výsledky co nejpřesnější.