Jarní účesy pro dlouhé i krátké vlasy

Přivítejte jaro novým trendy účesem! Přivítejte jaro v novém stylu! Naučte se trendy variace na copy a objevte produkty, které oživí vaše vlasy po dlouhé zimě.

Jarní účesy pro dlouhé vlasy

Chcete osvěžit vzhled svých vlasů bez zkracování délky? Vdechněte svým loknám život s novými jarními účesy.

Nejlepší jarní účesy pro dlouhé vlasy

Vlny až na záda

Dodejte tvar vašim dlouhým vlasům a zvolte všestranný účes, který lichotí každé tváři. Zapleťe si vlasy na noc do copů a ráno se těšte z nadýchaných, volně spadajících vln. Aby vám účes vydržel po celý den, použijte NIVEA Lak na vlasy Extra Strong.

Nejlepší jarní účesy pro dlouhé vlasy

Copánky

Dva jednoduché copy zachrání váš účes! Nestihla jste si umýt vlasy? Nezoufejte. Zapleťte své vlasy ve stylu venkovského děvčete. Jednoduše si upleťte dva copy, připněte jejich konce k vršku hlavy a stylový účes je na světě.

Nejlepší jarní účesy pro dlouhé vlasy

Rybí copy

Využijte délky svých vlasů a upleťte si moderní rybí cop. Rozdělte si vlasy do dvou pramenů. Z vnější strany každého pramenu vždy oddělte malý pramínek a přeložte jej doprostřed mezi prameny. Pravidelně střídejte strany, postupně zapleťte prameny až ke konci a poté celý cop sepněte.

Nejlepší jarní účesy pro dlouhé vlasy

Drdol

Zvolte pro jaro jeden z nejuniverzálnějších účesů! S těsně utaženým drdolem perfektně vyniknete v práci, pro jarní procházky si naopak vyberte nedbalý drdol s několika pramínky spadanými kolem tváře.

Nejlepší jarní účesy pro dlouhé vlasy

Divoké vlny

Konec čepicím a zplihlým vlasům! Pořiďte si parádní objem a rozvlňte své vlasy v pružných kadeřích. Na vlhké vlasy aplikujte NIVEA Pěnové tužidlo Volume Care pro pružnou fixaci vlasů. Následně vlasy vysušte fénem a pomocí kulmy nebo vlasové žehličky vytvořte svěží jarní vlny.

Moderní hippie styl

Vykouzlete na svých dlouhých vlasech účes, kterým ohromíte! Praktický ohon nebo ležérní účes ve stylu hippie, naučte se dlouhé vlasy upravovat tak, aby vám ostatní ženy záviděly. Díky našim videím je to opravdu snadné.


Jarní účesy pro krátké vlasy

Po dlouhé zimě mohou být vaše vlasy vysušené a bez života. Objevte módní účesy, které krátké vlasy promění v zářící korunu krásy.

Pixie střih

Jak vrátit zplihlým vlasům objem a tvar? Jednoduchou a stylovou odpovědí je pixie střih! Abyste světlému melíru dodali ten správný jas, použijte NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.

Retro mikádo

Jen málokterý účes působí sofistikovaněji než pečlivě upravené retro mikádo. Použijte na noc vlasové natáčky a ráno účes zpevněte pomocí Laku na vlasy Diamond Volume Care od značky NIVEA. Během chvíle jste připravena k odchodu!

Vlnité mikádo

Změňte svůj styl na smyslné mikádo á la Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě. Než začnete vlasy vysoušet a natáčet do neposlušných vlnek, nezapomeňte je ošetřit kondicionérem Color Protect od značky NIVEA.

Elegantní mikádo

S uhlazeným mikádem můžete vypadat roztomile i nebezpečně zároveň. Záleží, jestli si zrovna vezmete barevné tričko, nebo úzkou sukni. Hodí se prostě ke všemu! K dokonale hladkému vzhledu použijte NIVEA Pěnové tužidlo Volume Care.