Perfektní pleť

PERFEKTNÍ PLEŤ ZN. 35+

Jak předejít vráskám, pigmentovým skvrNám a dalším neduhům.
Pomůže vám řada NIVEA Cellular Perfect Skin a Cellular Anti-age spolu s kosmetickou poradkyní NIVEA Hanou Modrou, která pro vás připravila speciálního průvodce.

PRO SMÍŠENOU A MASTNOU PLEŤ S ROZŠÍŘENÝMI PÓRY

Tento typ pleti je odolnější, hrubší, charakteristický mastnějším povrchem, rozšířenými póry a leskem. Před nanesením krému ráno i večer pleť důkladně vyčistěte. V péči se zaměřte zejména na oblast T-zóny, kde se nejvíce hromadí kožní maz a rozšířené póry.


Denní péče: Lehký zdokonalující krém Cellular Perfect Skin společně s Rozjasňujícím očním krémem Cellular Perfect Skin. Lehký krém pleť okamžitě sjednotí, zjemní póry a překryje nedokonalosti. Pigmenty obsažené v očním krému zamaskují tmavé kruhy pod očima.

Noční péče: Pro ošetření pleti, která nemá sklon k tvorbě pigmentových skvrn, použijte Vyhlazující sérum a Oční krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age. Sérum je příjemně lehké, dokonale se vstřebá a působí na zdokonalení buněčné obnovy. Ráno tak bude vaše pleť hedvábně hladká.

SUCHÁ PLEŤ S JEMNÝMI I VÝRAZNĚJŠÍMI VRÁSKAMI

Kvůli nedostatečné činnosti mazových žlázek je slabá, často se sklonem k citlivosti, její povrch může být šupinatý a může působit starším dojmem. Vyžaduje šetrnější péči s důrazem na hydrataci a výživu. Vhodná pečující kosmetika pleť vyživí a vyhladí, a tak umožní dokonale využít odrazu světla pro získání mladistvého vzhledu pleti.


Denní péče: Rozjasňující denní + oční krém Cellular Perfect Skin. Denní krém zvyšuje zářivý vzhled pleti a oční krém zakryje nedokonalosti v očním okolí.

Noční péče: Pro ošetření pleti na sklonku dne využijte účinků Nočního krému pro omlazení pleti Cellular Anti-Age kombinaci s Vyhlazujícím sérem pro omlazení pleti Cellular Anti-Age. Navíc si dopřejte kvalitní a dostatečný spánek, během kterého se zvýší hladina hormonu melatoninu, který stimuluje vlastní regenerační procesy pleti, a pomáhá jí tak získat hebký a svěží vzhled.

PLEŤ S PIGMENTOVÝMI SKVRNAMI A NEDOKONALOSTMI

Pigmentové skvrny se nejčastěji objevují na pokožce často vystavované slunečnímu záření, ale barevné nedokonalosti mívají i řadu jiných příčin. Co však mají společné, je úsilí, které ženy na boj s nimi vynakládají. V rámci prevence je důležité nezapomínat na ochranu proti UV záření, proto během dne používejte krémy s UV filtry s ochranný faktorem min. 15. Také se snažte pomocí vhodné kosmetiky zmírnit tvorbu kožního barviva.


Denní péče: Lehký zdokonalující krém Cellular Perfect Skin a pro ošetření partií okolo očí použijte Rozjasňující oční krém Cellular Perfect Skin. Zdokonalující krém viditelně redukuje nedokonalosti pleti, a tak společně s očním krémem pleť rozzáří a barevně sjednotí.


Noční péče: Pro péči o pleť s pigmentovými skvrnami je ideální používat Intenzivní noční péči Cellular Perfect Skin s vysokou koncentrací lumicinolu. Pro ošetření očního okolí zvolte Oční krém pro omlazení pleti Cellular Anti-Age. Noční péče zpomaluje produkci melaninu, a tak zmírňuje tvorbu pigmentových nedokonalostí a skvrn. Oční krém účinně pečuje o oční okolí a napomáhá obnově buněk, pleť je pak hladší a jemnější.

Exkluzivní péče pro vaši pleť