Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Jak si vyfoukat vlasy jako od kadeřníka - NIVEA

#NečekaněJiná s Naty

Naty to s vlasy umí! Přesvědčte se o tom na vlastní účes a podívejte se na super návod na měkké vlny jako od kadeřníka.

Úžasné velké vlny jako na červeném koberci

Krásné a upravené vlasy jsou ozdobou každé ženy. Také je před vámi důležitá schůzka, výjimečný oběd s kolegy nebo jiná speciální příležitost? V tom případě jste na správném místě. Správně vyfoukané vlasy působí elegantně, stylově a luxusně. Naty je umí udělat tak, že vypadají jako ze salonu.

Žádná extravagance, žádné složitosti. Naty tvoří návody tak, že je zvládne následovat opravdu každý. Konec konců – kde je napsáno, že krásný účes musí stát půlku výplaty? Profesionální foukanou a jemné vlny si zvládnete vytvořit i sama. Stačí si najít chvilku pro sebe a začíst se do návodu. PS: Máme pro vás i návodné video! 

Jak si vyfoukat vlasy jako od kadeřníka

Vždy stylová – mrkněte na návod a nechte Naty, aby vám ukázala, jak si správně vyfoukat vlasy a vytvořit nádherné vlny jako z červeného koberce během několika minut. Dole najdete jednotlivé kroky rozepsané dopodrobna.

Víte, jak si udělat nedbale elegantní drdol? Podívejte se na další návod, který jsme připravili společně s Naty

Návod na vyfoukané vlasy jako od kadeřníka není jediný, který pro vás Naty vytvořila. Podívejte se, jak si poradí s drdolem, který působí objemně, nedbale a přitom elegantně. Vyzkoušejte něco nového s NIVEA!

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.