Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Jak na jednoduchý drdol, který udělá dojem?

#NečekaněJiná s Naty

NIVEA a Naty. Seznamte se se silnou dvojicí, která pro vás vymýšlí nové účesy. Vsadíme se, že tyhle jednoduché postupy využijete v ranním shonu i večer před dlouho očekávanou párty.

Elegantní a stylový drdol pro noci, na které se nezapomíná

Naty vlasům rozumí. A ví taky, jak vytvořit krásné účesy, které hravě zvládnete udělat doma. A nejen to. Všechny postupy budete mít hotové za chviličku – ať už jde o účes na párty, na ples, nebo do práce. A to se nám v NIVEA líbí nejvíc.

Znáte ty večery, kdy je pracný výčes tak trochu za čárou, ale přijít s obyčejným culíkem taky není úplně ono? Zlatou střední cestou je nedbale elegantní jednoduchý drdol. Jediné, co k jeho vytvoření budete potřebovat, jsou hřeben a pinetky. Jdete do toho s námi?

Naty pro vás společně s námi vytvořila super návod, který vám krok za krokem vysvětlí, jak na to. Jeho součástí je i krátké video. To dodá odvahu i těm z nás, které kvůli neposlušným pramenům volí obvykle právě jen obyčejný culík. 

Jak na jednoduchý nedbale elegantní drdol?

Vždy stylová – Podívejte se na video tutoriál, který jsme pro vás připravili, a užijte si večer na 100 %. Díky objemnému drdolu, který s vámi bude držet krok celý večer. A možná i noc.

Další tipy od Naty

Další tipy od Naty

Tento jednoduchý drdol není jediným návodem, který pro vás vznikl ve spolupráci s Naty. Mrkněte se třeba na to, jak si zvafoukat vlasy jako od kadeřníka.

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.