Ležérní účesy pro každodenní nošení

Ležérní, a přesto elegantní: stylové účesy pro každý den

Jednoduché vlasové kreace, které zvládnete během chvilky.
Chcete mít vždy šik účes? Je to překvapivě snadné. Stačí jen vědět, jak na to. Ukážeme vám, jak snadno a v pár krocích vytvoříte trendy účes.

Ležérní účesy stále vedou: Jednoduché tipy vás naučí, jak na ně

Chyťte příležitost za pačesy! Inspirujte se radami Sally Brooks – známé vlasové expertky společnosti NIVEA – a podtrhněte svůj vzhled trendy účesem. S trochou šikovného vybavení hravě upravíte vlasy do ležérního i elegantního stylu.

Perfektní účes pro každou příležitost

Taky po ránu nestíháte? Ženy většinou nemají příliš času na zbyt. Líčí se, připravují snídaně a svačiny, vypravují děti do škol… Na vytváření složitých účesů zkrátka nemají čas. Pokud jste na tom většinu dní stejně, nezoufejte. I během chvilky můžete vyčarovat šik účes.

Některé účesy sice vypadají složitě, na přípravu jsou ale neuvěřitelně jednoduché. Snadno je zvládnete i vy. Stačí znát pár malých triků a přípravu si udělat třeba už v předstihu. Večer předtím vmasírujte do umytých vlasů trochu NIVEA Pěnového tužidla Diamond Gloss Care a prameny zapleťte do malých copů, nebo je jen jednoduše zamotejte do sebe. Ráno vlasy jemně rozpletete prsty a nadýchaný účes je na světě!

Rybí ohon: instruktážní video

Správný kartáč na vlasy je základ pěkného účesu

Pro začátek připomeňme, že je obzvlášť důležité používat správný kartáč. Na jeho kvalitě všechno stojí. Pozor: Kartáče se štětinami používejte jen na suché vlasy. Modely s přírodními štětinami jsou šetrné k vlasům i k pokožce hlavy a ocení je především dlouhovlásky. Dlouhé vlasy s nimi vytvarujete do většiny klasických účesů.

Oproti tomu kulaté kartáče jsou ideální pro vytvoření objemných účesů. Díky jejich tvaru můžete vlasy nejen při fénování ovinout dokola a docílit tak maximálního objemu a krásně nadýchaných vln. 

Naopak plochý kartáč použijte tehdy, pokud chcete mít vlasy rychle rovné a hladké. Snadno s ním zkrotíte i divoké kadeře.

Kartáče na vlasy se vyrábějí v několika různých velikostech pro všechny délky vlasů. Některé z nich mají navíc mezery, kterými může proudit vzduch při fénování. Používají se už od 70. let 20. století a kromě snadnějšího sušení se do nich vlasy i méně namotávají.

Perfektní fén pro perfektní účes

Profesionální a dobře fungujících fén je základní výbavou, která je k tvarování vlasů třeba. A to i v případě jednoduchých účesů. Náš tip: Při fénování se soustřeďte na dosažení objemu především v oblasti temene hlavy. Vlasy ale nesušte horkým vzduchem příliš dlouho. Pokud se budete koncentrovat na jedno místo delší dobu, můžete tak vlasy zbytečně poškodit.

Máte vlasy barvené nebo melírované? NIVEA Pěnové tužidlo Color Care & Protect je ochrání před teplem při fénování. Většina fénů se dnes pyšní možností regulace teploty, proto se ji nebojte využít. Na závěr stylingu vlasy dosušte studeným vzduchem, dolaďte drobné chybky a zafixujte účes NIVEA Lakem na vlasy Diamond Gloss Care. Dodáte mu tak krásně diamantový třpyt.

Moderní struktura: instruktážní video

Jednoduché účesy pro dlouhé i krátké vlasy

Vytvořte si účes pro každou příležitost:

Naše stylingové přípravky vám pomůžou
Doporučujeme