Jarní účesy pro dlouhé i krátké vlasy

Jarní účesy pro dlouhé i krátké vlasy

Přivítejte jaro novým trendy účesem!

Přivítejte jaro v novém stylu! Naučte se trendy variace na copy a objevte produkty, které oživí vaše vlasy po dlouhé zimě.

Jarní účesy pro dlouhé vlasy

Chcete osvěžit vzhled svých vlasů bez zkracování délky? Vdechněte svým loknám život s novými jarními účesy.

Moderní hippie styl
Vykouzlete na svých dlouhých vlasech účes, kterým ohromíte! Praktický ohon nebo ležérní účes ve stylu hippie, naučte se dlouhé vlasy upravovat tak, aby vám ostatní ženy záviděly. Díky našim videím je to opravdu snadné.

Jarní účesy pro krátké vlasy

Po dlouhé zimě mohou být vaše vlasy vysušené a bez života. Objevte módní účesy, které krátké vlasy promění v zářící korunu krásy.

Pixie střih

Pixie střih

Jak vrátit zplihlým vlasům objem a tvar? Jednoduchou a stylovou odpovědí je pixie střih! Abyste světlému melíru dodali ten správný jas, použijte NIVEA Pěnové tužidlo Blonde Care.

Retro mikádo

Retro mikádo

Jen málokterý účes působí sofistikovaněji než pečlivě upravené retro mikádo. Použijte na noc vlasové natáčky a ráno účes zpevněte pomocí Laku na vlasy Diamond Volume Care od značky NIVEA. Během chvíle jste připravena k odchodu!

Vlnité mikádo

Vlnité mikádo

Změňte svůj styl na smyslné mikádo á la Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě. Než začnete vlasy vysoušet a natáčet do neposlušných vlnek, nezapomeňte je ošetřit kondicionérem Diamond Volume Care od značky NIVEA.

Elegantní mikádo

Elegantní mikádo

S uhlazeným mikádem můžete vypadat roztomile i nebezpečně zároveň. Záleží, jestli si zrovna vezmete barevné tričko, nebo úzkou sukni. Hodí se prostě ke všemu! K dokonale hladkému vzhledu použijte NIVEA Pěnové tužidlo Extra Strong.