Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Objevte ten správný hřeben pro váš typ vlasů

Víte, jak si správně vybrat hřeben?

Pomůžeme vám najít ten správný pro váš typ vlasů.

Zbavte se špatných návyků v péči o vaše vlasy. Poradíme vám, jak se o ně starat tak, aby byly zdravé a krasné.

Jak si správně česat vlasy od A do Z

Něco tak obyčejného, jako je hřeben na vlasy, může doslova změnit váš celkový vzhled. Objevte, jaký je pro vás ten pravý.

Proč je tak důležité, česat si vlasy?

Všechny si určitě pamatujeme na dobu, kdy nám maminky rozplétaly zacuchané vlasy a my se slzami v očích hrdě držely. Hlavním důvodem, proč si česat vlasy, je tedy snaha předejít zamotání. Také je tím udržujeme zdravé a silné. 
Mastí se vám příliš vlasy? I tady může pomoct správné česání. Při něm totiž dochází k rovnoměrnému rozdělování vlasového oleje. Pokud si vlasy češete příliš často, může docházet k jeho nadměrné tvorbě. My však víme, jak se mastných vlasů zbavit jednou pro vždy.

Může se stát, že si vlasy přečešete?

mladá žena češe své vlasy

Každá mince má dvě strany. A to platí i u česání. 
Nadměrným česáním by totiž mohlo dojít k narušení struktury vlasu. Pokud máte kudrnaté vlasy, mohly by postupem času změnit svůj tvar. V extrémních případech může časté česání způsobovat ztenčení vlasů a jejich vypadávání. 

Pravda ukrytá ve slovech

investujte do svých vlasů

Investujte do svých vlasů, je to korunka, kterou nikdy nesundaváte. 

Správný hřeben pro kudrnaté vlasy

hřeben s širokými zuby je idealní pro vaše vlasy

Kudrnaté vlasy jsou krásné. Aby krásné zůstaly za každých okolností, je potřeba se o ně správně starat
Po umytí je ještě ve sprše opatrně pročešte hřebenem se širokými zuby. Zabráníte tak jejich poškození a předejdete zacuchání.

Vybíráme správný hřeben

Pokud jde o objem vlasů, je kulatý kartáč vždy tou správnou volbou. Ať už máte jemné, silné, rovné nebo kudrnaté vlasy, vždy si s nimi poradí. Abyste udržely skvělý objem po celý den, vyfoukejte vlasy na závěr studeným vzduchem a finální účes zafixujte Lakem na vlasy Diamond Volume Care.

Zlatou střední cestou jsou ploché hřebeny. Využít je můžete nejen při rozčesávání, ale i při fénování. Navíc s nimi zvládnete vytvořit téměř jakýkoliv účes. 

Máte poškozené vlasy? Sáhněte po tunelovém hřebenu. Při fénování se díky dírám na jeho zadní straně horký vzduch rozprostře a vaše vlasy nejsou vystavovány takovému teplu. Aby se vlasům navrátil lesk a síla, vyzkoušejte Pečující šampon Hairmilk Natural Shine.

Vše co potřebujete vědět o česání

Zjistěte, jak díky správné péči proměnit zplihlé a matné vlasy ve vaší chloubu.

Co je dobré vědět při výběru hřebenu

Ještě, než si začnete vybírat hřeben, je dobré vědět, jaký typ vlasů máte.

Pokud máte řídké vlasy a chcete zvětšit jejich objem tupírováním, nejlépe vám poslouží tupírovací hřeben, který má jednu řadu hodně úzkých zubů natěsnaných blízko u sebe. 

Máte vlasy husté a potřebujete je trochu zkrotit? Řešením je pro vás plochý kartáč.

Šampon a hřeben jdou ruku v ruce

žena myjící si vlasy

Správné mytí vlasů je stejně důležité, jako jejich česání. Víte, jaké jsou 3 nejčastější chyby při mytí vlasů a jak se jim vyvarovat? Hlavní roli hraje správný výběr šamponu. My doporučujeme například Pečující šampon Volume Care, který vlasy vyživý a chrání je při rozčesávání.

3 rady, díky kterým budou vaše vlasy zdravější

  1. Při mytí vlasů používejte kondicionér. Vlasy se po něm budou lépe rozčesávat a konečky vlasů se nebudou tolik třepit.
  2. Nikdy nerozčesávejte vlasy, pokud jsou ještě mokré. Snadno by se polámaly. Pokud máte kudrnaté vlasy, použijte hřeben se širokými zuby k jejich provzdušně
  3. Vlasy češte od konečků a postupně pročesávejte. Zabráníte tak jejich polámání. 

3 triky pro krásné a zářivé vlasy

Věděli jste, jak důležitý je pro vaše vlasy správný výběr kartáče? Podívejte se na video a zjistěte další zaručené triky pro zářivou hřívu.