Všeobecné dotazy

Zajímá vás něco o uživatelském účtu MOJE NIVEA?

Níže najdete odpovědi na nejčastější dotazy na toto téma.

1. Jaké výhody má založení uživatelského účtu MOJE NIVEA?

Díky účtu MOJE NIVEA budete mít rychlý a jednoduchý přístup ke všemu, co internetové stránky NIVEA nabízí. Registrace i přístup jsou zdarma. Hlavní výhodou je možnost účastnit se soutěží a testování výrobků bez opakovaného vyplňování registračního formuláře, možnost hodnocení a komentování oblíbených výrobků a využití dalších možných funkcí, které web nabízí a které pro vás chystáme. 2. Jak se mohu na web NIVEA zaregistrovat?

Svůj účet MOJE NIVEA si můžete vytvořit kdykoliv! Stačí kliknout na odkaz "Přihlášení" v pravém horním rohu a dále pokračovat kliknutím na "Registrace". Poté je třeba vyplnit jednoduchý registrační formulář. Jakmile dokončíte registraci, pošleme vám e-mail pro ověření e-mailové adresy a zadaných údajů.3. Jak se mám do svého účtu MOJE NIVEA přihlásit?

Klikněte na odkaz "Přihlášení" v pravém horním rohu stránky. V okně, které se vám poté otevře, vyplňte přihlašovací údaje (e-mail a heslo). Pokud svůj účet ještě nemáte, můžete si ho kdykoliv vytvořit. 4. Jak mohu změnit údaje zadané při registraci?

Prostřednictvím odkazu "Přihlášení" se nejdříve přihlaste do svého uživatelského účtu MOJE NIVEA. Své kontaktní údaje si můžete změnit v nabídce "Profil" nebo "Adresář". Dovolujeme si vás upozornit, že nová e-mailová adresa automaticky ovlivní i přihlašování do účtu MOJE NIVEA. 5. Co se stane, když zapomenu heslo?

Pokud si nemůžete vzpomenout na heslo, nevadí. Klikněte na odkaz "Přihlášení" a pak na "Zapomněl/a jsem heslo". Poté už jen stačí zadat e-mailovou adresu a obratem obdržíte ověřující e-mail. Ten bude obsahovat odkaz na stránku, kde si heslo můžete snadno změnit.6. Jsou mé osobní údaje v bezpečí?

Ano, o bezpečnost svých osobních údajů se nemusíte obávat. Všechny informace o druhu, povaze a účelu uchovávání vašich osobních údajů, naleznete v Politice ochrany soukromí.7. Proč bych se měl/a registrovat do e-mailových newsletterů NIVEA?

Jen díky NIVEA newsletteru vám neuniknou žádné výhodné nabídky, akce, soutěže a možnost testovat výrobky NIVEA. To vše pohodlně na váš e-mail. 


Máte ještě další otázky?

Použijte prosím náš kontaktní formulář.