Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Micelární šampony NIVEA

NOVINKA: Micelární šampony NIVEA

Extra jemné mytí vlasů pro každý den! 100% šetrné k vlasové pokožce!

Video o výrobcích

Objevte kouzlo micelárních šamponů NIVEA

Proč jsou micelární šampony NIVEA tak úžasné? Šampony s micelární technologií mají účinné a zároveň jemně pečující složení, díky němuž zůstanou vaše vlasy zářivé a čisté bez poškození vlasové pokožky.

Dopřejte svým vlasům důkladné, ale jemné čištění s novým NIVEA micelárním šamponem bez silikonů s výtažky z leknínu nebo meduňky.
Výrobky
Micelární šampony NIVEA

Micelární šampony od NIVEA

Micelární šampony NIVEA vaše vlasy důkladně zbavují nečistot a poskytují jim dlouhotrvající svěžest. Tyto pečující výrobky s micelárními čisticími složkami a výtažkem z meduňky citronové nebo z leknínu neobsahují silikony a jsou vhodné pro pravidelnou každodenní péči o vaše vlasy i citlivou pokožku hlavy.
Více o výrobku

Micelární šampony od NIVEA

Obáváte se, že každodenní mytí vašim vlasům škodí? Teď už nemusíte! Osvěžující a Posilující micelární šampony NIVEA jemně, ale důkladně zbavují vaše vlasy nečistot a pečují o váš specifický typ vlasové pokožky. Vyberte si složení, které vám nejlépe vyhovuje.

Posilující micelární šampon NIVEA

OBJEVTE POSILUJÍCÍ MICELÁRNÍ ŠAMPON NIVEA

Pokud máte lámavé vlasy a spíše citlivou vlasovou pokožku, je pro vás ideální Posilující micelární šampon NIVEA. Poskytuje velmi jemné čištění, vaše vlasy hydratuje a zlepšuje jejich elasticitu. Vlasová pokožka zůstává vyvážená a zdravá. Příjemná vůně vám připomene aroma křehkých a exotických leknínů - tato vodní rostlina se vyznačuje svojí krásou a právě jedinečnou vůní. Hýčkejte svoje vlasy každý den!

OBJEVTE OSVĚŽUJÍCÍ MICELÁRNÍ ŠAMPON NIVEA

Osvěžující micelární šampon NIVEA pro mastné vlasy pomocí micel důkladně čistí vaše vlasy i vlasovou pokožku. Složení neobsahuje silikony, nedráždí pokožku hlavy a zanechává vaše vlasy na dotek i na pohled svěží a hedvábné po celý den. Můžete ho používat pro vaši každodenní péči o vlasy a užívat si dlouhotrvající svěžesti!

Osvěžující micelární šampon NIVEA

Jak fungují

Tajemství úspěchu micelárních šamponů

Není žádným tajemstvím, že šampony NIVEA s micelami zaručují důkladné čištění a vysokou účinnost. Tajemství spočívá v principu, jakým tato mikroskopická molekulární struktura umožňuje čistit vaše vlasy a vlasovou pokožku, aniž by je při každodenním použití vysušovala nebo zanechávala nepříjemný pocit. Přečtěte si více o micelárním šamponu a jeho účincích.

Tajemství úspěchu micelárních šamponů

NOVINKA: Micelární šampony NIVEA