Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Micelární šampony NIVEA

NOVINKA: Micelární šampony NIVEA

Extra jemné mytí vlasů pro každý den! 100% šetrné k vlasové pokožce!

Video o výrobcích

Objevte kouzlo micelárních šamponů NIVEA

Proč jsou micelární šampony NIVEA tak úžasné? Šampony s micelární technologií mají účinné a zároveň jemně pečující složení, díky němuž zůstanou vaše vlasy zářivé a čisté bez poškození vlasové pokožky.

Dopřejte svým vlasům důkladné, ale jemné čištění s novým NIVEA micelárním šamponem bez silikonů s výtažky z leknínu nebo meduňky.
výrobky
Micelární šampony NIVEA

Micelární šampony od NIVEA

Micelární šampony NIVEA vaše vlasy důkladně zbavují nečistot a poskytují jim dlouhotrvající svěžest. Tyto pečující výrobky s micelárními čisticími složkami a výtažkem z meduňky citronové nebo z leknínu neobsahují silikony a jsou vhodné pro pravidelnou každodenní péči o vaše vlasy i citlivou pokožku hlavy.
Více o výrobku

Micelární šampony od NIVEA

Obáváte se, že každodenní mytí vašim vlasům škodí? Teď už nemusíte! Osvěžující a Posilující micelární šampony NIVEA jemně, ale důkladně zbavují vaše vlasy nečistot a pečují o váš specifický typ vlasové pokožky. Vyberte si složení, které vám nejlépe vyhovuje.

Posilující micelární šampon NIVEA

OBJEVTE POSILUJÍCÍ MICELÁRNÍ ŠAMPON NIVEA

Pokud máte lámavé vlasy a spíše citlivou vlasovou pokožku, je pro vás ideální Posilující micelární šampon NIVEA. Poskytuje velmi jemné čištění, vaše vlasy hydratuje a zlepšuje jejich elasticitu. Vlasová pokožka zůstává vyvážená a zdravá. Příjemná vůně vám připomene aroma křehkých a exotických leknínů - tato vodní rostlina se vyznačuje svojí krásou a právě jedinečnou vůní. Hýčkejte svoje vlasy každý den!

OBJEVTE OSVĚŽUJÍCÍ MICELÁRNÍ ŠAMPON NIVEA

Osvěžující micelární šampon NIVEA pro mastné vlasy pomocí micel důkladně čistí vaše vlasy i vlasovou pokožku. Složení neobsahuje silikony, nedráždí pokožku hlavy a zanechává vaše vlasy na dotek i na pohled svěží a hedvábné po celý den. Můžete ho používat pro vaši každodenní péči o vlasy a užívat si dlouhotrvající svěžesti!

Osvěžující micelární šampon NIVEA
Jak fungují

Tajemství úspěchu micelárních šamponů

Není žádným tajemstvím, že šampony NIVEA s micelami zaručují důkladné čištění a vysokou účinnost. Tajemství spočívá v principu, jakým tato mikroskopická molekulární struktura umožňuje čistit vaše vlasy a vlasovou pokožku, aniž by je při každodenním použití vysušovala nebo zanechávala nepříjemný pocit. Přečtěte si více o micelárním šamponu a jeho účincích.

Otázky pro odborníka: Micelární technologie

Jaké je tajemství micelární technologie v tomto šamponu? 
Micelární technologie poskytuje extra jemný, ale velmi účinný způsob čištění, díky němuž můžete vaše vlasy a vlasovou pokožku mýt každý den. Velmi jemné složení bez silikonů zachovává zdraví vašich vlasů a vlasové pokožky.  

Jak můžete odborně popsat účinek micel v šamponu? 
Micely jsou tvořeny molekulami s hydrofilním, tj. vodomilným, a lipofilním, tj. tukomilným, pólem. Lipofilní pól vstřebá všechny druhy nečistot, stop po výrobcích a mastnotu. Hydrofilní póly těchto inteligentních molekul umožňují rozpustit je ve vodě a smýt, aniž by vlasy a vlasovou pokožku připravovaly o esenciální přírodní lipidy.  

Jaký je rozdíl mezi micelárními šampony? 
Osvěžující micelární šampon NIVEA byl vyvinut speciálně pro důkladné čištění mastných vlasů a vlasové pokožky díky svému složení s výtažkem z meduňky citronové. Poskytuje účinné čištění a dlouhotrvající pocit svěžesti. Posilující micelární šampon NIVEA je určen pro lámavé vlasy díky svému jemnému složení s vyšším množstvím pečujících složek, které vlasy posilují a zlepšují jejich elasticitu. Výtažky z leknínu vlasům propůjčí příjmenou vůni a podporují přirozenou rovnováhu pH vlasové pokožky.
Komentáře & Hodnocení

Přečtěte si, co říkají ostatní o Micelárních šamponech NIVEA

Díky svým účinkům a výhodám jsou micelární šampony NIVEA označovány jako velmi šetrný a příjemný, přesto praktický způsob, jak zbavit vlasy a vlasovou pokožku nečistot a mastnoty - s příjemnou vůní a jemným složením. Přesvědčte se sami, o čem se tu mluví!

Doporučujeme