Vánoční soutěž - radost dětem pod stromeček

Udělejte radost dětem a vyhrajte svůj osobní krém NIVEA!

Líbilo by se vám mít krém NIVEA se svým vlastním obrázkem?
Stačí spolu s námi a projektem Celé Česko čte dětem® darovat vybranou knihu a být mezi 300 vylosovanými.
Chci soutěžit
JAK NA TO

Darujte knížku a udělejte dětem radost

Vánoční čas chce NIVEA využít k tomu, aby udělala radost co nejvíce lidem a dětem především. Už víc jak 100 let je NIVEA „členem“ téměř každé domácnosti, proto chce přispívat k tomu, aby rodinné vztahy fungovaly co nejlépe. Z tohoto důvodu se NIVEA spojila s projektem Celé Česko čte dětem®. Jeho posláním je upevnit rodinné vazby pomocí společného čtení, protože právě pravidelné předčítání pomáhá utvářet pouto mezi rodičem a dítětem.

Právě teď máte možnost spolu s námi obdarovat, udělat radost druhým a ještě vyhrát originální dárek, který nebude mít nikdo jiný!

Vyberte si jeden doporučený knižní titul ze seznamu, třeba ten, který máte doma v knihovně, nebo kupte nový výtisk v obchodě či online a pošlete ho k nám! Doručené knížky poputují k dětem do dětských domovů či nemocnic, zkrátka tam, kde udělají nejen o Vánocích velkou radost!

Navíc přispěje také NIVEA! Jednak formou sbírky knížek, kterou nyní pořádají zaměstnanci české pobočky, a jednak tím, že tento počet věnovaných knih na své náklady zdvojnásobí.

Zapojte se i vy! Seznam doporučených knih najdete ke stažení v PDF ZDE!

Soutěž probíhá od 1. 12. 2016 do 8. 1. 2017. Úplná pravidla si můžete přečíst zde.

SOUTĚŽ

1.
2.
3.
4.

vyhrajte

50× každý týden
váš osobní nivea Creme

vyberte si motiv z naší nabídky
nebo nahrajte vlastní fotografii:

bylo darováno již
0 0 9 2 2
knížek. děkujeme vám.
úplná pravidla najdete zde >
CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM®

PODPORUJEME PRAVIDELNÉ ČTENÍ DĚTEM

NIVEA PEČUJE O RODINU

NIVEA PEČUJE O RODINU

PODPORUJEME PROJEKTY, KTERÉ POMÁHAJÍ RODINÁM

Již více jak 100 let rodiny po celém světě důvěřují výrobkům NIVEA, které přinášejí tu nejlepší péči o pokožku. NIVEA se za tu dobu stala skutečným členem domácnosti a právě proto je pro ni péče o rodinu naprosto přirozená.

NIVEA se však zavázala pečovat o rodiny ještě mnohem víc a to tak, že podporuje rodinu a rodinné hodnoty a tím i prostředí, které je nenahraditelné při vytváření společenské odpovědnosti a pocitu sounáležitosti. Rodinné prostředí odráží stav společnosti, podpora těchto hodnot proto posiluje nejen jednotlivce, místní komunity, ale i společnost jako celek.

NIVEA se zaměřuje na témata týkající se rodiny po celém světě a to za pomoci lokálních partnerů i aktivního zapojení samotných zaměstnanců.

NIVEA v České republice realizuje vlastní vzdělávací projekt pro děti předškolního věku a podporuje další vybrané projekty, které pomáhají rodinám.
VÍCE O PROJEKTECH