NOVINKA: vlasová kolekce NIVEA Hairmilk

Regenerace šitá na míru každé síle vlasů

Objevte vlasovou péči, která je vytvořena přímo na míru vašemu typu vlasů.
Nová vlasová kolekce NIVEA Hairmilk regeneruje suché, poškozené vlasy, aniž by je zatěžovala.
Objevte výrobky
Síla vlasů

JÁ A MÉ VLASY

Před více než 100 lety, NIVEA vyvinula první typ vlasového mléka pro posílení suchých a poškozených vlasů. Účinky byly neuvěřitelné: jemnější vlasy bez roztřepených konečků a bez zatěžování. V nové vlasové kolekci NIVEA Hairmilk posunula značka NIVEA svoji odbornou vlasovou péči na další úroveň a vyvinula pečující výrobky šité na míru každé síle vlasu.
Složení

NOVÉ INOVATIVNÍ SLOŽENÍ

Inspirace historií 

Nová modrá řada vlasové péče NIVEA je kombinací více než 100 let odborné péče o vlasy a nejnovějších inovací, díky níž vaše vlasy získají nový život. Již v roce 1912 pomáhala NIVEA ženám ke krásným a zdravým vlasům – s výrobkem, jehož jméno je shodné s nejnovější inovací značky NIVEA: Hairmilk.  

Nejlepší ingredience NIVEA pro zdravé vlasy plné života

Inovativní složení nové vlasové řady NIVEA Hairmilk (Pečující šampon a kondicionér) poskytuje suchým a poškozeným vlasům vše, co potřebují - regeneruje bez zatěžování. Základem tohoto složení jsou mléčné proteiny - složky přírodního původu, které posilují vlasy zevnitř a hloubkově je regenerují. Vlasy jsou na dotek krásně pružné. Další složkou je Eucerit®, který neprodyšně uzavře povrch vlasů, a tak je chrání před vnějšími vlivy. Eucerit®, neboli "zkrášlující vosk", exkluzivní ingredience značky NIVEA se získává z přírodního lanolinu. Poskytuje vlasům krásný lesk. Šampon vlasy důkladně, avšak šetrně myje a zároveň je zevnitř posiluje a dodává jim energii. Lehká, mléčná konzistence jemně obalí každý jednotlivý vlas.

Výrobková řada

VAŠE VLASY SI ZASLOUŽÍ PÉČI ŠITOU NA MÍRU

Tipy & rady

Tipy na péči o vlasy

Video

VÁŠ NOVÝ RITUÁL PÉČE O VLASY

Podívejte se na televizní reklamu

Suché nebo poškozené vlasy? Objevte novou vlasovou kolekci NIVEA Hairmilk pro pružné a krásné vlasy. Její regenerační složení bylo vyvinuto na míru jemným, normálním a silným vlasům. První šampon NIVEA s mléčnými proteiny vyvinutý speciálně pro vás.
Výrobky

VÝROBKY HAIRMILK V KOSTCE

Our recommendations for you