Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

NOVINKA: vlasová kolekce NIVEA Hairmilk

Regenerace šitá na míru každé síle vlasů

Objevte vlasovou péči, která je vytvořena přímo na míru vašemu typu vlasů.

Nová vlasová kolekce NIVEA Hairmilk regeneruje suché, poškozené vlasy, aniž by je zatěžovala.
Síla vlasů

JÁ A MÉ VLASY

Před více než 100 lety, NIVEA vyvinula první typ vlasového mléka pro posílení suchých a poškozených vlasů. Účinky byly neuvěřitelné: jemnější vlasy bez roztřepených konečků a bez zatěžování. V nové vlasové kolekci NIVEA Hairmilk posunula značka NIVEA svoji odbornou vlasovou péči na další úroveň a vyvinula pečující výrobky šité na míru každé síle vlasu.
Složení

NOVÉ INOVATIVNÍ SLOŽENÍ

Hairmilk - inspirace historií

Inspirace historií 

Nová modrá řada vlasové péče NIVEA je kombinací více než 100 let odborné péče o vlasy a nejnovějších inovací, díky níž vaše vlasy získají nový život. Již v roce 1912 pomáhala NIVEA ženám ke krásným a zdravým vlasům – s výrobkem, jehož jméno je shodné s nejnovější inovací značky NIVEA: Hairmilk.  

Nejlepší ingredience NIVEA pro zdravé vlasy plné života

Inovativní složení nové vlasové řady NIVEA Hairmilk (Pečující šampon a kondicionér) poskytuje suchým a poškozeným vlasům vše, co potřebují - regeneruje bez zatěžování. Základem tohoto složení jsou mléčné proteiny - složky přírodního původu, které posilují vlasy zevnitř a hloubkově je regenerují. Vlasy jsou na dotek krásně pružné. Další složkou je Eucerit®, který neprodyšně uzavře povrch vlasů, a tak je chrání před vnějšími vlivy. Eucerit®, neboli "zkrášlující vosk", exkluzivní ingredience značky NIVEA se získává z přírodního lanolinu. Poskytuje vlasům krásný lesk. Šampon vlasy důkladně, avšak šetrně myje a zároveň je zevnitř posiluje a dodává jim energii. Lehká, mléčná konzistence jemně obalí každý jednotlivý vlas.

Výrobková řada

VAŠE VLASY SI ZASLOUŽÍ PÉČI ŠITOU NA MÍRU

Video

VÁŠ NOVÝ RITUÁL PÉČE O VLASY

Pečující řada NIVEA Hairmilk Natural Shine. Nechte své vlasy zářit!

Suché nebo poškozené vlasy? Objevte novou vlasovou kolekci NIVEA Hairmilk Natural Shine a nechte své vlasy zářit. Mléčné a hedvábné proteiny regenerují, hydratují a uhladí unavené vlasy bez lesku. Vaše vlasy opět získají zdravou krásu a přirozený lesk.