Modrá péče pro celou rodinu

Modrá péče NIVEA

To nejlepší pro vaši pleť i pokožku.
Pečují, hydratují a jemně voní. Vyberte si z modré řady výrobků NIVEA. Vše pro čištění pleti, tělová mléka, mýdla i sprchové gely. Vsaďte na kvalitu od značky NIVEA.
MODRÁ PÉČE

Modrá péče NIVEA – to nejlepší pro vaši pleť i pokožku

Modrá je barvou jistoty a důvěry. A modrá je také synonymem pro nejlepší péči, kterou si můžete dopřát. Vyberte si z rodiny modrých výrobků NIVEA – čisticí pleťový krém, pečující tělová mléka, spolehlivé antiperspiranty nebo krémové sprchové gely.

Všechny „modré“ výrobky jsou symbolem toho nejlepšího, co NIVEA nabízí. Voní stejně jako originální NIVEA Creme – jemně a nevtíravě. Maximálně pečují o vaši pleť – hydratují ji a vyživují. Jsou víc než pouhou kosmetikou – jsou možností, jak svou pleť hýčkat.

ČISTĚNÍ PLETI

To nejlepší pro čistění pleti

Neodlíčená a nečistá pleť rychleji stárne, je zašedlá a působí unaveně. Proměňte čištění pleti v příjemný rituál, který bude prvním krokem ke zdravé a zářivé pokožce. Pomohou vám:
VÍCE O ŘADĚ
VÝROBKY

MODRÁ PÉČE I PRO MUŽE

PÉČE O RUCE

Péče o ruce s NIVEA Creme Care

Ruce jsou vaše vizitka Jejich pokožka je stejně citlivá jako pleť vašeho obličeje, ale mnohem více ji zatěžujete. Navíc je pokožka na rukou velmi tenká, s minimem tukové tkáně,  má sklony k vysoušení a  rychleji stárne.  Vaše ruce si proto zaslouží pozornost. Dopřejte jim intenzivní péči! Krémová mýdla Creme Care obsahují provitamíny, pečující oleje a unikátní vůni originálního krému NIVEA. K dostání jsou v tekuté i tuhé podobě.
PÉČE O TĚLO

Péče o pokožku začíná už ve sprše

I sprchování vaši pleť vysušuje! A zejména pak horká sprcha. Sáhněte proto po výrobcích, které o vaši pokožku budou pečovat, hydratovat a hýčkat ji. Krémový sprchový gel Creme Care obohacený o provitamíny a jedinečné pečující oleje krému NIVEA zanechá vaši pokožku jemnější a vláčnější, zatímco jemná vůně krému NIVEA potěší a podmaní vaše smysly.


HÝČKEJTE SE: TĚLOVÁ MLÉKA I PRO SUCHOU PLEŤ

Trápí vás velmi suchá pokožka? Už nemusí. Výživné tělové mléko Body Milk má bohaté krémové složení s  mandlovým olejem a vitamínem E, které i velmi suchou pokožku intenzivně vyživuje, podporuje její přirozenou hydrataci a znatelně redukuje její hrubost. Hledáte-li ideální tělové mléko pro suchou pokožku, je NIVEA modré tělové mléko tou pravou volbou.

Pokud chcete ušetřit čas, použijte ještě ve  sprše s Výživné tělové mléko do sprchy s mandlovým olejem a vitamínem E. Vaší pokožce tak dodáte veškerou péči a vy se po osušení ručníkem můžete okamžitě obléct, protože žádný lepivý pocit zkrátka nehrozí. Během minutky máte prostě hotovo!
ANTIPERSPIRANTY

Spolehlivá ochrana proti pocení s unikátní vůní a péčí

Zahalte se do jemné a něžné vůně NIVEA Creme od hlavy až k patě! 

Pečující antiperspiranty z „modré“ řady Protect & Care neobsahují alkohol a jsou mimořádně šetrné k pokožce podpaží. Zároveň zajišťují účinnou ochranu proti pocení a zápachu potu až po 48 hodin. Vyberte si jednu ze tří variant: sprej, tuhý nebo kuličkový antiperspirant.