Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

HAIRMILK
NATURAL SHINE:
Pro přirozeně lesklé a zdravé vlasy

Dopřejte jim péči. Dejte jim volnost.

Nová řada NIVEA Hairmilk Natural Shine

ZDRAVÉ VLASY JSOU KRÁSNÉ VLASY

NĚŽNÁ PÉČE MLÉKA A HEBKOST HEDVÁBÍ

Unavené vlasy bez lesku a síly často trpí nedostatkem hydratace. Bývají drsné na dotek a netvoří jednotnou linii. Proto nedokážou odrážet světlo, a vytvářet tak dokonale přirozené odlesky. Naštěstí je tu první pomoc! Nechte své vlasy zářit s novou řadu vlasové kosmetiky od NIVEA. Najdete v ní šampon, kondicionér, a dvě bezoplachové speciality: bezoplachový balzám pro zvýraznění vlnitých vlasů, a uhlazující bezoplachový kondicionér ve spreji pro přirozený lesk rovných vlasů. Díky NIVEA Hairmilk Natural Shine budou vaše vlasy plné lesku a vitality, ať už jsou rovné, nebo kudrnaté. Pomocí produktů vytvořených na míru různým typům vlasů bude vaše hříva krásně odrážet světlo místo toho, aby ho kvůli nesouvislé struktuře povrchu vlasu pohlcovala.

Složení s přírodně získanými mléčnými a hedvábnými proteiny a Euceritem chrání a regeneruje každý vlas nejen na povrchu, ale také uvnitř, aby vaše vlasy opět získaly svou zdravou krásu a přirozený lesk. Budou hydratované, zdravější a hedvábně hladké. Nechte své vlasy opět zářit.

Začnete s námi pracovat na krásnějších a zdravějších vlasech a rozlučte se s matnými, unavenými prameny drsnými na dotek. Krásné vlasy můžete mít i vy!

Péče NIVEA Hairmilk Natural Shine

NIVEA HAIRMILK SHINE: PRO ZDRAVOU KRÁSU A PŘIROZENÝ LESK VLASŮ

Vyzkoušejte něžný dotek účinného složení a začněte svou vlasovou proměnu s NIVEA ještě dnes.

šampón a kondicionér Hairmilk shine

PEČUJÍCÍ ŠAMPON A KONDICIONÉR

NIVEA Pečující šampon Hairmilk Natural Shine spolu s kondicionérem intenzivně hydratují matné, unavené vlasy bez lesku a navrací jim jejich přirozený lesk a zdraví. Složení s přírodně získanými mléčnými a hedvábnými proteiny vlasy regeneruje a posiluje zevnitř. Zároveň uhlazuje povrch vlasu, aby byl pevný a hladký. Díky tomu jsou všechny části každého vlasu ošetřené a na světlo reagují tak, jak by měly – přirozenými odlesky ve zdravých a krásných vlasech. Síla mléčných a hedvábných proteinů spolu s Euceritem působí dlouhodobě, a tak zajistí výsledek, který trvá ještě dlouho po pravidelném používání šamponu a kondicionéru.

UHLAZUJÍCÍ BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR PRO ROVNÉ VLASY BEZ LESKU

Přirozený lesk a jednoduché použití. NIVEA Uhlazující bezoplachový kondicionér Hairmilk Shine ve spreji si zamilujete. Aplikujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů a vaše vlasy rázem promění ve vodopád hebkosti a odlesků světl. A co všechno tenhle malý pomocník zajistí?

  • usnadňuje rozčesávání
  • chrání účes proti počasí a dalším vnějším vlivům
  • uzabraňuje krepatění
  • chrání vlasy před horkem 

VÝRAZNÉ, TVAROVANÉ A LESKLÉ VLNY. DÍKY BEZOPLACHOVÉMU BALZÁMU

NIVEA Balzám pro zvýraznění vlnitých vlasů promění váš účes v princeznovsky uhlazené kadeře, které nerozhází ani vlhké počasí. Balzám hloubkově pečuje a hydratuje vlnité vlasy a dodá jim přirozený lesk. Jednoduše a během pár chvilek vmasírujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů. Co balzám ještě zvládne? 

  • usnadňuje rozčesávání i hodně kudrnatých vlasů 
  • účinkuje bez ohledu na počasí (například vlhkost vzduchu)
  • působí proti krepatění
  • chrání před horkem

Tipy pro zdravé a krásné vlasy

NASTARTUJTE ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL - PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU

Krásné vlasy plné lesku a zdraví vám dovolí zazářit

krásné vlasy plné lesku a zdraví

Neexistuje snad lepší pocit, než zajet svými prsty do čerstvě umytých hedvábně hebkých a zdravých vlasů. Někdy ale počasí, fény, žehličky na vlasy a další stresové faktory způsobí, že tento pocit zmizí. Místo toho se dostaví suché a matné prameny, které působí mdle a nevýrazně.

Ale nezoufejte. Pod kontrolu své vlasy snadno dostanete bez ohledu na jejich typ. Stačí se zaměřit na zdravý životní styl a každodenní péči o vlasy. Vždyť zdravé a krásné vlasy jsou víc než jen ozdoba. Znamenají také sebevědomí a sebejistotu. Ať už máte kudrliny, nebo dlouhé a splývavé kadeře, nebo ráda nosíte elegantní drdol, obnovení přirozeného lesku zajistí nepřehlédnutelně krásný účes, který vybočí z davu. Přijměte svou přirozenou krásu. Stačí si věřit a mít odvahu ke změně!

Zdravý životní styl: Protože vlasy potřebují změnu i zevnitř

zdravý životní styl

Recept na krásné vlasy se skládá ze dvou kroků. Tím prvním je vnější péče o vlasy – sem patří třeba výběr správného šamponu nebo pravidelné používání kondicionérů a balzámů. Stejně důležitá je však péče „zevnitř“. Pokud svým vlasům poskytnete pestrou stravu a zároveň budete tělo udržovat v kondici pravidelným pohybem, zlepší se nejen kvalita vašich vlasů. A tahle odměna už za tu námahu stojí!

Kromě toho je také důležité vyspat se do krásy. Vydatný spánek totiž umožní folikulům (tedy tkáni, ze které vlas vyrůstá) regenerovat a dodat vlasu potřebnou výživu. Víte, že kvalitu vlasů ovlivňuje i vaše nálada? Vyhněte se proto stresu a dopřejte si klid a odpočinek. Poděkují vám nejen vaše vlasy.

HAIRMILK: Když věda a příroda pracují společně

VÍTE, PROČ NOVÁ ŘADA HAIRMILK SHINE TAK ÚČINNÁ?
TADY JE ODPOVĚĎ!

REGENERACE A PÉČE vs. PŘIROZENÝ LESK A ZDRAVÝ: KTEROU ŘADU ZVOLIT?

Ačkoli všechny šampony a kondicionéry HAIRMILK pochází z jedné rodiny, jsou mezi nimi rozdíly, které ovlivňují výsledný efekt. Modrá řada Hairmilk je vhodná pro regeneraci suchých a poškozených vlasů. Strukturu každého vlasu obnoví, aniž by ho zatížila, a váš účes bude pružný a plný života.

Nová řada Hairmilk Natural Shine byla vytvořena speciálně pro matné, unavené vlasy bez lesku, které nejsou poškozené, ale zato vyžadují intenzivní hydrataci. Dobře hydratované a zdravé vlasy mají hladký povrch, a tak odráží okolní světlo. Nám se pak zdají lesklé a zářivé. Přesně takové, jaké mají zdravé a krásné vlasy být. 

SÍLA PŘÍRODNĚ ZÍSKANÝCH MLÉČNÝCH A HEDVÁBNÝCH PROTEINŮ

Přírodní mléčné bílkoviny spolu s Euceritem hydratují vlasy natolik intenzivně, že účes září zdravím i za špatného počasí, kdy je ve vzduchu vlhko. Stejně dobře toto složení funguje i za horkých letních dnů, kdy hloubková hydratace zajistí lesk dokonce i unaveným a suchým konečkům. 

Hedvábné proteiny jsou zase známé svými schopnostmi uhladit a zacelit strukturu vlasu. Spolu s výživným olejem pak vyrovnají a vyhladí každé vlasové vlákno. Díky tomu se světlo od vlasů odrazí a celý účes se krásně leskne a přirozeně září!

BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR, NEBO BALZÁM? VYBERTE SI TEN PRO SVŮJ TYP VLASŮ:

Rovné i vlnité vlasy potřebují specifickou péči i odlišné složení vlasové kosmetiky. Vyvinuli jsme dva speciální produkty, které si poradí jak s rovnými, tak i mírně vlnitými a kudrnatými vlasy. 

Jemný uhlazující bezoplachový kondicionér Hairmilk Shine ve spreji dodá tu správnou péči rovným vlasům s tendencí ke krepatění a vlasy dlouhodobě uhladí bez zatížení. Pro přirozně leské a hedvábně hladké vlasy. 

Pro kudrnaté a vlnité vlasy se naopak hodí bezoplachový balzám pro zvýraznění jednotlivých pramenů. Ten sjednotí povrch vlasů a definuje jednotlivé vlny do tvaru, který si přejete. A to nejlepší? Jeho účinky vydrží i při velmi špatném počasí.  

Ať už jsou vaše vlasy rovné, nebo kudrnaté, jedno je jisté. Díky řadě Hairmilk Natural Shine budou přirozeně lesklé a zdravé.  

Objevte více NIVEA tipů pro krásné a zdravé vlasy. Připravili jsme pro vás osvědčené rady, jak na péči o vaši hřívu.
Doporučení a tipy od NIVEA