Nechte své vlasy zářit

HAIRMILK NATURAL SHINE: Pro přirozeně lesklé a zdravé vlasy

Dopřejte jim péči. Dejte jim volnost.

Unavené vlasy bez lesku? Nechte své vlasy zářit díky nové řadě NIVEA Hairmilk Natural Shine. Zjistěte, jak jednoduché je svým vlasům dopřát to, co potřebují.
NOVINKA HAIRMILK NATURAL SHINE

ZDRAVÉ VLASY JSOU KRÁSNÉ VLASY

NĚŽNÁ PÉČE MLÉKA A HEBKOST HEDVÁBÍ

Unavené vlasy bez lesku a síly často trpí nedostatkem hydratace. Bývají drsné na dotek a netvoří jednotnou linii. Proto nedokážou odrážet světlo, a vytvářet tak dokonale přirozené odlesky. Naštěstí je tu první pomoc! Nechte své vlasy zářit s novou řadu vlasové kosmetiky od NIVEA. Najdete v ní šampon, kondicionér, a dvě bezoplachové speciality: bezoplachový balzám pro zvýraznění vlnitých vlasů, a uhlazující bezoplachový kondicionér ve spreji pro přirozený lesk rovných vlasů. Díky NIVEA Hairmilk Natural Shine budou vaše vlasy plné lesku a vitality, ať už jsou rovné, nebo kudrnaté. Pomocí produktů vytvořených na míru různým typům vlasů bude vaše hříva krásně odrážet světlo místo toho, aby ho kvůli nesouvislé struktuře povrchu vlasu pohlcovala.

Složení s přírodně získanými mléčnými a hedvábnými proteiny a Euceritem chrání a regeneruje každý vlas nejen na povrchu, ale také uvnitř, aby vaše vlasy opět získaly svou zdravou krásu a přirozený lesk. Budou hydratované, zdravější a hedvábně hladké. Nechte své vlasy opět zářit.

Začnete s námi pracovat na krásnějších a zdravějších vlasech a rozlučte se s matnými, unavenými prameny drsnými na dotek. Krásné vlasy můžete mít i vy!

řada Hairmilk natural shine

JEMNÁ PÉČE

NIVEA HAIRMILK SHINE: PRO ZDRAVOU KRÁSU A PŘIROZENÝ LESK VLASŮ

Vyzkoušejte něžný dotek účinného složení a začněte svou vlasovou proměnu s NIVEA ještě dnes.

šampón a kondicionér Hairmilk shine

PEČUJÍCÍ ŠAMPON A KONDICIONÉR

NIVEA Pečující šampon Hairmilk Natural Shine spolu s kondicionérem intenzivně hydratují matné, unavené vlasy bez lesku a navrací jim jejich přirozený lesk a zdraví. Složení s přírodně získanými mléčnými a hedvábnými proteiny vlasy regeneruje a posiluje zevnitř. Zároveň uhlazuje povrch vlasu, aby byl pevný a hladký. Díky tomu jsou všechny části každého vlasu ošetřené a na světlo reagují tak, jak by měly – přirozenými odlesky ve zdravých a krásných vlasech. Síla mléčných a hedvábných proteinů spolu s Euceritem působí dlouhodobě, a tak zajistí výsledek, který trvá ještě dlouho po pravidelném používání šamponu a kondicionéru.

UHLAZUJÍCÍ BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR PRO ROVNÉ VLASY BEZ LESKU

Přirozený lesk a jednoduché použití. NIVEA Uhlazující bezoplachový kondicionér Hairmilk Shine ve spreji si zamilujete. Aplikujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů a vaše vlasy rázem promění ve vodopád hebkosti a odlesků světl. A co všechno tenhle malý pomocník zajistí?

  • usnadňuje rozčesávání
  • chrání účes proti počasí a dalším vnějším vlivům
  • uzabraňuje krepatění
  • chrání vlasy před horkem 

VÝRAZNÉ, TVAROVANÉ A LESKLÉ VLNY. DÍKY BEZOPLACHOVÉMU BALZÁMU

NIVEA Balzám pro zvýraznění vlnitých vlasů promění váš účes v princeznovsky uhlazené kadeře, které nerozhází ani vlhké počasí. Balzám hloubkově pečuje a hydratuje vlnité vlasy a dodá jim přirozený lesk. Jednoduše a během pár chvilek vmasírujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů. Co balzám ještě zvládne? 

  • usnadňuje rozčesávání i hodně kudrnatých vlasů 
  • účinkuje bez ohledu na počasí (například vlhkost vzduchu)
  • působí proti krepatění
  • chrání před horkem

NIVEA TIPY

NASTARTUJTE ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL - PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU

Krásné vlasy plné lesku a zdraví vám dovolí zazářit

krásné vlasy plné lesku a zdraví

Neexistuje snad lepší pocit, než zajet svými prsty do čerstvě umytých hedvábně hebkých a zdravých vlasů. Někdy ale počasí, fény, žehličky na vlasy a další stresové faktory způsobí, že tento pocit zmizí. Místo toho se dostaví suché a matné prameny, které působí mdle a nevýrazně.

Ale nezoufejte. Pod kontrolu své vlasy snadno dostanete bez ohledu na jejich typ. Stačí se zaměřit na zdravý životní styl a každodenní péči o vlasy. Vždyť zdravé a krásné vlasy jsou víc než jen ozdoba. Znamenají také sebevědomí a sebejistotu. Ať už máte kudrliny, nebo dlouhé a splývavé kadeře, nebo ráda nosíte elegantní drdol, obnovení přirozeného lesku zajistí nepřehlédnutelně krásný účes, který vybočí z davu. Přijměte svou přirozenou krásu. Stačí si věřit a mít odvahu ke změně!

Zdravý životní styl: Protože vlasy potřebují změnu i zevnitř

zdravý životní styl

Recept na krásné vlasy se skládá ze dvou kroků. Tím prvním je vnější péče o vlasy – sem patří třeba výběr správného šamponu nebo pravidelné používání kondicionérů a balzámů. Stejně důležitá je však péče „zevnitř“. Pokud svým vlasům poskytnete pestrou stravu a zároveň budete tělo udržovat v kondici pravidelným pohybem, zlepší se nejen kvalita vašich vlasů. A tahle odměna už za tu námahu stojí!

Kromě toho je také důležité vyspat se do krásy. Vydatný spánek totiž umožní folikulům (tedy tkáni, ze které vlas vyrůstá) regenerovat a dodat vlasu potřebnou výživu. Víte, že kvalitu vlasů ovlivňuje i vaše nálada? Vyhněte se proto stresu a dopřejte si klid a odpočinek. Poděkují vám nejen vaše vlasy.

DŮKAZ MÍSTO SLIBŮ

VÍTE, PROČ JE NOVÁ ŘADA HAIRMILK SHINE TAK ÚČINNÁ?
TADY JE ODPOVĚĎ!

REGENERACE A PÉČE vs. PŘIROZENÝ LESK A ZDRAVÝ: KTEROU ŘADU ZVOLIT?

Ačkoli všechny šampony a kondicionéry HAIRMILK pochází z jedné rodiny, jsou mezi nimi rozdíly, které ovlivňují výsledný efekt. Modrá řada Hairmilk je vhodná pro regeneraci suchých a poškozených vlasů. Strukturu každého vlasu obnoví, aniž by ho zatížila, a váš účes bude pružný a plný života.

Nová řada Hairmilk Natural Shine byla vytvořena speciálně pro matné, unavené vlasy bez lesku, které nejsou poškozené, ale zato vyžadují intenzivní hydrataci. Dobře hydratované a zdravé vlasy mají hladký povrch, a tak odráží okolní světlo. Nám se pak zdají lesklé a zářivé. Přesně takové, jaké mají zdravé a krásné vlasy být.

SÍLA PŘÍRODNĚ ZÍSKANÝCH MLÉČNÝCH A HEDVÁBNÝCH PROTEINŮ

Přírodní mléčné bílkoviny spolu s Euceritem hydratují vlasy natolik intenzivně, že účes září zdravím i za špatného počasí, kdy je ve vzduchu vlhko. Stejně dobře toto složení funguje i za horkých letních dnů, kdy hloubková hydratace zajistí lesk dokonce i unaveným a suchým konečkům. 

Hedvábné proteiny jsou zase známé svými schopnostmi uhladit a zacelit strukturu vlasu. Spolu s výživným olejem pak vyrovnají a vyhladí každé vlasové vlákno. Díky tomu se světlo od vlasů odrazí a celý účes se krásně leskne a přirozeně září!

BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR, NEBO BALZÁM? VYBERTE SI TEN PRO SVŮJ TYP VLASŮ:

Rovné i vlnité vlasy potřebují specifickou péči i odlišné složení vlasové kosmetiky. Vyvinuli jsme dva speciální produkty, které si poradí jak s rovnými, tak i mírně vlnitými a kudrnatými vlasy. 

Jemný uhlazující bezoplachový kondicionér Hairmilk Shine ve spreji dodá tu správnou péči rovným vlasům s tendencí ke krepatění a vlasy dlouhodobě uhladí bez zatížení. Pro přirozně lesklé a hedvábně hladké vlasy. 

Pro kudrnaté a vlnité vlasy se naopak hodí bezoplachový balzám pro zvýraznění jednotlivých pramenů. Ten sjednotí povrch vlasů a definuje jednotlivé vlny do tvaru, který si přejete. A to nejlepší? Jeho účinky vydrží i při velmi špatném počasí.  

Ať už jsou vaše vlasy rovné, nebo kudrnaté, jedno je jisté. Díky řadě Hairmilk Natural Shine budou přirozeně lesklé a zdravé.  

Objevte více NIVEA tipů pro krásné a zdravé vlasy. Připravili jsme pro vás osvědčené rady, jak na péči o vaši hřívu.

JEDNODUCHÉ TRENDY ÚČESY PRO DLOUHÉ A POLODLOUHÉ VLASY

Vykouzlete účes jako od kadeřníka s video návody na účesy, zn. snadno, rychle a elegantně!

lookbook

Romantický hippie účes nebo elegantní drdol do práce. Ať už máte dlouhé vlasy, polodlouhý účes nebo krátký sestřih, máme pro vás tipy na účesy, které díky našim videím zvládnete hravě a za pár chvil.