Čištění pleti

Proměňte každodenní rutinu v pečující rituál.
NIVEA objevila způsob, díky kterému můžete svoji pokožku šetrně vyčistit a dodat jí dávku potřebné péče. A to jen v jediném kroku. Stačí mít přípravek řady Creme Care.
Creme Care

Řada na čištění pleti Creme Care

Pravidelné čištění pleti je dnes samozřejmou součástí každodenní péče většiny žen. Někdy ho ale doprovází nepříjemný pocit napjaté a namáhané pleti. NIVEA se rozhodla s tímto nepohodlím bojovat. Vyvinula novou řadu jemné čisticí péče Creme Care, která obsahuje 3 různé druhy přípravků – čisticí mléko, krém a ubrousky. Díky tomu si každý může vybrat způsob aplikace, který mu nejvíc vyhovuje. Všechny produkty však mají jedno společné – jejich inovativní receptura s komplexem ochranné péče a jedinečnou vůní NIVEA zanechává pokožku čistou, hebkou a přirozeně krásnou.
Čištění pleti

řada čisticí kosmetiky s pečujícím účinkem NIVEA Creme Care

Podívejte se na náš nejnovější televizní spot a zjistěte, čím jsou tyto produkty tak výjimečné.
Správný postup čistění pleti

S výrobky NIVEA Creme Care je každodenní péče o pokožku hračka!

Čištění pleti není dobré zanedbávat, měli byste si na něj vyčlenit trochu času každý den. Ideálně ráno a večer. Důležité přitom není jenom to, jestli se o svoji pleť vůbec staráte, ale i jakým způsobem ji čistíte. Poradíme vám, jak postupovat, aby byla vaše pokožka vždy svěží a krásně hebká na dotek.
Čisticí tipy

Čisticí tipy pro dokonalou pleť

Dr. Svenja Möllgaardová odpovídá na otázky ohledně kosmetiky a pleti

NIVEA Creme Care je nová řada obličejové péče. Co je na ní tak zvláštního?
Pro výrobky této řady jsme vyvinuli unikátní složení, které nejenže důkladně čistí pleť, ale zároveň o ni velmi šetrně pečuje. Tak, aby byla vždy jemná a pružná.

A v čem je unikátní toto složení?
Podařilo se nám spojit oblast čištění a péče do jednoho. Díky tomu jsme vytvořili čisticí produkty NIVEA, které se pyšní doposud nejvíc pečujícím složením. Můžete tak svoji pokožku důkladně vyčistit a zbavit všech nečistot, aniž byste přitom narušili přirozenou hydratační rovnováhu pleti. Pokožka nebude napjatá, ale zůstane krásně hebká a jemná. Produkty NIVEA Creme Care jsou v oblasti čištění velmi efektivní a zároveň nabízejí to nejlepší z NIVEA péče. Poskytují stejně kvalitní ochrannou komplexní péči a vůni jako tradiční tmavě modré výrobky řady NIVEA Creme.

Zmínila jste, že je tato řada v oblasti čisticí kosmetiky NIVEA doposud nejvíc pečující. Jak jste toho dosáhli?
Chtěli jsme vytvořit takové produkty, které se budou jednoduše používat a zároveň budou o pokožku během čištění i jemně pečovat. A za vzor jsme si vzali klasické výrobky NIVEA, které už prověřilo několik generací. Vyvinuli jsme unikátní složení, které vychází z dnes už ikonické řady NIVEA Creme. Pečující formule, která je součástí výrobků NIVEA Creme Care, zanechává pleť čistou, svěží a dobře hydratovanou. A spolu s krásnou pletí zůstává i skvělý pocit.

Další informace o inovacích a zajímavostech, které jsou s touto řadou spojené, najdete v níže uvedených otázkách a odpovědích.

Přečtěte si rozhovor s dr. Svenjou Möllgaardovou z oddělení výzkumu a vývoje značky NIVEA.
FAQ

Otázky a odpovědi

Proč je tak důležité udržovat pleť čistou?
Jednou ze základních funkcí naší kůže je chránit náš organismus před působením vnějších vlivů. Mezi ně patří například bakterie, chemikálie nebo UV záření. Současně udržuje hydratační rovnováhu, a chrání tělo před ztrátou vlhkosti.

Mnoho faktorů ale může tyto funkce narušit. Stárnutí, klima, znečištění životního prostředí a nezdravý životní styl oslabují naši kožní bariéru. Jaké to má důsledky? Make-up a nečistoty, které se nahromadí na naší pleti během dne, mohou snadněji narušit ochranné a regulační schopnosti kůže. Výsledkem jsou pupínky, podrážděná pokožka a další problémy s pletí. Pravidelné čištění ale takové projevy eliminuje a navrací pleti zpět její svěžest a přirozený lesk.

Co je tak zvláštního na nových pleťových přípravcích NIVEA Creme Care?
„Chtěli jsme vytvořit takovou čisticí kosmetiku, která se bude jednoduše používat a zároveň bude o pokožku jemně pečovat. A tak jsme vyvinuli nové, unikátní složení,“ říká dr. Svenja Möllgaardová z oddělení výzkumu a vývoje značky NIVEA. Vznikla tak nová řada NIVEA Creme Care, která nabízí to nejlepší z péče NIVEA a zároveň je vysoce efektivní v samotném čištění pleti. „Tyto produkty se pyšní stejným ochranným komplexem pečujících látek a stejnou vůní jako výrobky NIVEA Creme, které si většina z nás pamatuje už z dětství,“ vysvětluje doktorka. „Můžete tak jednoduše a důkladně zbavit pokožku všech nečistot. Pečující složení s Euceritem a panthenolem udržuje hydrataci pokožky v rovnováze. Čisté pleti přitom docílíte i bez drhnutí,“ dodává doktorka Möllgaardová. Pečující formule obsažená v těchto produktech zanechá pokožku čistou, svěží a hydratovanou. „Tyto přípravky můžete používat dvakrát denně, nebo kdykoli potřebuje vaše pleť trochu péče,“ říká expertka. Výsledkem bude přirozeně krásná, hebká a vláčná pokožka.

Co znamená tvrzení, že tato řada obsahuje to nejlepší z péče NIVEA?
"NIVEA je známá svým pečujícím složením už více než 100 let. Mnozí milují modrou řadu NIVEA Creme, kterou si pamatují ještě ze svého dětství. Z doby, kdy nabírali krém z tradičních cínových obalů. To nás inspirovalo k tomu, abychom zahrnuli to nejlepší z této péče i do našich nových čisticích výrobků. Nové produkty tak obsahují komplex ochranné péče (Protective Care Complex), díky kterému pečují o pokožku i během procesu čištění a zabraňují jejímu vysoušení.

Produkty nové řady zahrnují to nejlepší z péče NIVEA včetně typické jemné vůně. Lehké květinové a citrusové tóny ve spojení s příjemnou vůní čistoty milují lidé po celém světě. Zná ji už několik generací a často si ji lidé spojují s nádhernými vzpomínkami z dětství. S okamžiky lásky a důvěry. Proto jsme na tuto vůni nezapomněli ani v nové řadě NIVEA Creme Care. Z obyčejné ranní a večerní rutiny se díky ní stane očistný zážitek, při kterém pocítíte dotek voňavé péče."

Co je komplex ochranné péče (Protective Care Complex)?
Komplex ochranné péče (Protective Care Complex) se skládá ze speciálních pečujících ingrediencí. Obsahuje třeba Eucerit, přírodní změkčovadlo, které je známé pro svoje pečující a hydratační vlastnosti a schopnost posilovat ochranou funkci kůže. Kromě toho je v komplexu obsažen i panthenol, který zesiluje vlastní regenerační procesy pleti, zlepšuje hydrataci pokožky, snižuje svědění a výskyt zánětů kůže.

Jaké produkty řada NIVEA Creme Care obsahuje?
Návyky v péči o pleť se různí. Někdo používá nejraději čisticí krém, jiný dává přednost ubrouskům. Proto jsme vyvinuli rovnou 3 různé produkty – Pečující čisticí mléko NIVEA Creme Care, které se používá s pomocí vatového tamponku, Pečující čisticí krém NIVEA Creme Care, k jehož aplikaci postačí jen trocha vody, a Pečující čisticí ubrousky NIVEA Creme Care s jemnou tkaninou, ke kterým už není nic dalšího třeba.

Pro jaký typ pokožky jsou tyto produkty vhodné? Mohou je používat i lidé s citlivou pletí?
Naším cílem bylo vyvinout takové pečující čisticí produkty, které jsou vhodné pro každý typ pleti. A přesně to se nám i podařilo. Takže ať už máte pleť normální, suchou nebo citlivou, vždy si můžete dopřát výrobky z nové řady NIVEA Creme Care.

Mám používat čisticí péči NIVEA Creme Care ráno nebo večer?
Ideálně ráno i večer. Večer byste měli pleť zbavit zbytků make-upu a nečistot, které se na ní nashromáždily v průběhu dne. Jenom dokonale vyčištěná a udržovaná pleť totiž může přes noc naplno regenerovat. Nedostatečné čištění může oproti tomu vést k podráždění a zarudnutí. V dopoledních hodinách byste pak měli odstranit kožní maz, pot a olejovité látky, které na obličeji vznikají v důsledku procesů noční regenerace a obnovy buněk. I k tomu se skvěle hodí čisticí prostředky NIVEA. Jsou ideální pro každodenní použití.

Vzhledem k tomu, že jsou produkty pečující a hydratují pleť, musím ještě používat denní a noční krém?
Ano. Po vyčištění pleti byste měli sáhnout po další hydratační péči. Přípravky NIVEA Creme Care totiž nenahrazují pleťové hydratační krémy. Jejich složení je navrženo tak, aby důkladně vyčistilo a jemně o pleť pečovalo. Vaše tvář ale potřebuje ještě další dávku vyživující péče.