Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

výzva

NIVEA 10denní výzva – překonejte sami sebe!

Dostaňte se s námi do formy a vyhrajte bohatý balíček s produkty NIVEA Q10

Zpevněte svou vůli, tělo i pokožku s řadou Q10

výzva

Chcete se po zimě trochu zahřát a zpevnit, ale chybí vám prvotní impuls, který by vás vyburcoval k akci? Zapojte se do naší 10denní výzvy! Nechybí v ní efektivní cviky pro hezčí stehna, břicho i zadeček, chytré tipy pro obohacení vašeho jídelníčku a hlavně možnost získat zdarma balíček zpevňující tělové péče NIVEA Q10

Balíček čeká na 50 vylosovaných soutěžících, kteří vyplní registrační formulář a vrhnou se na cvičení ještě dnes. Tu nejcennější výhru ovšem můžeme slíbit každému z vás – endorfiny vyplavené při sportu a zpevněnou postavu, jež vám zvedne sebevědomí.

Soutěž probíhá do 15.4. 2019. Úplná pravidla najdete zde


Podpořte účinky cvičení tou správnou péčí

zpevňování

Znásobte účinky pravidelného cvičení. Zaměřte se na problematické partie a rozlučte se s nedokonalou pokožkou. V boji s pomerančovou kůží vám pomohou přípravky z řady NIVEA Q10 s vysokým obsahem koenzymu Q10 a vitaminem C. Znatelně zvyšují pevnost a pružnost pokožky, což poznáte již za 10 dní. Po měsíci užívání jsou navíc viditelně redukovány vnější projevy celulitidy. Všechny tělové přípravky NIVEA Q10 se okamžitě vstřebávají a pokožku nabíjejí energií. 

Registrační formulář

Vyhrajte balíček zpevňující péče

V naší soutěži můžete zdarma získat jeden z 50 balíčků plných přípravků pro zpevnění pokožky a dáreček navíc v podobě balíčku se superpotravinami. Stačí se registrovat do soutěže tím, že vyplníte registrační formulář, a poctivě cvičit. Uvidíte, že se vaše úsilí vyplatí!
Zapojit se můžete až do 15.4.2019.
* Povinný údaj

Nečekejte na zítřek, začněte s cvičením HNED!

výzva

Jak zatočit s leností a výmluvami? Nečekaně rychlou (re)akcí. Vypněte si zvonění na telefonu, převlečte se do sportovního oblečení a podívejte se, jaké cviky jsme pro vás připravili na první den výzvy. 

Objevte sílu superpotravin!

Ke cvičení a péči o tělo patří také správný jídelníček. Obohaťte si ho potravinami, které jsou nejen chutné, ale také tělu prospěšné. Víte, co má společného špenát, zázvor a kustovnice čínská? Spadají do kategorie takzvaných superfoods – vysoce kvalitních potravin s vysokým obsahem vitaminů, minerálních látek, antioxidantů nebo vlákniny.

Během výzvy vám poradíme, na jaké potraviny se zaměřit. 

superpotraviny