Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

velký podzimní kvíz

VELKÝ PODZIMNÍ KVÍZ

JE TU JIŽ TŘETÍ KOLO KVÍZU! ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKY A SBÍREJTE BODY DO SOUTĚŽE O VÍKEND PLNÝ NIVEA ZÁŽITKŮ V HAMBURKU!

O SOUTÉŽI

VELKÁ CELOROČNÍ SOUTĚŽ
ANEB ZAŽIJTE NIVEA SVĚT NA VLASTNÍ KŮŽI

Jaro, léto, podzim, zima – 4 roční období, 4 kvízy, 4 různé výhry a pokaždé šance sbírat body do celoroční soutěže o dobrodružnou cestu do Hamburku. Nyní startuje třetí kolo - velký podzimní kvíz. O jakou výhru budete soutěžit, je jen na vašem rozhodnutí. Můžete hrát bez závazků nebo se stát členem NIVEA klubu a hrát tak o exkluzivnější výhry. Podívejte se sami, co všechno můžete jako člen klubu získat.

3. KOLO

3. kolo – Velký podzimní kvíz

Odpovězte správně na 5 kvízových otázek a body jsou vaše! Dáme vám vědět prostřednictvím emailu, zda jste odpověděli správně na všechny otázky. Pokud se vám to nepovede na první pokus, nevadí. Máte neomezené množství pokusů na správné odpovědi, takže šance na výhru jsou opět vysoké.

 

Za co všechno sbíráte body a kolik? Podívejte se zde.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA KVÍZOVÉ OTÁZKY A VYHRAJTE

Jste členem NIVEA klubu? Přihlaste se do svého účtu a usnadníte si tak vyplňování registračního formuláře. 

* Povinný údaj
HAMBURK

SOUTĚŽTE O NEZAPOMENUTELNOU CESTU DO HAMBURKU

hamburk

Na co se můžete těšit?

  • Výhra čeká na 2 osoby – můžete s sebou vzít nejlepší kamarádku nebo prostě někoho blízkého, s kým si užijete nezapomenutelné dny v Hamburku, samotném srdci značky NIVEA.
  • Navštívíte historický archív značky NIVEA v centrále naší společnosti, kde uvidíte nejen historické produkty, ale také historické reklamní materiály.
  • Navštívíte oddělení výzkumu a vývoje v naší centrále, kde se dozvíte více o vzniku nových i tradiční kosmetických produktů. 
  • Získáte zdarma poukázku na nákup produktů NIVEA do legendárního značkového obchodu NIVEA Haus. 
  • V NIVEA Haus vás budou zdarma hýčkat naši odborníci na kosmetické ošetření či masáže. 
  • Zajistíme vám ubytování v hotelu a cestu tam i zpět. Postaráme se o vaše pohodlí a zajistíme nezapomenutelné zážitky.
NIVEA KLUB

JEŠTĚ JSTE SE NEZÚČASTNILI JARNÍHO A LETNÍHO KVÍZU?

Pokud jste členem NIVEA klubu a ještě jste neodpověděli správně na otázky z jarního a letního kvízu – odpovězte nyní. Body do celoroční soutěže můžete sbírat i zpětně. Nenechte si uniknout šanci nasbírat body a vyhrát tak zájezd do Hamburku.

VELKÝ JARNÍ KVÍZ

jarní kvíz

VELKÝ LETNÍ KVÍZ