Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

soutěž

VELKÝ JARNÍ KVÍZ

ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKY V PRVNÍM KOLE VELKÉ CELOROČNÍ SOUTĚŽE, SBÍREJTE BODY A SOUTĚŽTE O HLAVNÍ CENU - ZÁJEZD DO HAMBURKU!

CELOROČNÍ SOUTĚŽ PRO ČLENY NIVEA KLUBU

VELKÁ CELOROČNÍ SOUTĚŽ

ANEB ZAŽIJTE NIVEA SVĚT NA VLASTNÍ KŮŽI
Jaro, léto, podzim, zima – 4 roční období, 4 kvízy, 4 různé výhry a pokaždé šance sbírat body do celoroční soutěže o dobrodružnou cestu do Hamburku. Nyní se můžete zúčastnit prvního kola celoroční soutěže - Velkého jarního kvízu.
1. KOLO

1. kolo – Velký jarní kvíz

Stačí, když správně odpovíte na 5 kvízových otázek a body jsou vaše! Za správné odpovědi na všechny otázky nasbíráte body, které vám pomohou přiblížit se hlavní výhře, kterou je modrobílé dobrodružství do Hamburku – srdce značky NIVEA. Dáme vám vědět prostřednictvím emailu, zda jste odpověděli správně na všechny otázky. Pokud se vám to nepovede na první pokus, nevadí. Máte neomezené množství pokusů na správné odpovědi, takže šance na výhru jsou vysoké. :-)

 

Za co všechno sbíráte body a kolik? Podívejte se zde.

Soutěž probíhá do 10. 6. 2018. Úplná pravidla soutěže najdete zde.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA KVÍZOVÉ OTÁZKY A VYHRAJTE

Jste členem NIVEA klubu? Přihlaste se do svého účtu a usnadníte si tak vyplňování registračního formuláře. 
* Povinný údaj
HAMBURK

SOUTĚŽTE O NEZAPOMENUTELNOU CESTU DO HAMBURKU

Hamurk

Na co se můžete těšit?

  • Výhra čeká na 2 osoby – můžete s sebou vzít nejlepší kamarádku nebo prostě někoho blízkého, s kým si užijete nezapomenutelné dny v Hamburku, samotném srdci značky NIVEA.
  • Navštívíte historický archív značky NIVEA v centrále naší společnosti, kde uvidíte nejen historické produkty, ale také historické reklamní materiály.
  • Navštívíte oddělení výzkumu a vývoje v naší centrále, kde se dozvíte více o vzniku nových i tradiční kosmetických produktů. 
  • Získáte zdarma poukázku na nákup produktů NIVEA do legendárního značkového obchodu NIVEA Haus. 
  • V NIVEA Haus vás budou zdarma hýčkat naši odborníci na kosmetické ošetření či masáže. 
  • Zajistíme vám ubytování v hotelu a cestu tam i zpět. Postaráme se o vaše pohodlí a zajistíme nezapomenutelné zážitky.
EXPERTNÍ MICELÁRNÍ ŘADA

NOVINKA - EXPERTNÍ MICELÁRNÍ ŘADA

NIVEA přichází na trh s novou Expertní micelární řadou odličovačů make-upu s výtažky z černého čaje. Máte ráda výrazné líčení a nebojíte se vybočit z davu? Černých očních linek i neslíbatelné rtěnky vás kdykoliv pohodlně zbaví nová Expertní micelární řada NIVEA. Hravě si poradí s dlouhotrvajícím i voděodolným make-upem.

expertní řada