dm akce kupón

SPECIÁLNÍ KUPÓN NIVEA PRO VAŠE NÁKUPY V DM

PRÁVĚ TEĎ MŮŽETE UŠETŘIT AŽ 30 % Z VAŠEHO NIVEA NÁKUPU V DM!
JAK NA TO

Výjimečná péče za výjimečně výhodné ceny

STÁHNĚTE SI VÁŠ NIVEA KUPÓN

  • Z odkazu níže si stáhněte slevový kupón NIVEA. Vytiskněte si ho a odstřihněte nebo uložte do mobilu. Kupón najdete také v magazínu active beauty.
  • V kterékoli dm ČR nakupte 3 a více výrobků NIVEA, Labello nebo Labellino.
  • Při placení předložte na pokladně kupón.
  • A sleva 30% je Vaše!

 

Kupón lze uplatnit v dm ČR od 23. 2. do 6. 5. 2018. Vytisknout si jej můžete nejpozději do 4. 5. 2018. 
KUPÓN ke stažení

OD KRÉMU K IKONICKÉ ZNAČCE

Jemná péče, spolehlivý účinek a něžná vůně jsou charakteristické vlastnosti pro značku NIVEA již více než sto let. Příběh začal v roce 1911, kdy byl světu představen NIVEA Creme – první krém na světě, který znamenal celosvětovou revoluci v péči o pokožku. Od té doby uběhlo mnoho let a sněhobílý krém se stal nejen nejoblíbenějším univerzálním krémem na světě, ale také ikonou značky NIVEA.

Nyní si výjimečnou a léty prověřenou péči NIVEA můžete užívat v celé rodině výrobků s kulatým modrým logem, do které patří účinná péče o pleť, hydratační či zpevňující péče o pokožku, rozmazlující péče do sprchy, spolehlivá ochrana proti pocení, pečující šampony a styling, ale také spolehlivá sluneční kosmetika, jemná péče o miminka, nebo komplexní řada výrobků pro muže. Pod značkou Labello a Labellino pak najdete hydratační péči o rty v bohaté škále vůní a barev.

Využijte aktuální nabídku a dopřejte si tu nejlepší péči pro celé tělo! Pro Vás i Vaši rodinu.

 

NIVEA péče pro celou rodinu