uv panenky

Naučte vaše dítě chránit před sluncem

VYBAVTE SE NA DOVOLENOU VÝROBKY NIVEA SUN A VYHRAJTE SPECIÁLNÍ UV PANENKU
Soutěž
Jak na to

Vyhrajte speciální UV panenku

Soutěž probíhá na území ČR v období od 11. 5. do 30. 6. 2017

Stačí jen nakoupit, uschovat účtenku a registrovat se do soutěže

  1.  NAKUPTE: V době trvání soutěže nakupte jakékoliv výrobky NIVEA SUN v hodnotě jednorázového nákupu nad 499 Kč a uschovejte si účtenku.
  2. SOUTĚŽTE: Do konce doby trvání soutěže zaregistrujte svůj soutěžní nákup přes níže uvedený formulář. Soutěže se můžete zúčastnit opakovaně.

 

Každý týden vyhrává prvních 160 zaregistrovaných soutěžících.
Soutěže se můžete zúčastnit opakovaně, pokaždé však s novou platnou pokladní účtenkou prokazující splnění podmínek soutěžního nákupu. 
Jeden soutěžící může v průběhu celé soutěže vyhrát opakovaně.

 


* Nové složení umožňuje snadnější vyprání skvrn způsobených UV filtry. Doporučeno prát při teplotě 30°C s tekutým práškem.
** Zdroj: Euromonitor International Limited; postavení značky NIVEA v kategorii sluneční kosmetiky, zahrnující výrobky na opalování, po opalování a samoopalovací výrobky; maloobchodní prodeje v hodnotě za rok 2016.


UV panenky

HRAVÉ A ZÁBAVNÉ UČENÍ

Vštípit dětem, jak je důležité chránit pokožku před slunečním zářením použitím těch správných přípravků, je třeba už v útlém věku. Vždyť dětská pokožka je ještě citlivější. A NIVEA to děti učí zábavnou formou
– prostřednictvím UV panenek.

Ty jsou vyrobené z materiálů, jež jsou citlivé na UV záření. Panenka tak, pokud na ni dítě neaplikuje opalovací přípravek, při pobytu na slunci zčervená, „spálí se“. Po nanesení ochranného krému efekt zčervenání zmizí. Dětem je tak možné názorně předvést, co se děje s jejich pokožkou, když není chráněná

 
Soutěž

Zaregistrujte se a vyhrajte

Zde můžete zaregistrovat svůj soutěžní nákup NIVEA SUN a těšit se na výhru!

Pole označená * jsou povinná.

* Povinný údaj
Vše o sluneční ochraně

Vše o sluneční ochraně pro krásně opálenou pokožku

Ochrání vaši pokožku i oblečení